יש פה מישהו שמשחק מנג'ר?

MarcoCohen

New member
יש פה מישהו שמשחק מנג'ר? ../images/Emo6.gif

FM09 אני בחופשת חורף מהעבודהל משך חודש והאינטרנט לא עובד טוב וזה המשחק היחיד שיש לי על המחשב למישהו בא לשחק ברשת ?

MarcoCohen

New member
לא יודע

עובד לי כשאני משחק עם אחי :S בכל מקרה האינטרנט עכשיו חזר לי לעבוד טוב תענוגל התיחבר ושבל מסנג'רו להארביץ בפוקר

david1990

New member
תוריד FM10 רמה אחרת לחלוטין. המנג'ר האיכותי

היחיד שיצא מאז מנג'ר 2001-2002.

MarcoCohen

New member
רציתי להוריד

אבל יש לי בלאגן עם האינטרנט אני יכול להוריד רק 10 ג'יגה בחודש וכשאני עובר את זה קורה לי מה שקורה עכשיו שהאינטרנט לא זז.... בכל מקרה בקרוב נקנה...

MarcoCohen

New member
אוקיי נסביר

אני גר באזור שאינטרנט מהיר לא מגיע זאת אומרת שאני משתמש באינטרנט אלחוטי זה כמו MP3 ולכל מחשב שאני שם אותו יש לי אינטרנט אני רק תלוי בקליטה של החברה שאני משתמש במקרה הזה וודפון אז קניתי את החבילה של 24X24 יש 3 חבילות כמו שלי שכמה זמן שאני רוצה וכמה ג'יגה שאני רוצה יש את אלו שאתה יכול X שעות בחודש ויש את אלו שאתה יכול X ג'יגה בחודש אני משלם להם 300 שקל לחודש :\ קיצר אחרי שנה וחצי שאני איתם פתאום הם באים לי ביציאה שיש חלק בחוזה שהם יכולים לשנות לי את המהירות זאת אומרת שברגע שאני עובר 10 ג'יגה דבר שאני עובר תוך שבועיים כי 3 מחשבים יושבים על האינטרנט הזה האינטרנט יורד למהירות של 56K(המהירות האמיתית זה 7.2M) זאת אומרת שהיום ברגע שאני מוריד שיר ששוקל 3 מגה זה כמו להוריד 3 שעות של אינטרנט

MarcoCohen

New member
../images/Emo201.gif

בכל מקרה עוד חודש וחצי החוזה נגמר ואני אלך לחברה אחרת ואקח חבילת שעות יש עכשיו חבילה של 300 שעות בחודש ב-14 יורו אני אקנה 2 וזה יוצא 20 שעות ביום ואני מסודר עד אז סובלים

david1990

New member
תוריד מאיזה אינטרנט קפה או משהו.

בדוק יש אפשרות, אין לך מושג מה אתה מחמיץ.

barkany

New member
זאת איטליה, בקושי יש אינטרנט, הכל פאשיזם ../images/Emo6.gif

MarcoCohen

New member
לעעע נחכה...

בכל מקרה עוד מעט חוזרים לעבודהו לא יהיה זמן שתבין שהתחלתי לשחק FM09 חודש לפני שיצא FM10

natanov

New member
למה לשחק מנג'ר ולא האטריק ?

תנסה האטריק, זה הרבה יותר מעניין, ולאורך זמן.

david1990

New member
אתה באמת שואל את זה?

מנג'ר זה אגדה! מנג'ר זה לא עוד משחק, מנג'ר זה דרך חיים! אין מנג'ר אין מחשב לא להיפך! תוריד מנג'ר תדע על מה אני מדבר.

למעלה