יש פה מישו?

שולה78

New member
יש פה מישו?

אני פה..
מחכה שהמרינדה תרכך שהקציצות יתאחדו שהבעל יחזור ושיבוא שלום
מאזינה לגל"צ

little s

New member
הנני כאן

מכינה לוחות שנה למשפוחה בארץ, ועותק אחד לנו אבל אין לי כווווווח איזה מרינדה? שתפי...

שולה78

New member
הוו! יותר טוב מזה לא יכולתי לבקש../images/Emo25.gif

דווקא העוף הירוק המוכר והאהוב, לא משו מיוחד כבר בתנור
מה שלום הקטנטון?

little s

New member
../images/Emo57.gif בסדר גמור!

אמנם עושה סצנות כל בוקר לפני היציאה מהבית, אבל כשמגיעים לגן מחייך ונכנס בסבבה. אפילו כשמנהלת הגן הכה-גרמניה מחכה לו... אז כנראה שטוב לו שם. כשאני שואלת אותו איך היה, הוא תמיד אומר "כיף"....
כזה

אמאבולי

New member
שלומלום../images/Emo192.gif

אני פה איתך, בין פריקות לאריזות לניקיונות להנקות לקניות לכביסות ולהרדמות
מדהים איך יומחד מכלהחופש הזה האישלי מבלה איתנו יחד, וכבר אני שוכחת לו את כל השבועות המתישים שעברו

נ ט ש ה

New member
גם אני פה!!!

יש לי התמכרות חדשה- הורים במשרה מלאה! תוכנית מעולה. אני רואה בצפייה ישירה ובגלל שזה בחינם, ההטענה ממש איטית. אז קפצתי לבקר עד שזה יחזור. ובמקביל אני מחכה שמר חתיך יטרח להתקשר לומר לי לילה טוב. ואולי יפתיע ויודיע לי שהוא חוזר הבייתה הלילה. הלוואי!! אז מה אוכלים השבת?

שולה78

New member
../images/Emo4.gifשנתו של הקטקט נודדת

כבר כמעט שעה שהוא לא נינוח המתוק הזה
אני מרימה אותו, מנשנשת, ומחזירה למיטה
מקווה בקרוב להגיע למיטתי האהובה העוף עוד מעט יצא, את הקציצות אני משאירה למחר

נ ט ש ה

New member
אבל מה את עושה עם העוף כשאת מוציאה??

אני בגלל זה לא בשלתי הערב כלום (חוץ מאורז) כי חשבתי שאני אלך לישון מוקדם (על מי אני עובדת) ואז איך אני אכניס למקרר??!! האמת שזאת הבעיה שלנו כל חמישי שאנחנו מבשלים..

שולה78

New member
משאירה בחוץ

או שמתישהו בלילה אקום ואכניס. ואם לא, עד הבוקר- בלילה יחסית קריר פה. לא נראה לי שיש בעיה עם זה- יש לי אישור מהתברואן הפרטי שלי

little s

New member
../images/Emo5.gif

אמש זכרתי להכניס את הקציצות ואת הפסטה, אבל השניצלים נשארו על השולחן... הריח שלהם הערב היה בסדר גמור, והבכורה לא התלוננה על טעם מוזר ו/או כאבי בטן, אז כנראה שהכל בסדר...

אמאבולי

New member
אני לפעמים שמה שעון מעורר../images/Emo133.gif

קמה ב2 לכבות את התנור, וב 4 להכניס למקרר
למרות שאני באמת בטוחה שלא יקרה לזה כלום גם עד הבוקר.

למעלה