י"ט כסליו: - לחב"דניקים - שנה טובה!

י"ט כסליו: - לחב"דניקים - שנה טובה!

ב"ה אור לי"ט כסליו, איחולי לחב"דניקים שפה, "שנה טובה - בדרכי החסידות, ובלימוד החסידות תכתבו ותחתמו".

יש, בי"ט קיבל השיחרור בכ' שוחרר.

ב"ה בי"ט בכסליו, בעל התניא האדמו"ר הזקן מייסד חסידות חב"ד, קיבל את השיחרור מהכלא. בכ' בכסליו הוא שוחרר פיזית ויצא משערי בית-הכלא.

והלוווווווו

זה היום הולדת שלי!! גם העברי וגם הלועזי, כמה נחמד. בטח לא שמתם לב, וזה עצוב, אבל אני לא מבקרת כאן לאחרונה, בעיות עם המחשב. ילד רע. בכל מקרה, שבוע טוב והלואי שהשנה הזאת תהיה יותר אפקטיבית מהקודמת..

בסג

New member
ובמחילה מבסג...

לפני שנה (אור לכ' בכסלו), בסג התחתן עם בסגית (http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=163&msgid=67683766 ).

אז עכשיו לך- ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif!!!!

מקווה שכבר הכנת לכם משהו מושקע מרגש ומשמח!!!! עד 120 ביחד בסבלנות,הבנה, הכלה, תמיכה, עידוד, אהבה ושמחה עד לב השמיים!

רותיש1

New member
וואוווווווו....איך הזמן רץ.....

מקווה שעברה עליכם שנה של בנייה והכרות אמיתית ועמוקה. ומאחלת המשך נישואים מאושרים מתוך: תורה שלום בית אהבה הבנה שמירה על הקיים והתחדשות רותי..........
נ.ב. אל תשכח לקנות לה

the ror

New member
מזל טוב...

ואני מניח שאת בת 19(או 38, אחם...) אם העיברי והלועזי באותו היום... בכל מקרה, שיהיה לך יומולדת שמח ושבוע טוב...

100vardit

New member
תמר-שיהיה יום הולדת שמח../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif

הרבה מזל טוב, ושתהיה לך שנה מדהימה ומוצלחת

מזל טוב בסג

איחולי לשנים מאושרות רבות נוספות, הגשמת משאלות ומיצוי עצמי וזוגי! כל הברכות! ותודה למאחלים לי :) אני אכן בת 19.

נועה IL

New member
מזל טוב!! ../images/Emo140.gif

כשבריאות ואושר מצטרפים להצלחה, כשהדף מתמלא במילים של ברכה, כשאיחולים וחיוכים מציפים את הלב, אז מיד יודעים שיום הולדת קרב. וכיוון שזהו יום ההולדת שלך, הוא יותר מיוחד ובלתי נשכח. נאחל לך את כל הטוב שניתן, שכוחך יישאר יציב ואיתן ושלא תשכחי שכולנו עד האחרון. רוצים לאחל מזל טוב - והמון! תמר - המון אושר שמחה ברכה והצלחה בכל, ושהקב"ה ימלא כל משאלות ליבך לטובה.

מיקי*

New member
וללא חבדניקים ראוי לציין שיום זה

הוא יום פטירתו של הרב נריה זצ"ל. זכותם של כל הצדיקים והישרים תעמוד לנו ולזרענו עד עולם.

גם לחבדניקים ראוי לציין זאת!

"קדושה, קדושה אני מבקש קודש הקודשים אני מבקש קדושה אני מבקש.... תנו לי קדושת ארץ ישראל, תנו לי קדושת אהבת ישראל!!!!" (למי ששכח או לא הכיר, השיר שמנציח את מילותיו האחרונות של הרב נריה זצוק"ל)

ובצורה יותר מדוייקת

לפי וויקיפדיה המילים האחרונות שלו היו: "קר לי! תחממו אותי בדברי תורה! תאחזו בארץ ישראל ובקדושתה. תנו לי להגיד שלום לארץ ישראל ולהפרד ממנה באהבה, בשמחה וברצון קדושה אני מבקש. קודש קודשים אני מבקש. תנו לי קדושת ארץ ישראל, תנו לי קדושת אהבת ישראל, תנו לי הרגשת קדושת ארץ ישראל. תנו לי הרגשת קדושת עם ישראל!" אז קרא כמה פעמים בקול גדול, "שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד" וסיים במילים "נתקדש כולנו", ונדם.

התמ-ים

New member
כ"ט בנובמבר 47

גם יצא באותו תאריך עברי, פחות או יותר, לא? (איפה כל המומחים) אם כן - אז בימים שלאחר מכן בוצע פוגרום ביהודי עדן, ע"י התושבים הערבים וחיילי ה APL שאומנו ע"י הבריטים כדי לשמור על הסדר במקום ... 87 יהודים נרצחו. מתוך קהילה שמנתה כ 4500 איש. מחר, יום ב', יתקיים טקס הזכרון והאזכרה הכללית לאותם הרוגים.

למעלה