יש קיץ בלי קייצת

AlmogT4

New member
אני דווקא מכיר תשיר

ואת כל השירים האחרים של משינה. כולם. חח

ממש שאלה מכשילה הא?...

זה קטע אינסטרומנטלי...ובאופן כללי, אולי אנשים לא ממש שמעו את השיר אבל עצם קיומו מאוד ידוע...

baglemaster

New member
תודה לאל

האמת שחיכיתי שיצוצו אנשים שיגידו שהם שומעים משינה... ובתכלס גם פיסטוק מכירים הרבה שירים דחויים שלהם...

אין מה לעשות,

זה ממש מרגיז, אבל מישהו מצליח לראות דרך אחרת להחשיר את החודשיים שפופסו? יהיה אפשר לקיים קייצות בכל מקרה..מקס' הן יתחילו קצת יותר מאוחר. הבעיה הגדולה יותר היא דווקא עם ימי הלימוזים הארוכים וחופשת פסח (שבד"כ טיולי הצעירה מתקיימים ממש בתחילתו בד"כ ויש עוד לדחוף טיול ח'-ט'-י', הגשמה ומחנה קופים..). המצב שנוצר הוא די מורכב אבל אני חושבת ומאמינה שאם נתאמץ מספיק יהיה אפשר להתגבר על כל אלו ולהמשיך בפעילות סדירה גם בקיץ ובחופשים. (מה שנראה לי בעייתי זה דווקא קורס מד"צים.. שלא יודעת איך ידחפו אותו אם מתחילים את הקייצת מיד בסיום הלימודים..)

danielgn3

New member
באמת מה הולכים לעשות עם הקייצת?

אין קייצת? זה כאילו דופק הכל. התנועה חיייבת חופש של חודשיים.

MaYa505

New member
צוקי אנחנו דור העתיד../images/Emo3.gif

אם לא קייצת... על מי ילדים קטנים יוציאו תעצבים אם לא על הסגן?? אוישש בעצם איין לי קייצת השנה
טוב נו שלא תהיה קייצת
... אבל אני רוצה מחנה העפלה

זה מה שאמרתי!!

אני מחכה לקורס מדצים הזה כבר שנים! אני לא אתן לאיזה מורות מפגרות לקחת לי אותו! [אני לא דרמטית. זה רציני!]

YuL a

New member
הן לא מורות מטומטמות!

כן היה ניסיון לאיזשהוא מאבק דמוקרטי במדינה, ואני חושבת שלא משנה מה הנושא של המאבק,. אנחנו צריכים לתמוך במאבקים דמוקרטים כאלו ואחרים.לא בדעה, אלא במאבק. ואפשר לחזור למציאות? נשאר חודש+20 יום לחופש הגדול, באלוהים יש זמן לאיזה 12 יום סמינר. הבעיה היחידה האמיתית היא שכל הבנים שמתגייסים לגדוד מתגייסים בתחילת אוגוסט. כל השאר עוד אפשר להתגמש.[אומנם להתגמש מאוד, אבל זה עדין בגדר האפשרי.]

למעלה