יש
לשבת

pazyatziv

New member
../images/Emo66.gif|עבודה מעודפת-מבצע גיוס נרחב!!!

לתחנות דלק/חנויות יילו באיזורים בני ברק/גבעת שמואל ורמת גן דרושים מוכרים לייל + /מתדלקים לתחנות הדלק העבודה מתאימה לחיילים משוחררים,סטודנטים. העבודה במשמרות, תנאים טובים והכי חשוב מוכרת כעבודה מועדפת!! לפרטים ליצור קשר עם אביחי בפל-050-6463591 או למייל [email protected]

superyal

New member
עבודה מועדפת בחיפה

אם מישהו מחפש מועדפת באיזור חיפה דברו איתי.. אני מכירה מקום שמחפש עובדים

שניתי1

New member
מסרים מהלב - ייעוץ והדרכה בתקשור וקלפים

שלום לכולם, פתחתי קומונה חדשה ואתם מוזמנים לשאול אותי שאלות בכל תחומי החיים. אני מייעצת ומכוונת באמצעות קלפים,תקשור ומודעות. אשמח מאד לסייע ולהאיר. הנה הקישור : http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Communaid=35898 בברכה,שנית.

M8IK8

New member
שלום לך

אני מעוניין ואני ישמח לישמוע קצת פרטים במה מדובר ..

מחפש שותפ\ה לריצה באזור גבעתיים\ת"א\ר"ג

היי, החלטתי להתחיל לרוץ שוב אחרי תקופה ארוכה ...:) אני מחפש שותפ\ה מאזור גבעתיים רמת גן או תל אביב לפעמיים שלוש בשבוע בשעות הבוקר המוקדמות או בערב אחרי 21:00. חשבתי על אזור הירקון נמל תל אביב או פארק לאומי ברמת גן.. אין לי בעיה להגיע לכל אחד מהמקומות האלה.. אשמח לשותפים. פרטים במסרים:)

tutitmg

New member
חיילים בודדים

שלום לכולם, אם הינכם או שהייתם חיילים בודדים אני אשמח אם תיצרו עימי קשר למטרת מחקר על חיילים בודדים. המחקר הינו ראשון מסוגו בארץ ומתרכז בחוויה הסובייקטיבית של חיילים בודדים בצבא ומצריך בסה"כ שעה מזמנכם. אנא צרו קשר במייל: [email protected] תודה, ריטה

tutitmg

New member
חיילים בודדים- מחקר

שלום לכולם, אם הינכם או שהייתם חיילים בודדים אני אשמח אם תיצרו עימי קשר למטרת מחקר על חיילים בודדים. המחקר הינו ראשון מסוגו בארץ ומתרכז בחוויה הסובייקטיבית של חיילים בודדים בצבא ומצריך בסה"כ שעה מזמנכם. אנא צרו קשר במייל: [email protected] תודה, ריטה

BGUniversity

New member
סדרת הרצאות מרתקות "קפה מדע" בתל-אביב

אתם מוזמנים להרצאות מרתקות בסדרת "קפה מדע" בתל-אביב, עם מיטב המרצים והחוקרים של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב לפרטים בפייסבוק: כאן

superyal

New member
מדובר על עבודה בתחנת דלק

אם מישהו מעוניין שלחו לי מסר

למעלה