כאבי רגליים וגוף... מה עושים ? ? ?

קליבר 11

New member
כאבי רגליים וגוף... מה עושים ? ? ?

הי לכולם!!!
שמי ק. 40 סובל מהפרעות נפשיות רבות וקשות מתמודד איתם בהצלחה רבה..>> נוטל תרופות עם הטבה חלקית..
סובל מפלטפוס קשה ובוטה בשני כפות הרגליים.>> מדרסים לאורך השנים ללא הטבה
לא יודע מה לעשות
נןרא סובל ומיואש
במהלך השנים הייתי אצל הרבה רופאים אך ללא שיפור משמעותי
לאחרונה הוצע לי ניתוח אוסאטומי משהו כזה אני לא יודע מה לעשות הסבל הוא נוראי מאוד
אני שואל האם ואיזה תרגילים אפשרי לעשות ככה לחזק את הרגליים והגוף ככלל ובכלל לשמוע על רעיון טוב ומקורי לשיפור הכאבים ברגליים ובגוף..
אשמח להתעדכן ולקרוא ולהעזר על ידכם אציין שהגוף בכלליות מאוד תפוס וכואב מאוד מה ניתן לעשות תודה למגיבים

קליבר 11

New member
???

הי !!
אשמח למענה.. באם אוליי יש טיפול או סוג התעמלות
לחיזוק הרגליים והגוף..
אני תולה המון תקווה בתשובותכם תודה

כאבי רגליים וגוף... מה עושים?

הי ק.
לגבי הכאבים בכפות הרגליים- חשוב לבדוק את מנח כף הרגל ואת תפקוד הגפה התחתונה. מנח לא תקין של כף הרגל יכול לעיתים לגרום לכאב בכף הרגל עצמה וגם לתבנית תנועה לא נכונה בברך- כמו למשל קריסה של הברך פנימה בזמן נשיאת משקל על הגפה. התאמה נכונה של מדרס יכולה להיות חלק מהפתרון. במידה והמדרס לא עוזר, אפשרות אחת שהמדרס לא מתקן במידה מספקת את מנח כף הרגל או שיש צורך גם בסדרה של תרגילי חיזוק של שרירי כף הרגל והגפה כולה.
אני מציעה לך להגיע לבדיקה אצל פיזיותרפיסט. צריך לבדוק האם הכאב בכף הרגל באמת נובע מהמנח שלה, האם המדרס שהותאם הוא מתאים והאם יש צורך בשילוב של תרגילי חיזוק בהתאם לממצאי הבדיקה.
לגבי הכאבים בכל הגוף- זו תלונה כללית מאוד ולא ברורה. במידה ואין מגבלות בריאותיות, פעילות גופנית כגון הליכה, שחייה, אופניים וכדומה אולי תוכל להיטיב עימך.
רפואה שלמה ובהצלחה

למעלה