כאב יעוץ בטיפול

oferb21

New member
כאב יעוץ בטיפול

מאובחן ב: פיברומיאלגיה מזה שנתיים ריאומטולוגיה - בלינסון טריגר פוינט שרירי לעיסה פה ולסת+שחיקת שינים -הפרעות מפרקי הלסתות טריגר פוינט שרירי לעיסה - מרפאת כאב. טיפולים/אבחונים: ריאומטולוגיה:שלילת לופוס סינגרון אבחנה פיברומיאלגיה ANA מעט חיובי במעקב טיפול בסימבלטה לא הקל כאב הוריד סף רגישות לטריגר לכאב כמו רעשים ריחות הופסק טיפול עקב עליה בערי תפקודי כבד מעל נורמה. כעת מוצע טיפול בליריקה לא בטוח שאקח בכל מקרה אמרה בביקור אחרון שכנראה נסיים מעקב בפעם הבאה שאבוא עם בדיקות דם מעודכנות וכן אמרה שהצמידו פיברומיאלגיה לראומוטולגים ולא יכולים לעזור יותר מידי ומעבר לזה לגבי כאב ספציפי במוקד מסוים גם מפנה להמשך טיפול בכאב. פה ולסת::אבחנה של שחיקת שינים וטריגר פוינט בשרירי הפנים ובעקבותיה טיפול בפיזיותרפיה לשרירי מפרק לסת וצוואר אצל פיזיותרפיסטית מומחית לכך (כעת לא מטופל) ללא הועיל סד לילה לאחר מספר התאמות לא מועיל אף מגביר כאב בצעתי התאמה השבוע אמרה שלא יכולה יותר לשחק כיוון שסד ייפול אם עדין לא יעזור תבצע ריפודים ומעבר לזה מפנה לכאב לגבי המלצת זריקה ממרפאת כאב לא שוללת אך טוענת שניתן לבצע ללא שיקוף רנטגן אלא ישר לשריר הבעייתי . כאב:הלכה על 2 כיוונים מח- טריגמינל נאורלגיה.בעיה בשרירי מפרקי לסת נשלל טריגמינל נאורלגיה,טרשת נפוצה MRI מח תקין MRI מפרקי לסת תקין המלצה טיפול בטגרטול לא עזר עקב חשש טריגמינל נאורלגיה הופסק לאחר שלילה הזרקה לטריגר פוינט בשיקוף רנטגן. בעבר לפני הגעה למרפאות אילו טיפול אצל נוירולוג עקב כאב ברקה פנים לפני אבחון פיברומיאלגיה,מפרק לסת טיפול בתרופות אנטי דיכאונית לכאב אלטרולט ואחר כך לאפילפסיה ולחץ דם דפלפט כרונו לופרסור דיויטבס ללא הואיל. שאלותיי: 1.ריאומטולוגיה ופה ולסת נראה שאין יותר מה להציע וכן הריצה בין 3 מרפאות מבלבלת אותי הייתי מעדיף גורם אחד שמרכז מה עושים? 2.במרפאת כאב-בלינסון האופציות המוצעות הם כדורים וזריקות כמו כן הם מוגבלים בציוד אין להם אולטראסאונד מסיבה תקציבית לכן אצטרך לעבור זריקה עם שיקוף רנטגן שבו יש קרינה.ראשית הייתי מעונין בטיפולים אופציונלים לפני זריקה(התרשמתי שיש כאלה לא טיפולים תרופתיים אותם ניסיתי מעבר ) ושנית עם כבר אני מגיע לזריקה מעדיף עם פחות קרינה האם עקב מחסור בטיפול אופציונלים וכן אמצעי הזרקה אני יכול כחבר קופ"ח כללית להמשיך טיפול במרכז אחר שיטפל בכאב הכי מציק כאב בפנים רקה שמאלית ובנוסף בכאבי מופשטים בשרירים/מפרקים עקב פיברומיאלגיה. ואם כן היכן אני דיי מרגיש דורך במקום. 3.מה הטיפולים האופציונלים לכאב שהכי מטריד אותי מכל מכול הפיברומיאלגיה והוא כאב בפנים רקה שמאלית שנובע מטריגר פוינט בשרירי הפנים שהוא מעבר למה שניסיתי שזה אומר תרופות, פיזיותרפיה לשרירי מפרק,סד לילי. אודה עזרתכם בהכוונה

