כאב מתוק

phizik

New member
כאב מתוק

רצית אותי אבל לא איתי. אהבת אותי אבל לא באמת. השתנתי,אף פעם לא אהיה חלשה כמו פעם אבל התכוונת רכה ואוהבת כמו פעם. חזרת כי רצית אבל רק רצית להוכיח שאת לא צריכה אף אחד. רציתי לדבר אבל העדפת להשאר בשתיקה. חצי שנה כיפרתי על שעזבתי במטרה אחת ברורה אבל את סירבת להאמין. חצי שנה שהרגשתי כמו סמרטוט רצפה ואת המגב. קיבלתי את כל הפחדים\חרדות\נטישות שלך בכאב אבל בעינייך זה היה בדיחה. צעקות ושתיקות היו כמעט תמיד דרכי התקשורת שלנו. חבל שלא הבנת שבאמת כבר שמת אותי מאחורייך. חבל שלא הבנת שאני לא אהוב ליבך יותר. חבל שלא הבנת לפני שהתחלת שאין מקום בעולם שלך בשבילי. ועכשיו את מממשת את האיומים שלך.....את עוזבת. אז אומר לך רק דבר אחד. תודה.

P u s s i c a t

New member
אין מילים....

אבל כרגיל. מצליח לרגש. סתם כי בא לי - קבל

shelly1975

New member
ואוו... תראו מי חזר

ועוד אם אילו מלים. אכן מרגש... welcome back |4u|

shelly1975

New member
כן, אבל מה לא...

כאבים בכל הגוף, הקאות, הדבר היחידי שטוב בזה, זה שאני מרזה, אי אפשר לאכול...

חיפאית34

New member
../images/Emo5.gif הקאות ?????........

אוי לא !!! אני אפילו לא מסוגלת שמדברים לידי על הקאות הפעם האחרונה שהקאתי היתה בגיל 12 אני חושבת הייתי אז רזה כמו שלד....כמו הילדים מוכי הרעב בקמבודיה וכל הזמן רצו לדחוף לי אוכל...(כמעט כמו שמפטמים אווזים- בכוח) ואז באיזו שבת אחת...אכלתי קצת מעבר למה שאני רגילה ואני זוכרת שסבתא שלי כ"כ שמחה שאני אוכלת סופסוף ואז הגעתי הביתה והקאתי את נשמתי כל הלילה הרגשתי שאני עומדת למות. מאז...... בחיים !!!!! אבל בחיים !!!!! אני לא רוצה להקיא לא נותנת לעצמי להגיע למצב כזה בכלל. אם יש לי בחילה אני אוכלת חצי כיכר לחם כדי למנוע את האפשרות שאני אקיא

M a x i1

New member
איזה יופי...

מרגש... אני לא מבינה איך... איך היא עוזבת כזה רומנטיקן
???

למעלה