כאבי מחזור

כאבי מחזור

איזה טיפול הכי טוב ומועיל כדי לקחת? (בהתחשב בעובדה שכלום כבר לא עוזר לי.. כדורים וכו'.. ) אני סובלת מכאבים איומים.. לא יכולה לקום מהמיטה.. ולפעמים גם הקאות. שמעתי על דיקור סיני.. זה עוזר? (אני מתה מפחד ממחטים..אבל אם זה מה שיעביר לי ת'כאב..
) יש עוד טיפולים שיותר מועילים בעיניין? או שזה הכי מוצלח? תודה רבה לכולם והמשך יומעולה!

harduf9

New member
טיפול מתאים

אחת ההגדרות לטיפול מתאים היא שהמטופל מתחבר לטיפול. מבחינת איזו שיטה, כמעט כל שיטה ואולי אפילו כל שיטה יעילה לטיפול באיזון הורמונלי. השאלה העיקרית היא האם המטפל/ת יודע/ת מה לעשות. אישית כאשר מגיעה אלי מטופל/ת עם בעיה באיזון הורמונלי אני בד"כ מטפל ברפלקסולוגיה למרות שדווקא בכאבי מחזור ייתכן שאעדיף זן שיאצו. תמיד בשני המקרים אני ממליץ על תזונה ולעיתים על תוספי תזונה. הכל תלוי במצב ובמטופל. אם תרצי המלצות על מטפל/ת באזור מגורייך כתבי היכן את גרה (עיר) ותקבלי המלצות במסרים מחברי הפורום. בריאות שלמה גיא הרדוף

למי שמפחדת ממחטים...

ההמלצה שלי היא הומאופתיה. עושה נפלאות בכל מה שקשור לבעיות הורמונאליות כולל כאבי מחזור. בנושא הזה נעשה מחקר לדוקטורט שהראה באופן ברור את היכולת של הומאופתיה להוריד את השמוש במשככי כאבים ובהעדרויות מהעבודה בימי המחזור. אם את רוצה עזרה בנושא את יכולה לחזור אלי במסר. כל טוב עירית

איזה טיפול הכי טוב לך?

תזונה (כולל צמחים ו/או תוספים), פרחי באך, רפלקסולוגיה, שמנים ארומתרפיים, רייקי, עיסוי, הומיאופתיה, נטורופתיה, רפואה סינית והודית- כולם יכולים לעזור. מה הכי עושה לך את זה? למה את הכי מתחברת? יש מטפלים שמשלבים שיטות טיפול שונות, ויש שמאמינים רק בשיטה אחת... את רק צריכה לבחור.

למעלה