כאב....

כאב....

אני לא מאמינה שאני כותבת את זה...אני פשוט חייבת לספר את זה למישהו אחרת אני הולכת להתפוצץ. כבר חודשים לא חתכתי ואתמול בלילה כשאף אחד לא היה בבית....חתכתי. אני שונאת את החיים שלי שונאת את כולם שונאת את עצמי....אני רוצה למות נמאס לי מכל החרא הזה אני פושט רוצה שכל הכאב הזה ילך שאני כבר לא ירגיש כלום.....במלא אף אחד לא ירגיש שאני כבר לא פה אז מה זה משנה?! הסיבה היחידה שאני לא מתאבדת זה בגלל אבא שלי אני לא רוצה להכאיב לו, מספיק כאב הוא כבר חווה אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי...אני לא רוצה לפנות אל הפסיכולוגית שלי כי היא סתם מטומטמת.... למה החיים האלו כאלו חרא? למה? מה עשיתי שמגיע לי את כל החרא הזה?

"למה? מה עשיתי שמגיע לי את כל החרא

הזה?" אוי כ"כ מזדהה..

LIHILM

New member
אני רוצה לשאול

למה את רואה בחים שלך חרא? למה כואב לך? מה מפריע לך?

תשובה.....

למה אני רואה בחיים שלי חרא? כי הם לא שווים כלום...כי אין לי מטרה בחיים ..... יש כל כך הרבה סיבות.... בקשר "מה מפריע לך" ...הכול ...מפריע לי שהחברות שלי לא מבינות אותי מפריעה לי שחברה שלי צעקה עלי שאני הכנסתי את עצמי לכל החרא הזה....מפריע לי שכל פעם שאני מנסה לקום ולהשתקם אני ישר נופלת לתהום עמוק ...כואב לי שאני מרגישה כל כך לבד בעולם הזה

תעזבי את החברות האלו.

אם הן מתנהגות אלייך ככה- אל תהיי איתן בקשר. לדעתי האישית עדיף שלא יהיו חברים מאשר חברים כאלו... תנסי למצוא לך מישהו שתוכלי לסמוך עליו ולספר לו את הדברים. אם את לא רואה בפסיכולוגית כמישהי שאפשר לסמוך עליה, תחפשי מישהו שכן אפשר. אני בטוחה שתמצאי. ואל תחתכי שוב, זה לא עוזר, זה רק גורם נזק. אז נכון שבהתחלה זה משחרר הכול ומרגישים טוב אחרי זה, אבל אח"כ רואים את הצלקות ומתחרטים... לי יש צלקות על היד שיהיו כל החיים בגלל הדברים שעשיתי ולא עובר יום שאני לא מסתכלת עליהן ורוצה לבכות. בהצלחה

רעיות

New member
=\ כל כך מבינה...

יש עליות ויש מורדות... חודשים לא חתכת ונישברת...אנחנו בני אדם קורה...עכשיו תנסי להחזיק ותר זמן ואפילו לתמיד.!! עצם העובדה שהצלחת להחזיק את עצמך הרבה זמן כבר מראה שיש לך את הכוח להפסיק עם זה..! למה החיים האלו חרא..? אם תמצאי תשובה תעדכני אותי...=\ ובקשר לחברות לפעמים אנשים שלא מרגישים מה את מרגישה לא יכולים להבין...גם אותי משגע שחברים שלי לא מבינים אותי ולא מבינים מה אני רוצה מהם אין מה לעשות בסוף הם יבינו ואם לא..אז לא צריך..!

החיים האלו לא חרא

הם פשוט לא הוגנים....זה ניראה כאילו אני עושה את כל הדברים הנכונים ופתאום יש איזה משהו שמחזיר אותי לתהום...אני לא יודעת אולי החיים האלו באמת חרא אבל את התשובה למה הם חרא...אין לי זה ניראה כאילו סוף כל סוף הפסקתי עם לחתוך הופעם...בום....חתכתי אני יודעת שאני בנאדם חזק, עברתי כל כך הרבה בחיים שאני שאני פשוט חייבת להיות חזקה...אבל לפעמים כבר אין לי כוח....זה כאילו כולם מפנים לי גב החברות, אבא שלי, העולם....אז לא נישאר לי כלום חוץ מהסכין אלוהים שלח לי מישהו כל כך מיוחד, כל כך אכפתי וכל כך אוהב...ועכשיו הוא הולך...עד שמצאתי מישהו שבאמת מקשיב לי ובאמת אכפת לו ממני הוא הולך... לפני שבוע הוא בכלל לא הכיר אותי והיום דיברתי איתו ואמרתי לו עד כמה קשה לי והוא פשוט אמר לי שהוא אוהב אותי (לא במובן של אוהבים) ובפעם הראשונה מזה הרבה זמן הרגשתי שמישהו באמת אוהב אותי... ניראה לי מה שהכי רע לי זה שאין לי למי לפנות כשרע לי ואני רוצה לחתוך...לא היה לי אכפת עם היה לי הכי רע בעולם העיקר שיש לי מישהו בעולם הזה שאוהב אותי ושיהיה לצדי למרות כל מה שאני יעשה...יש לי כל כך הרבה אנשים שפשוט הפנו את גבם ברגע שהמצב איתי נהיה מסובך... זה ממש מוזר, תמיד חשבתי על להתאבד אבל אף פעם לא העזתי לעשות את הצעד...אבל היום באמת שקלתי את זה וכשהלכתי ברחוב חשבתי פשוט לקפוץ לכביש...ולסיים עם זה...כניראה המצב פשוט ממש הידרדר טוב אני יפסיק לחפור לך בסכל ואסיים פה...

