יש רצון טוב, אז, למה לא לנצל?

יש רצון טוב, אז, למה לא לנצל? ../images/Emo123.gif

ועם כל הרצון הטוב, אז, למה גם לא להתפקד? התפקדות אלפיים ושמונה זה mui moe! לפני כן, אני מבקשת מכם- תראו נוכחות. תראו נכונות לעזור לפורום המדהים הזה להתפתח; אולי לא למה שהוא היה, אבל, למשהו טוב לא פחות. שכחתם עד כמה הפורום הזה נהדר? אני מאמינה שלא. אם כן, תקראו קצת בארכיון. תפשפשו קצת בנבכי הדפים לראות אילו אנשים מטומטמים וגאונים היינו.
במידה ולא תזכרו לפחות זכיתם לצחוק קצת. נתחיל.
בהצלחה. שם: גיל: תאריך לידה: איך ניתן לעזור לפורום? מה ניתן לשנות בפורום? המנגה קרבה לסיומה. קורא\ת? אנימות ומנגות אחרות- עוד בקטע? איך נביא לעזאזל עוד אנשים לפורום?! ועם זאת, תוספת קטנה משלי-
פינת יצירות- יפתח שוב רק אם תשתתפו. הפינה הזו כוללת ציורים, שירים, סיפורים, פאנפיקים וכדומה.
התפקדות שבועית-יתבצע כל שבוע כפי שהיה ניתן להסיק במהירות הבזק.
מרתון משותף!- לאחר חיפוש כל הפרקים של אינויאשה, בתקווה ולא יורידו אותם בזמן הקרוב לסינון אתרים של צפיות אונליין חינמיות, חשבתי שהרעיון לעשות כל יום\שבוע צפייה חוזרת בפרקים של אינויאשה ולדבר עליהם לא יכול להזיק. לאתר בו ניתן לצפות, יש לבקש כאן.
המנגה נגמרת?!- ואכן, אנו קרובים לסופה של המנגה. אף על פי שגם זה נראה רחוק, ואף על פי שנאראקו יכול להמשיך לצחוק סטייל "קו, קו, קו- אוניגומו." גם במשך חמישה צ'אפטרים ללא הפסק- זה לא יכול להיות כל כך נורא לקרוא ולדסקס על זה. נכון, אורן?
תחרות פאנפיקים- לא. אני לא מוותרת לכם.
פרטים בקרוב.
פינת האנימה והמנגה הכללי- סיכום יומי\שבועי על מנגה ואנימה, המלצה על שירים ומושגים כללים. בנוסף לכך, באותה הפינה יפתח גם פינת המלצות למשהו חדש ש-אתם- ראיתם\קראתם.
סיכום שבועי\חודשי- דהה, מה לא ברור. הצעות נוספות, יקיריי? המשך יום מעולה.

יאי! ^-^

התחלתי לומר איך קוראים לי בפורומים וכאלה, אבל פה עוד לא יצא לי להציג את עצמי, ועכשיו יש לי הזדמנות! ^-^ שם: נועה, נעים להכיר.
גיל: חמש-עשרה וכמה חודשים (אם נדייק, עוד חודש פחות יומיים אני אהיה בת שש-עשרה) תאריך לידה: 10.3.92 איך ניתן לעזור לפורום? לפתוח פינות ומשחקים, להראות נוכחות (אין מה לעשות, לא לכולם יש מספיק זמן כדי לפתוח כל מיני שרשורים, אבל גם להגיב כשיש על מה זה טוב, כי זה גם מזיז ת'עניינים בפורום) ולנסות להיות מעורבים. מה ניתן לשנות בפורום? המנגה קרבה לסיומה. קורא\ת? לא. אנימות ומנגות אחרות- עוד בקטע? ככה-ככה. אם יש לי זמן, נחמד לי לפעמים לשבת ולצפות באיזו אנימה מזדמנת באחד מערוצי הילדים. מנגות אני לא קונה, למרות שפעם רציתי, כי באחת הפעמים האחרונות שהייתי ב"אוטאקו" לא מצאתי משהו שהרגשתי שמספיק מדבר אלי, מה גם שאני לא מתה על אנגלית ובאופן כללי, מבחינת סדרות ספרים וטלוויזיה, אין לי פנאי להתמכרויות גם ככה. איך נביא לעזאזל עוד אנשים לפורום?! אפשר להזמין אנשים מכל מיני פורומים וקומונות אחרים, אפילו להכין איזה ציור חביב כזה, כמו כל ה"פורום _____________ מאחל שנה טובה/חג שמח", רק שזה יהיה בסימן: "פורום 'אינויאשה' קם לתחייה ומזמין אתכם להצטרף!
". אהבתי את הרעיונות שלך, למרות שאני לא חושבת שצריכה להיות התפקדות כל שבוע. זה טוב שתהיה התפקדות כל כמה זמן באופן קבוע, אבל אם כבר, לא עדיף פעם בחודש? ובקשר לפאנפיקים, אם כבר הנושא עלה, אני באמת חושבת שצריך לעשות משהו לעידוד פרסום פאנפיקים (ויצירות באופן כללי) בפורום, כי זה קשור לנושא הפורום ונורא מעשיר אותו. הצעות נוספות? אממ... כרגע אין לי הרבה. אני חושבת שאחרי שיהיו עוד אנשים יהיה אפשר להחזיר דברים שהיו פופולריים בזמנם ומזמן לא היו כמו "החוליה החלשה" (אפשר גם עם דמויות מהמנגה), ולפתוח מדי פעם משחקים ושרשורים שלא בהכרח קשורים לפינות קבועות, אם למישהו יש רעיון (שרשור שיפים הזויים, שרשור שאלות מוזרות על הסדרה, אני זוכרת שעשינו מלא דברים, גם שקשורים לסדרה וגם שלא, כמו "מי שמעלי", ולדעתי יכולים להיות עוד משחקי חברה שאפשר לעשות גם על גבי פורום באינטרנט, כדי להתגבש)... אני מניחה שהיצירתיות תבוא עם הזמן
... לילה מצוין.

