כאבי ראש

a n a t u

New member
כאבי ראש

שלום, אני בת 21 ומאז שאני זוכרת את עצמי יש לי כאבי ראש מתמשכים. חלקם ממש בלתי נסבלים וחלקם עוברים מהר ופחות כואבים, כי לצערי כבר התרגלתי אליהם. בילדותי עברתי בדיקת ct שהייתה תקינה לחלוטין ובדיקת eeg שבה היה ניתן לראות "כמות מוגברת של זרמים חשמליים". זה מה שהרופאים אמרו לאמא שלי מבלי להסביר לה על התסמינים ,והפתרון היחידי שהוצע היה תרופות. אמא שלי לא רצתה שאתחיל עם תרופות ולכן "ירדה" מהרעיון הזה. עברו השנים עם הכאבים המתמשכים עד שהתגייסתי לצבא ועברתי שוב בדיקות נוספות (לא eeg ו ct). הרופאים הצבאיים ברשלנותם הרבה טענו שזה נגרם בגלל חוסר ברזל. בבדיקת הדם שנערכה נמצא ברזל נמוך מאוד-21. לקחתי כדורי ברזל במשך מספר חודשים, הברזל אומנם עלה אך הכאבי ראש נמשכו. הרופאים המליצו להחליף כדורים. בכל מקרה כך היה עד שהשתחררתי. פניתי לרופא המשפחה האזרחי וזה הפנה אותי לנוירולוגית. הנוירולוגית שאלה אותי מספר שאלות על העבר, על רמת הראייה שלי ועל השינה. אמרתי לה שלעיתים קרובים ישנם מצבים שאני מתעוררת בלילה ולא יכולה לזוז. היא אמרה שזה נקרא "שיתוק בשינה". היא גם אמרה שאין לי תסמינים של מיגרנה. בכל מקרה, היא המליצה לי לפנות לרופא עיניים, א.א.ג ומעבדת שינה. רופא הא.א.ג טען שהכל תקין ורופא העיניים טען שראייתי ללא פגם, אך הוא חושב שאני צריכה לפנות לקרדיולוג בגלל שכאבי הראש נובעים בעיקר ממאמץ, ולו הכי קטן (כמו עלייה במדרגות למשל). במעבדת שינה עדיין לא הייתי... עכשיו, לאור הדברים האלו יש לי מספר שאלות: האם יש קשר ישיר בין שיתוק בשינה לכאבי ראש? ועד כמה שזכור לי תופעת השיתוק החלה לפני 7 שנים בערך וכאבי הראש לפני יותר מעשר שנים. ודבר נוסף, אם זו לא מיגרנה, מה זה עוד יכול להיות? אני יודעת שיש המון סוגים של כאבי ראש, אבל הרופאה לא יכלה אפילו להעלות השערה ולמור מה זה יכול להיות... והאם בעיות לב (אי סדירות וכו) משפיעים על כאבי ראש? אני יודעת שזה היה קצת מבולבל, אבל זה הכי תמציתי שיכלתי לכתוב. אודה לך מאוד על תגובתך, anatu

ענתו שלום. ותודה שעברת אצלי.

אני נורא רוצה לעזור לך, ופעמים רבות אף הצלחתי. אבל עדין לא ממש הבנתי מה את מבקשת. האם כל מה שאת רוצה זה לדעת אם אי סדירות לבבית משפיעה על כאבי הראש? או שאת רוצה להבריא ? הסיפור שלך מפורט והסברת את עצמך היטב, ממש כמו בקליניקה. בכל אופן חסרים פה המון פרטים חשובים. יש לך בעיה שנעוצה בימים מאוד רחוקים, עקשנית, ושפלשה לתחומים חשובים מאוד כמו השינה ומערבת תגובות נויירולוגיות שיתוקיות. כל התמונה שאת מתארת וזו שטרם, מצביעים על תרופה הומיאופתית אחת עבורך. אני יכול לחשוב על אחת כזו. אך איני יכול לאבחן אותך בפורום הזה כי זה אינטימי מאוד. על כן אני שולח לך מסר. אם לא קיבלת אותו אמרי לי. המייל שלי [email protected] ברכות ושפע מכל טוב. אלישוע.

לאלי-סליחה על הביקורת-

נראה לי לא נכון אפילו לרמוז שאפשר לתת תרופה על סמך כמה שורות באינטרנט. משלוש סיבות כבדות משקל-א. המידע אפילו אם הוא בולט לעין יכול להטעות. ב. נראה לי חשוב שלאדם תהיה מחויבות לטיפול ולהומאופת ואת זה עושים בפגישה אישית. ג. הבחורה הזאת שתעזור לה (אולי) תספר לכולם שהיא קבלה תרופה נהדרת מאלי בפורום ותחלק לכולם או אולי כל החברות שלה ירצו שתתן להן תרופה דרך המייל.... ואני אומרת את זה עם הערכה רבה אליך כאדם והומאופת. עירית

בוקר טוב עירית ותודה

על הבקורת. לא אמרתי שיש לי תרופה שאתן לה כאן בפורום ובוודאי שלא עלה על דעתי לעשות זאת. אך מותר לעורר תיקווה בבני אדם. מטופלים רוצים לדעת שיש סיכוי שקיימת עבורם תרופה וזה בסדר לטעמי. מטפל מנוסה מתחיל את הטיפול מהרגע הראשון. בכל משפט שאדם אומר הוא מרמז על כיוון. את יודעת מה ? אולי הייתי צריך לומר שיש לי כיוון. תודה עירית. אלישוע

למעלה