נימ 1

New member
היי,

קראתי הכל . (האם ייתכן שכתבת בפורומים אחרים , לדעתי אולי דיברנו שם, עקב הדמיון החלקי בבעיותינו ) כתבת הרבה - אבל לא הכל, ככה שלא יודע איך להגיב. האם המטפלת שטיפלה בך ב"שחיקת השיניים" היא ענת גביש ? האם הכאב הוא דו צדדי אצלך - או בצד אחד של הגוף (כשכתבת פרקים וכו' , האם זה דומיננטי בצד אחד ? כי לגבי הרקה -כתבת רקה שמאלית). האם זה החל בעקבות משהו, או "סתם ככה" ? האם באו קודם הכאבים בפנים ואז בגוף ? או באותו זמן ? את התרופות הנוירולוגיות נשמע שאתה מכיר . אני מאבחן חלקית אותך , בלי להכיר ולדעת את המקרה, קצת כמו מה שקורה לי - כאבים שהתחילו שיניים, חצי פנים, ועכשיו מתפשטים לצוואר , עורף , יד - והכל בצד של הכאב. כאילו משהו "התעקם" שם בלחץ על העצב. לגבי קרינה - לא חושב שקרינת רנטגן חד פעמית (או מס' מועט של פעמים) -היא משמעותית. לפחות לא יחסית ל סי טי ראש, למשל. בנוסף - על אילו טיפולים אתה מדבר שאין בבלינסון ? להכין מתכוונים להזריק לך ? אני עברתי הזרקה שכזו - סטרואידים - למפרק הלסת , וטיפול בגלי רדיו בלסת - ללא הועיל. פיזיותרפיה - גם לי לא הועילה. בנושא פיזיותרפיה , אני אומר לך מסיפורים של אחרים - אמרו לי שפיזיותרפיה של הצוואר (לא של הלסת כמו שעשיתי, וכנראה כמו שאתה עשית) - יותר מועילה. ובאתרים חו"ליים , יש סיפורים על אנשים ש"נרפאו" מכאבי פנים שכאלה ע"י כירופרקטיקה מיוחדת של אזור הצוואר העליון. בארץ לא מצאתי לזה מקבילה . נכון שאנחנו "נאחזים בקש" , אבל גם לקבל את רוע הגזירה כמובן מאליו - זו בעייה. מקווה שלאנשים יהיו תובנות יותר בשבילך תחזיק מעמד

נימ 1

New member
ליז היקרה,

האם תהיי מוכנה ללכת הפוך - לנסות את טיפולי השיאצו , ואם הם יצליחו להעביר לנו את כאבי התופת , ואני מדגיש כאבי ת ו פ ת שקשה לתאר - אז נשלם ? אחרי שהטיפול יעבוד ? נמאס כבר להוציא אלפי שקלים על שיטות והבטחות, וחודשים של דיקור , והומאופטיה, וכירופרקטיה, ואבמטיות ניקוי, וחשיבה חיובית, וחשיבה צבעונית, וקסם הצבע וקסם המגע , ותדרי ההבטחה, והכל - ואני כותב את זה ממלוא הכאב והגועל שיש לי כבר מהכל - הרפואה המערבית והרוחניקית. נעשה טיפולים - וכשיעזרו (הרי אתם מאמינים לעצמכם ) -נשלם - תאמיני לי - למה שיעזור אני מוכן לשלם פי עשר מהמחיר המקורי. פשוט נמאס - אנשים פה בכאבים ומצוקה אמיתית עד מוות - וכל הפרסומים האלה - נמאס.

בכיף!

תאמין לי או לא אני מאוד מבינה אותך. כשכואב כל כך ושום דבר לא עוזר זה מביא ליאוש וכל פתרון נשמע כחלום, פרסום סתם או אפילו נוכלות... אני מבינה את המרמור אחרי שניסת את הכל והכל אכזב. ולכן אם אתה מוכן לניסוי אין לי בעיה להסכים לתנאים האלה אבל זה ידרוש ממך להפתח ולהאמין בשיטה שלי! כל מה שאני מבקשת זה שתאמין. אם אתה מוכן לזה אז אתה מוזמן לסידרת לטיפולים בחינם ורק אם זה יעבוד תשלם! (ופי 10 כמובטח
) אני לא מבטיחה שזה יעזור כי זה תלוי בשנינו (לא רק בשיטה) אבל אני מאמינה שזה יכול לתת לך הסתכלות אחרת על מה שעובר עליך. אני לא עושה רק שיאצו וזאת הגדולה של השיטה, זה גם מה שידרוש ממך פתיחות. בקיצור האתגר לא מאיים עלי...לא מבטיחה אך אנסה בשמחה...אם אוכל לעזור לך הרווח כולו שלי! החלטה שלך!

ענתר

New member
כל הכבוד נים

איך אתה מסוגל לענות בכל כך הרבה נימוס. גם בעלי אמר: מי שיבוא לבת ויטפל בה, ויצליח, יקבל כמה שיבקש אבל אנחנו גמרנו אם לנסוע לכל הרבנים האלטרנטיבים שהשכנה של הבת דודה טופלה בכאב ראש ועבר לה.