הו,

סוף כל סוף אני יודעת את שמך האמיתי. למען האמת, חשבתי שאת הרבההההה יותר בוגרת.
אהבתי את הרעיון שלך עם החג שמח וזה. אם את מסכימה, אוכל לעבוד על זה עוד היום.
והממ, לגבי ההתפקדות- ראיתי את זה עובד בפורומים אחרים, וזה נורא נחמד שזה בא כל שבוע. זה גם להכיר אנשים חדשים במידה ויגיעו. אני אשמח לדבר איתך בצורה יותר נוחה. אף על פי שאני חושבת ששאלתי אותך- יש לך מסנג'ר?

AsagiSama

New member
../images/Emo187.gifהתפקדות ^_^

שם: אור~ גיל: 12 [תפסיקו לרדת על אנשים בני 12, באמאשכם ><] תאריך לידה: 31/10/95 איך ניתן לעזור לפורום? פינות. פינותפינותפינות, וצפייה חוזרת באינויאשה. מה ניתן לשנות בפורום? תפסיקו לרדת על ילדים בני 12!!!!11 [גרר נובים *-*] המנגה קרבה לסיומה. קורא\ת? לאXD אנימות ומנגות אחרות- עוד בקטע? כן. איך נביא לעזאזל עוד אנשים לפורום?! אמ..אמ..לאדעת.

shaoran li

New member
../images/Emo189.gifאני

שם:מתן גיל:14 תאריך לידה:10.7.93 איך ניתן לעזור לפורום?לפרסם וכדומה מה ניתן לשנות בפורום?אולי עוד פינות ולעשות בו משו ישמשוך קהילה בןגרת המנגה קרבה לסיומה. קורא\ת?פה ושם אנימות ומנגות אחרות- עוד בקטע?כן איך נביא לעזאזל עוד אנשים לפורום?מה שכתוב למעלה

SaijinKun

New member
התפקדות~

שם: טל(צ'אן. כי באמת, מי מזהה אותי בלי הצ'אן?) גיל: 13 ><; תאריך לידה: 4.5.1994 איך ניתן לעזור לפורום? ייעוץ פסיכולוגי. דחוף. סתם, לא. לפתוח הרבה פינות, להזמין אנשים, לפתוח יותר שרשורי אוף. מה ניתן לשנות בפורום? את הריקנות. המנגה קרבה לסיומה. קורא\ת? לא. ניסיתי אבל ויתרתי אחרי 3 פאנלים. אנימות ומנגות אחרות- עוד בקטע? כן, בהזדמנות ^^ איך נביא לעזאזל עוד אנשים לפורום?! הממ.. מסע פרסום? XD ההצעות שלך מאוד נחמד, ובאמת צריכים לפתוח מחדש את שרשור היצירות, אהבתי אותו >< אולי אפשר להכניס גם משהו של "הציטוטים הכי טובים מהשבוע", שבו מכניסים המשתמשים את המשפטים הכי טובים (בעיקרון הכוונה למצחיקים" שהם שמעו השבוע. ועוד דברים כאלה, זה יהיה נחמד לדעתי ^^;

אם היה לך אחד, אז, הייתי חושבת שזה השם שלו.

וגם אז זה היה פתטי. אחח, הנוער של היום.

AsagiSama

New member
../images/Emo187.gifהנוער של היום רץ בבוקסר בגשם.

או שאלו רק כיתות מופת? O:

PakoLina

New member
פרר פרר, ווף ווף.../images/Emo118.gif

שם: נעם גיל: 13 וחצי.
תאריך לידה: 26.4 איך ניתן לעזור לפורום? להביא עוד אנשים, איכשהו, לפתוח יותר שרשורים. מה ניתן לשנות בפורום? ^ המנגה קרבה לסיומה. קורא\ת? לא. אנימות ומנגות אחרות- עוד בקטע? פה ושם.. איך נביא לעזאזל עוד אנשים לפורום?! T.T

Mana Sama

New member
בטטה!

