כאן זה המקום לשתף, נכון?

Dimaya

New member
כאן זה המקום לשתף, נכון?

גם בדברים שלא קשורים בילדים. גם בדברים, שאין במי לשתף אותם... חמותי הורסת לי את החיים. באופן שיטתי, מודע ומכוון. ואין, אבל אין מה לעשות. אין אפילו אפשרות להתנתק ממנה. פוחדת שמצליח לה...

sipi1

New member
איך ? מה ? למה אין אפשרות ?

רוצה לשתף עוד קצת ?

עמית@

New member
גם אני תוהה, למה אי אפשר?

אם היא הורסת לך את החיים - אין מנוס מלהציל אותם - לא?

משוש30

New member
רגע רגע מה קרה? למה מכוון?

ולמה אין אפשרות להתנתק? תהיי אופטימית, אם מצליחים לצאת מעזה אז חמות זה קטן... לא ברצינות מה קרה? ואיפה בעלך בעניין?

ו שתי

New member
לצערי

אין לי עצות פרקטיות בנושא. גם אצלנו יש חמות בתמונה, וגם אצלנו יש הרס מכוון ושיטתי. אני חיה בתקווה שיום אחד משהו יקרה, לויודעת מה, אבל משהו ישתנה. שולחת לך חיבוק של הבנה ושותפות. כי זה כל מה שהמכולת שלי מציעה היום....

sipi1

New member
אל תגידו יום יבוא... הביאו את היום

<לא ימחקו לי את ההודעה בגלל זה, אני מקווה> אנחנו עשינו מעשה. עברנו לגור בקצה העולם - רחוק מהעין, רחוק מהביקורים, טלפונים - רק הבעל עונה... וזה הרבה הרבה יותר קל מרחוק. תבדקי את האופציות שלך...

ו שתי

New member
במקרה שלי

גרים רחוק, וזה מוקד אחר לבעיות אחרות מקנאה בכם, אתם *באמת* גרים הכי רחוק שאפשר.

babi12

New member
גם אצלנו יש סיפור עם החמות

ואני בעיקר סובלת. אני חושבת שזה פשוט עושה לנו רע בזוגיות, מעבר לזה שזה עושה לי רע בחיי הפרטיים. גם אנחנו עברנו רחוק, אבל היא באה להיות אצלנו 3 ימים רצוף בשבוע , עד שתהיה לנו מטפלת ( ספטמבר ). נושא כואב. אשמח לדבר על זה במסר אם תרצי.

Dimaya

New member
קשה לי מאוד-מאוד

לא יודעת ממה להתחיל. יש לי אנספור דוגמאות להתנהגותה המכוערת של חמותי. בעלי לצידי, אבל זאת אמא שלו. אי אפשר לזרוק אותה, אי אפשר להתנתק ממנה, כי אנחנו מפרנסים אותה.

ו שתי

New member
אחרי שביליתי ביזמתי היום

כמה שעות עם חמותי, אני רק יכולה להמשיך להציע ניחומים וסמפטיה. גם אצלנו המצב דומה, אני מתארת לעצמי שגם לך יש חמות שנושכת את היד שמאכילה אותה, ועוד תוכדי ארוחה... יקירה, את האדם הגדול. עוד כמה חיזוקים?

ו שתי

New member
לגמרי, יסורי מצפון

אכלו אותי, ואחרי הצהרים אתמול הזמנתי אותה לתל אביב לחגוג איתנו בספונטניות יום הולדת ליונקת הבית. לתוסת חן-ונוי הזמנתי גם את אמא שלי ואחותי. יש לי פטור מלצום ביומכיפור הקרוב, לא?

yaelia

New member
שניה אני משתחווה בפניך../images/Emo106.gif

(אופס, הבטן מפריעה לי להגיע ע---ד הרצפה).

babi12

New member
היא גרה אצלנו 3 ימים בשבוע

שני לילות היא עושה אצלנו, ושלושה ימים

למעלה