יש פה מעריצים של Thin Lizzy ?

OzzzzzY

New member
...

מעריצים אין פה , אבל אני בטוח שיש פה כאלה ששומעים Thin Lizzy וגארי מור...

noosh

New member
כמו שאמרו מעליי

יש אנשים שמקשיבים להם, וגם הזכירו אותם כאן בעבר... אם אתה רוצה להעלות אותם לדיון, אתה מוזמן לכתוב ביקורת לאלום, או סקירה... אני בטוחה שהדבר יתקבל בברכה

giloni

New member
הנה משהו שכתבתי פעם

על Thin Lizzy ואני אפילו לא זוכר איפה זה היה (סביר להניח שכאן, אדת רוק, לא???) האזנה לשיריה של הלהקה האירית הזאת, במיוחד כשהמאזין גדל אל עולם הרוק של שנות ה 80 וה 90, מיד מעוררת את התחושה של הצעירים שהם כבר היו שם קודם. כלומר, U2, ועוד כמה אירים (אולי אפילו חברתו הקרחת של יוהאנס פאולוס ה II). ליזי הרזה, עם סולנה העוצמתי Phill lynott והגיטריסטים שבאו והלכו (ביניהם שמור מקום של כבוד לאחד מגדולי הפרפורמרים של עולם הבלוז-רוק והפיוז'ן= Gary Moore) הניחו את הייסוד למהפכה האירית של שנות השמונים. הלהקה הזו, שדפקה היטב באוזן בשנות השבעים, יצרה שילוב מעניין בין בלוז-רוק מבית המדרש של Ten Years after, הארד-רוק מבית הספר של Black-Sabath וגלאם-רוק, מיומניהן של T Rex, Roxy music ועוד, עם קורטוב רוק-נ-רול פופי שאפיין להקות כמו Status Quo. מעל הכל ניצב לינוט עם הבאס הענק, הקול העמוק, שגרר את המילים הרבה מעבר לשורות שהמקצב הותיר להן ונתן תחושה שהוא נושא דרשה והלהקה מנגנת ברקע. Thin Lizzy לא הגיעו אף פעם לקרסולי ההצלחה של ענקיות הרוק האיצטדיוני של שנות השבעים, לא יצרו אף יצירה יוצאת דופן שתציב אותם בהיכל התהילה של הרוק הקלאסי, אבל הם יכולים להחשב בהחלט כאבותיו הלגיטימיים של הרוק האירי המצליח (והפחות מוצלח, לטעמי) של שנות השמונים. יקי

TheFly

New member
כמו שאמרו

מעריצים אין אבל הנה משהו שנכתב פעם על ליזי הרזה. מעבר לכך לא זכור לי שמישהו כתב עליהם - נשמח לשמוע מפרי מקלדתך.

avivs

New member
למה אתם כול כך בטוחים שאין מעריצים?

נכון שאני לא מעריץ שלהם.. אבל עדיין...

giloni

New member
הערצה

המילה הזו מקפלת בעיני מידה לא מבוטלת של ביטול עצמי. אי לכך אני מציע להשתמש בה כמה שפחות. אהבה, הנאה, הערכה - ביטויים הולמים יותר כשמדובר בבני אדם. את ההערצה תשמרו לאלים... יקי

למעלה