נימ 1

New member
דווקא קצת מתנצל אם הייתי תקיף

או נשמעתי קצת גס רוח. אבל מצטער, יש משהו גבולי מאוד בפרסומים האלה , גם אם , (וניתן להם קרדיט) הם מגיעים מכוונה של באמת לעזור. אנשים פה במצוקות אמיתיות , נא לא לשחק עם הנפש שלהם.

ענתר

New member
אני מסכימה אתך

ולא חושבת שהיית גס רוח איך היא מבקשת את אמונך? בזכות מה? למה שתאמין לשיטה? מאיפה האמון שלה זיכולתה להבריא אותך? אתה יודע כמה פעמים שמעתי את זה בעבר? ועוד לחשוב את עצמם לרוחניים טובים יותר מהרופאים הקובנציונלים אלו לפחות אומרים לנו: אני לא יודע, מצטער ולא מבקים אין סוף ביקורים נוספים, שלוקחים כסף אנרגיה וזמן (שלרונו אין כבר) ובסוף תגיד לך שזה בגלל שלא האמנת

ladybug4NLP

Active member
כאבי פרקים וכאבי שרירי לסת

שני סוגי הכאבים מגיבים היטב לטיפול אלטרנטיבי פיסי בשם שיטת bowen יצא לי לראות מספר פעמים שינוי מאד מבורך תוך כדי טיפול וגם בתוצאה. בגוגל אפשר לחפש מטפלים בארץ. מי שהביאה בזמנו את השיטה לארץ היתה ארנינה קשטן מרמת גן (גם טיפולים וגם סדנאות) לא ידוע לי אם היא ממשיכה בכל כי בשלב מסויים היא הביאה לארץ גם את שיטת העבודה של ביירון קייטי (Byron Katie-The Work אולי כדאי לבדוק. הרבה בריאות הערה: אני לא מטפלת בשיטה הזו כמובן

נימ 1

New member
שיטת בואן - לליידיבאג,

ליידיבאג, בגלל שאת לא מטפלת בשיטת בואן, אני באמת אקבל את זה כי מטרתך לא פרסומית (מאוד קשה לדעת ,והפורומים הללו הם "טרף קל" למטפלים שמחפשים לשווק את תכשירי/טיפולי הקסם שלהם :) אבל זה במאמר מוסגר, לא אלייך ספציפית). ניסיתי את שיטת בואן , חמישה מפגשים. גם אני שמעתי סיפורים , על מישהי שכאב לה כ-ל הגוף , והלכה לעשרות רופאים שנה וחצי , ולא ידעו מה יש לה. כאבי תופת עזים. ואחרי מפגש אחד .. יום וחצי אחרי זה הרגישה הרעה.. .ואז... הכאבים נעלמו. מה שיש לי לומר על שיטת בואן- אולי לא עשיתי סדרה ארוכה של מפגשים , אבל מחמשת המפגשים שניסיתי - השיטה לא הועילה בכלל לכאבים . א ב ל, הייתה לי מטפלת מקסימה, השיטה כיפית ,מרגיעה, ובמובן הנפשי , ממש הרגשתי שהיא עושה משהו (עד כמה שמוזר ששיטה של כמה נגיעות מזעריות עשתה משהו). אבל - זה לא מה שהייתי צריך . אם הייתי במצב אחר בחיים , מתמודד עם בעייה שהיא לא כאבי תופת עזים - אולי הייתי מפיק משהו על עצמי מהשיטה. לא במצבי. אז שוב - אין לי דרך לדעת על אחרים איך היא עבדה, ואילו סיפורי ניסים יש בשיטה. יש "משהו" בשיטה הזו... לפחות בהרגשה שלי. גם אם זה משהו פסיכולוגי שנובע מהקשר בין המטפל והמטופל. לכאבים , לצערי , היא לא עזרה. אגב , ציינת לגבי היפנוזה . שמעתי על זה, ניסיתי לגשש בכיוון (ואף נפגשתי עם מהפנט מוסמך) , אבל בהרגשה שלי , אין לי את הסבלנות לנשימות , התרכזות, כל ה"לדמיין מקום נחמד ובטוח" - אני אף פעם לא מצליח את זה. במיוחד כשכואב לי . אני עוצם עיניים ורק מתרכז יותר בכאב . ככה שעל אף שהייתי רוצה מכשיר קסמי כזה, כהיפנוזה שיעזור ברגעי הכאב - קשה לי להאמין שגם מפה תבוא הישועה.

למעלה