יש נערות במימדי ענק

Zadig

Well-known member
הכוונה לאחת כזאת שנכנסת לפריים; היא כל הזמן בתנועה בקו ישר, ויוצאת מהפריים אחרי כמה דקות...

עכשיו תבינו; יש דובה גוצה, ויש דובה תמירה. מאלה שגומרות חצי מקרר בארוחה ושני בקבוקי גזוז.

הדובה הגוצה מובנת, כי חיה בגובה המדרכה וצריכה לפצות את עצמה.

הדובה התמירה מפצה לא ברור על מה: "אין לה תווי פנים יפות ?", "אם היתה רזה היתה כובשת", "מה חסר לה ?".

איפה ההורים ?
זה מענין רק כשאחד מהם בולש אחר הדובה אולי מהחשש שינצלו אותה, וזה יכול להיות מסוכן...

Zadig

Well-known member
לא הבנתי את הפוסט הזה. מה אתה רוצה מאותן נערות. מה אתה רוצה לומר.
התשובה שנתתי לצלילתא תופסת גם כאן. אולי המחשה תעזור; ניקח דגם דובה ערסית יושבת בחדרה ומכרסמת משהו לצלילי שיר אופייני (תקשיבי לשיר)....האבא שלה שומע מהסלון ומתחיל להריץ סרטים כי הרחובות מלאים במג'הולים וחדראוו'ים מתוקים מתוקים
עכשיו מבינה ?

ai27

Well-known member
יש לך תמונת אילוסטרציה?

מימדי ענק לא מוכרים לי
אלא אם אתה גמד הונגרי שמרגיש מאויים ע"י בחורות הגבוהות במעט מהממוצע

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member
התכוונת את הסופר המקראי, נכון?
אתה גם יודע שבשיר: כד השמן לא תכלה יש קרוסאובר מגדרי, נכון? גם מהמקרא - כִּי כֹה אָמַר יְהוָה אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל כַּד הַקֶּמַח לֹא תִכְלָה וְצַפַּחַת הַשֶּׁמֶן לֹא תֶחְסָר עַד יוֹם תתן [תֵּת] יְהוָה גֶּשֶׁם עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה. מלכים א, 17, 14

ai27

Well-known member
התכוונת את הסופר המקראי, נכון?
אתה גם יודע שבשיר: כד השמן לא תכלה יש קרוסאובר מגדרי,
לא קרוס
אלא שימוש להעברת מידע נוסף.
מה המידע שמאיר שליו ניסה להעביר?

אבח"י

Well-known member
מאיפו לי לד'ת?
לא הערכתיו כסופר מי יודע מה. קראתי אחרי רומן רוסי, שהזכיר לי סופרים מהדור שקדם לו, עוד אחד ועזבתי באמצע. מאז... נייט.
בקושי קראתי טוריו בידיעות, כי אני קורא מעריב והארץ. ברור שהוא כתב לקהילה שלו, שמאלנים כמוני, והתאמץ להראות שהתנ"ך הוא של כל אדם, ולא רק חרדים.

קלייטון.ש

Well-known member
מזכיר לי שהיתה לי חברה, שירי, לסבית ענקית. גבוהה ורחבה ועבה בכל הכיוונים. פגשתי אותה בתקופה המשוגעת שלי, אחרי שנטשתי את זוגתי (אשתי דהיום) עם ילדה בת 3, פשוט ערב אחד אמרתי "אני עוזב" ועזבתי. אחרי זה הסתובבתי אבוד והזוי בכל מיני מקומות והגעתי לכל מיני מסיבות ובאחת מהן נתקלתי בלסבית הענקית הזו, והתאהבתי בה במקום.
היתה משהו כמו בת 23, ומצאתי חן בעיניה. בשנתיים הבאות נשרכתי אחריה לכל מקום. יצאנו כמעט כל ערב. היתה לוקחת אותי למועדונים שלהם. של לסביות ושל הומואים וכל מיני האלה. היתה לה בת זוג קבועה - גרושה בת 40 עם שתי בנות גדולות שגילתה שהיא לסבית כשבעלה שכנע אותה לשלישיה עם מישהי זרה - ובכל זאת שירי זו הלכה הביתה כל ערב עם מישהי אחרת. היא ניסתה לשדך גם לי, כל מיני, מהנטיה שלי ומנטיות אחרות, אבל אני תמיד הלכתי לישון לבד.
היה לי רכב באותו זמן אבל הפוביה שלי שהתחילה בנחיתה ההיא התרחבה והתפשטה והתחלתי לפחד מנהיגה, עד שלא יכולתי יותר לנהוג מחשש שאתעלף מהפחד.
לכן נתתי את הרכב לשירי והיא באה לאסוף אותי כל ערב והחזירה אותי הביתה, לבד.
ככה שנתיים ואפילו גרתי אצלה בדירה בבת ים איזה שלושה שבועות. עד גם למפגשים שלה בין השאר עם חברה משותפת שלא ידעתי עליה שהיא כזו.
עד שערב אחד אמרה לי תשמע, אתה משוגע מדי בשבילי.
אני לא בטוח מה עשיתי לגרום לה להגיד את זה. אבל לקחתי את זה כמחמאה.
בכל אופן אמרה לי נותנת לך שבועיים למצוא מקום לגור. אבל אני כמובן יצאתי מהבית מיד. כמו עם הראשונה בזמנו.
אמרה נמשיך להיות חברים, נצא, אבל אני התחלתי אז לנוע צפונה. את הרכב שלא היה לי מה לעשות בו השארתי אצלה. אפילו עשינו העברת בעלות והכל.

סיפרה לי פעם שיש לה מום בלב ובגלל זה היא משתדלת להוציא מהחיים את המקסימום. אז אני אפילו לא יודע אם היא עוד בחיים.

למעלה