israpper

New member
כנסי

אני הבנתי מדברייך שבאמת קשה לך ,אבל בהסתכלות על ,אני לא רואה איך התאבדות ופגיעה עצמית תעזור לך להתמודד עם אותן בעיות ,עם המצב הזה. אם לא נוח לך עם החברות בגלל התגובות שלהן,בגלל שהן לא עוזרות,אולי גם לא מקשיבות,אולי את צריכה לחפש חברות אחרות. בקשר לאבא שלך ,אני מבין שאת מאוד מעריכה אותו,ניסית לשתף אותו בזה ,להעזר בו? אולי הוא הבן אדם שיוכל להקשיב לך ויהיו לו פתרונות בשבילך? למה אותו בחור עזב? אני מקווה שיהיה לך רק טוב.

.......

אותו בחור היה פה לתקופה קצרה ועכשיו הוא חוזר לארה"ב זאת אומרת הוא לא עזב עדין הוא עוזב בעוד שבוע וחצי.... בקשר לאבא שלי, אין לי מה לדבר איתו אין לי מה לשתף אותו הוא רק יסים אותי באשפוז...הוא לא יודע מה לעשות איתי הוא לא יודע איך לעזור לי... אני גם לא רוצה לשתף אותו, אני לא מרגישה בנוח איתו אף פעם לא הרגשתי את לא יודעת כמה זה קשה למצוא חברות חדשות...זה ממש קשה לחזור ולבטוח באנשים לספר להם את הדברים הכי קשים שלי...זה לא קל כמו שזה נישמע...את יודעת כמה אנשים אמרו לי את מה שאת אמרת לי? כל כך הרבה...אבל זה באמת עוזר שהם אומרים את זה? הראי אני יודעת שאני לא יעשה את זה כי כבר קשה לי לבטוח באנשים....

israpper

New member
תגובה

דבר ראשון אני בן. אמרת שהוא עוזב עוד שבוע וחצי? אז אולי תנצלי את הזמן המועט איתו כדי להפיג כמה שיותר? אם אין מה לדבר עם האבא,יש מצב לדבר עם אח או אחות מבינים? ובקשר למציאת חברות,זה באמת לא קל,אבל אפשר להכיר אנשים חדשים שהם לא בהכרח יהיו עדיין חברים ,לצאת איתם לבלות,להכיר,ובתקווה שיצא מזה משהו.

סליחה...

ואי אני ממש מצטערת חשבתי שאתה בת...
קיצר בקשר לבחור אז הלכתי אליו הרבה פעמים וכבר לא כל כך נעים לי...כאילו הוא נימצא עם עוד חברה מארה"ב וזה די קשה כשהם ביחד...כאילו הוא כומר אבל בכל זאת אני כבר לא מרגישה בנוח לדבר איתו עוד פעם ועוד פעם אתה מבין? אני מרגישה כאילו אני מציקה לו... יש לי אח אחד והוא הכי לא מבין..כשהתחיל כל הבאלגן איתי הוא צעק עלי ואמר לי שאני עושה לאבא שלי ממש רע (כי הוא כל הזמן בכה) וכל מני דברים מגעילים כאלו...

רעיות

New member
את ממש לא חופרת..

ואני מבינה כל מילה שאת אומרת ומיזדהה כל כך... תראי אני בטוחה שחברים שלך ואבא שלך וגם העולם אוהב אותך ודואג לך...פשוט יש אנשים שקשה להם מידי להתמודד עם זה אז הם מעדיפים להתעלם...וכן זה מאכזב ופוגע...אבל מה אנחנו יכולים לעשותת..!? והנה מצאת את הבנאדם שלא ניבהל מזה ונישאר איתך ומחזק אותך...יש גם אנשים כאלו שלא נבהלים וכן רוצים לעזור.! ולא לא שווה לוותר על הכל כאילו גמלי הרבה פעמים עוברת המחשבה שואלה אני כבר לא מפחדת למות וכבר לא איכפת לי אבל אם תחשבי שוב תראי ששוה להפסיד את כל החיים שלנו..(ויש עוד הרבה) בשביל תקופה מסוימת..כאילו התקופה הזאת יכולה להיות גם 20 שנה אבל בסוף זה יעבור ואת בעצמך אמרת את חזקה אז בסוף תצליחי ואז תגידי תודה שלא היה לך אומץ לעשות משהו כזה ולוותר על הכל..!!

.......

תודה רבה על התגובה שלך זה ממש עוזר... זה ממש מעצבן שהבנאדם הזה צריך לעזוב (הוא יחזור שנה הבאה אבל זה מלא זמן) את צודקת שלא שווה לוותר ככה על החיים ושזה בסוף יעבור אבל זה לא ניראה ככה...זה ניראה כאילו שום דבר לא ישתנה וכאילו הכל רק הולך להדרדר...

רעיות

New member
....

כן זה קשה שבנאדם קרוב עוזב אבל כמו שמצאת אותו תמצאי עוד מישהו..:) אני יודעת שזה ניראה כאילו כלום לא ישתנה ויעבור אני באותו מצב..אבל אני מכניסה לעצמי לראש שזה יעבור..! וזה יעבור בסוף.. ובכייף..!

למעלה