שם: קסואי גיל: 18 וחצי תאריך לידה: 23.6.89 איך ניתן לעזור לפורום? אמ..פינות,ולהביא אנשים,ולחזור לראות אינויאשה כנראה [כן,בטח..אני בקושי רואה את האנימות שאני צריכה לראות,אז לחזור על אנימה של 167 פרקים? חע] מה ניתן לשנות בפורום? אין מה לשנות בפורום שאין בו כמעט כלום,יש רק להוסיף D: המנגה קרבה לסיומה. קורא\ת? ממש לא אנימות ומנגות אחרות- עוד בקטע? אכן ^^ רק שאני די עלצנית [לא רואה את האנימות החדשות בכלל,עוקבת רק אחרי moon phase בשביל רקע לקוספליי] איך נביא לעזאזל עוד אנשים לפורום?! אמ..נפרסם עצמנו בפורומים אחרים,ונבוא לאחים הקטנים של חברים שלנו ונגיד "תגיד/י,ראית אינויאשה?" ._.

אני :)

שם: גלי ^^ גיל: ב 12.2 היה לי 16 וחצי בדיוק! D: תאריך לידה: 12.8 XD איך ניתן לעזור לפורום? המ... להביא לו המון המון שוקו! מה ניתן לשנות בפורום? לקרוא לו "פורום השוקו" D: המנגה קרבה לסיומה. קורא\ת? נופ XD אנימות ומנגות אחרות- עוד בקטע? בארור.... אני באמצע של.. איזה... 4 מנגות XD; או יותר.. לא זוכרת XD איך נביא לעזאזל עוד אנשים לפורום?! תבטיחו להם שוקו~! אבל כמובן שבסוף תיתנו אותו לי ^^

mikokikyo

New member
אטאשי ווה ^^

שם: מאיוּ ^^ גיל: 14 וחצי ^^ תאריך לידה: 30.5.1993 איך ניתן לעזור לפורום? להגיב כמו שצריך, להשתדל, להשקיע, וגם לאהוב נוסטלגיה/אינויאשה/את האנשים שפה ולהיות מוכן לעשות משהו בשביל זה. מה ניתן לשנות בפורום? הכל. כאילו, אין בו כמעט כלום=/ המנגה קרבה לסיומה. קורא\ת? לא ^^; אין לי כח לקרוא כל כך הרבה @.@ אנימות ומנגות אחרות- עוד בקטע? כן, פה ושם. איך נביא לעזאזל עוד אנשים לפורום?! אין לי שמץXD אני מניחה שאפשר לנסות להכין כזה של "קמנו לתחיהD: ממש כמו קיקיוD: " ולפרסם בפורומים, כמו שמיני מקגי (נועה ^__________________^ סוףסוף אני יודעת איך קוראים לך ^____________^) הציעה ^^ ~

De-Panther

New member
../images/Emo123.gifקו קו קו קו קו קו קו קו קו|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

אוניגומו שם: אורן גיל: ב22 אהיה 21 תאריך לידה: 22/2 איך ניתן לעזור לפורום? להביא לו תרופות מהעידן המודרני(זה מה שעוזר לכל דבר בסדרה) מה ניתן לשנות בפורום? להחליף את המנהל... הוא סתם טמבל המנגה קרבה לסיומה. קורא\ת? ברור!! קו קו קו... אנימות ומנגות אחרות- עוד בקטע? כמו תמיד... רואה את מה שיש בטלמאנגה איך נביא לעזאזל עוד אנשים לפורום?! עם איומים, מכות, אלות ופמות ולגבי המשפט הזה: המנגה נגמרת?!- ואכן, אנו קרובים לסופה של המנגה. אף על פי שגם זה נראה רחוק, ואף על פי שנאראקו יכול להמשיך לצחוק סטייל "קו, קו, קו- אוניגומו." גם במשך חמישה צ'אפטרים ללא הפסק- זה לא יכול להיות כל כך נורא לקרוא ולדסקס על זה. נכון, אורן? העלילה מתקדמת... אזמה אם נאראקו רק צוחק כל הזמן - הוא נאראקו... הוא תמיד צוחק אגב - לדעתי זה לא צחוק... לדעתי יש לו בעיית גימגום קשה ואהבה עזה לתרנגולות

NoAmItA ChAn

New member
בלו בלו בלו - קאסט אלארם!

שם: נעם. גיל: 15. תאריך לידה: 30.10.1992 (יום לפני הלוואין XD;) איך ניתן לעזור לפורום? ... כמו שאמרת? ^^;; מה ניתן לשנות בפורום? המון! המנגה קרבה לסיומה. קורא\ת? לא ממש ^^;;; אנימות ומנגות אחרות- עוד בקטע? כמובן! איך נביא לעזאזל עוד אנשים לפורום?! בעזרת כוח המשיכה!

למעלה