יש פה מישהו/י שעשו צניחה?

ronchooli

New member
יש פה מישהו/י שעשו צניחה?

אני יודעת שיש כאלה חבילות של צניחה וארוחת בוקר אחרי וכו אם יש למישהו אינפורמציה לגבי זה באיזור המרכז אני אשמח תודה...

ronchooli

New member
בדיוק דיברתי איתם

מגיע לגבר גבר משהו שווה ליומולדת...

לרגע לא חשבתי שזה

בשבילך

אני זרקתי את הגבר ממטוס

לפני 4 שנים כבר... יש באמת את פאראדייב בחוף הבונים ויש מקום נוסף דרומית לת"א. לא יודעת לגבי חבילות- אני ארגנתי פיקניק אחרי זה. בכל מקרה, היה מדהים עבורו, חוויה של פעם בחיים (הוא לא יעיז לעשות את זה שוב). אבל הסתובב כאן קישור לאתר של מתנות מיוחדות ובין השאר חבילות כאלה - שווה לבדוק. אם רק אזכר בשם האתר...

ronchooli

New member
חחח גם לי יש גבר לזרוק מ../images/Emo160.gif

אז עשית לו את זה בפרדייב? הזמנתם צילום? מפחיד אותי שיקרה משהו ואחר כך זה על המצפון שלי

הזמנו צילום, בטיפשותי הוידאו נמחק

ואני מתבאסת עד היום מזה. אבל היה נהדר - המדריכים היו נחמדים, הכל היה בהפתעה (אמרתי לו שהולכים לפיקניק מסיבת רווקים לחברה שלי שעמדה להתחתן), והוא אפילו לא קלט כשהוא פגש שם ידיד שלו שהקדים למסיבת ההפתעה - שאל מה הוא עושה שם... מפחדת ? בטח שמפחדת. נו, אבל היה שווה.

דינגומט

New member
גם אצלי הוא "נזרק" ממטוס

דרך דמעה שקופה - של אושר!! אחת החוויות הכי מרגשות, לדבריו. ואגב, זה קרה ב"פרדייב" בחוף הבונים.

ט ו ש ה

New member
חבר שלנו עשה בהפתעה לאשתו

אני יכולה לברר פרטים אם את רוצה

ט ו ש ה

New member
הם עשו דרך SKYKEF

זה האתר הראשון שעולה בחיפוש "צניחה חופשית" אבל הוא לא נותן לי לקשר לפה, לא ברור לי למה.... היה להם מאד מוצלח, רק שהמחיר שלהם לא רלוונטי כי המדריך הוא חבר טוב שלהם, אז.....

ronchooli

New member
מצאתי אותם. איפה זה שדה תימן?

נראה קצת רחוק תודה רבה אני אבדוק מחירים גם שם

ettt

New member
שדה תימן

זה בדרום- ליד ב"ש.. איך הזכרת לי נשכחות- יש שם בסיס צבאי הזוי משהו וכל פעם שהייתי עוברת שם הייתי בטוחה שכל החיילות שם צריכות להיות תימניות (ואני מדברת על התקופה שאני הייתי בצבא= בגיל 19 לפחות)

ronchooli

New member
חחחחח

טוב נראה מחר אני אבדוק מחירים נראה לי קצת רחוק חוף הבונים יותר קרוב אלי לא?

ettt

New member
הרבה יותר קרוב

וגם נוף "טיפה" יותר יפה... ואגב- זה ממש קרוב לחיפה. יש כאן אנשים שלא ראו אותך כמה חודשים טובים...

f o r e s t a

New member
אני עשיתי כמה פעמים

אבל לא בארץ... בכל מקרה, בארץ יש שני מקומות: פרדייב בחוף הבונים וסקייכיף בשדה תימן (ליד באר שבע). לפני כמה שנים רציתי לעשות קורס צניחה אז קצת בדקתי וממה שקראתי פרדייב יותר מומלץ (לפי מה שהבנתי הנוף שם יותר שווה) אם אני לא טועה, סקייכיף טיפה יותר זול אבל לא הבדל משמעותי. בפרדייב הצניחה עולה בסביבות 1000 ש"ח (ואם עושים באמצע השבוע אז בערך 100 ש"ח פחות). לא מכירה מבצע שכולל ארוחת בוקר אבל יש להם חבילות שכוללות צילום וידאו/DVD/תמונות סטילס. אחד הדברים הכי כיפים שעשיתי וממליצה מחום!!!

שקדייה

New member
עשיתי במאר"ה- תל נוף.

היה חרא. ובטח ובטח לא שום ארוחת בוקר, קצת חול אולי ושנור מההורים של הקורסיסטים שבאים לחכות להם בפתח של שטח הצניחה.... לא ממליצה..

למעלה