יש נוכחות אתיופים מוגברת

Zadig

Well-known member
הערבים נעלמו מהמרחב הציבורי ואת מקומם תפסו אתיופים או אריתראים. הם לא רק בתפקידי שירות, הם גם בליינים והם מתעקשים לדבר בקול רם בשפתם כדי להביע נוכחות. פורנוגרפיה.

הערבים שכן רואים במרחב הציבורי קשורים לשירותי הבטחון. הם כל כך רבים שלא מרגישים שהערבים נעלמו מהמרחב הציבורי.

אין שינוי בכמות הערסים במרחב הציבורי. הם עדיין נפגשים אצלנו בפתח המקלט הציבורי, כי לא בכבוד שלהם להכנס פנימה מחשש שיחשבו שהם מפחדים. בגלל זה רוב אנשי השכונה נמצאים מחוץ למקלט באזעקות. פניה בתחנון לערס שיזוז נענת ב"מה הלחץ ?".

עכשיו על קפה איפשהו, לצידי 2 אתיופים דברנים במיוחד, שפתם גרונית ומצחיקה אבל אני שומר על פאסון. יש גם 2 ערביות, מתבשלות בשמש ומידי פעם אחת משחררת מילה כדי שהשניה לא תחשוב שהתפגרה. ויש איזה אפריקאי שתקן, הוא עם תסרוקת אפריקאית צופה בסרט אפריקאי בפון. ובסוף הגיע פ'רפ'לה מהשכונה, לבן ונגרן, מדבר בקול רועם וסדוק עם...לא הצלחתי לפענח :ROFLMAO:

אבח"י

Well-known member
הערבים נעלמו מהמרחב הציבורי ואת מקומם תפסו אתיופים או אריתראים. הם לא רק בתפקידי שירות, הם גם בליינים והם מתעקשים לדבר בקול רם בשפתם כדי להביע נוכחות. פורנוגרפיה.

הערבים שכן רואים במרחב הציבורי קשורים לשירותי הבטחון. הם כל כך רבים שלא מרגישים שהערבים נעלמו מהמרחב הציבורי.

אין שינוי בכמות הערסים במרחב הציבורי. הם עדיין נפגשים אצלנו בפתח המקלט הציבורי, כי לא בכבוד שלהם להכנס פנימה מחשש שיחשבו שהם מפחדים. בגלל זה רוב אנשי השכונה נמצאים מחוץ למקלט באזעקות. פניה בתחנון לערס שיזוז נענת ב"מה הלחץ ?".

עכשיו על קפה איפשהו, לצידי 2 אתיופים דברנים במיוחד, שפתם גרונית ומצחיקה אבל אני שומר על פאסון. יש גם 2 ערביות, מתבשלות בשמש ומידי פעם אחת משחררת מילה כדי שהשניה לא תחשוב שהתפגרה. ויש איזה אפריקאי שתקן, הוא עם תסרוקת אפריקאית צופה בסרט אפריקאי בפון. ובסוף הגיע פ'רפ'לה מהשכונה, לבן ונגרן, מדבר בקול רועם וסדוק עם...לא הצלחתי לפענח :ROFLMAO:
ממש תחנה מרכזית.

דקל נור*

Well-known member

מעניין איך האפריקאים, הערסים, הערביות, הפרפלה (מה זה?)...מתארים אותך 😏

סופהו 1

Well-known member
מעניין איך האפריקאים, הערסים, הערביות, הפרפלה (מה זה?)...מתארים אותך 😏
פרפלה- תלוי את מי שואלים.
כיום יש המתכוונים לאלו, הפרפריים

בימים של סבתי, כשקראו לפסטה אטריות, פרפעלך היו מין פתיתים חסרי צורה

כל המוצא פרפלעך כאלו מתבקש ליידע .

צליליתה1

Well-known member
פרפלה- תלוי את מי שואלים.
כיום יש המתכוונים לאלו, הפרפריים

בימים של סבתי, כשקראו לפסטה אטריות, פרפעלך היו מין פתיתים חסרי צורה

כל המוצא פרפלעך כאלו מתבקש ליידע .
איזו מכת נוסטלגיה
שנים שלא ראיתי כאלה

עכשיו בגללך בא לי פסטה........

סופהו 1

Well-known member
איזו מכת נוסטלגיה
שנים שלא ראיתי כאלה

עכשיו בגללך בא לי פסטה........
יופי.
ואני אשמה..
לאילו את מתגעגעת,לפרפרים? יש בכל חנות.
לפרפלך? בעיה. בפעם האחרונה, לפני כמה שנים, היתה שמועה שניתן לקנות ברשת חרדית כלשהי.

נערך לאחרונה ב:

צליליתה1

Well-known member
יופי.
ואני אשמה..
לאילו את מתגעגעת לפרפרים? יש בכל חנות.
לפרפלך? בעיה. בפעם האחרונה, לפני כמה שנים, היתה שמועה שניתן לקנות ברשת חרדית כלשהי.
פרפלך....תמיד העדפתי פסטה רגילה, אבל עכשיו שאין, זה בזכרון הכי טעים בעולם

אבח"י

Well-known member
פארפאלן ביידייש זה "אבוד" - כשהפסטה יוצאת מעפנה - "פסטה אבודה" - חתכו אותה קצוץ והוסיפו אותה למרק. בישראל זה התפתח לשקדי מרק.
farfalla באיטלקית זה פרפר
לפי התמונה בראש השרשור - בסופר אצל יש כמויות עתק.

צליליתה1

Well-known member

אני גרה בעיר מעורבת, והערבים הם לגמרי חלק מהעיר, גם בימים אלו......אבל.....הרבה פחות מהרגיל.
אני חושבת שזו פעם ראשונה ever שאני מגיעה למוסך, נכנסת עם האוטו פנימה vip במקום לחפש בהיסטריה בסביבה
פשוט ריק, עד כדי אפילו קצת מפחיד
ברם, זה המוסך הרגיל שלי, ואני מחייבת את עצמי לסמוך עליהם גם עכשיו

(לעומת זאת, ביום ראשון ירדתי לג׳ים דרך הקניון וכמו בכל יום ראשון הקניון מפוצץ ערבים, אבל מהסוג שביום ראשון פנוי לשופינג. לא כמו במוסך. וזה לא בא מגזענות אלא מתיאור מצב)

אבח"י

Well-known member
אני גרה בעיר מעורבת, והערבים הם לגמרי חלק מהעיר, גם בימים אלו......אבל.....הרבה פחות מהרגיל.
אני חושבת שזו פעם ראשונה ever שאני מגיעה למוסך, נכנסת עם האוטו פנימה vip במקום לחפש בהיסטריה בסביבה
פשוט ריק, עד כדי אפילו קצת מפחיד
ברם, זה המוסך הרגיל שלי, ואני מחייבת את עצמי לסמוך עליהם גם עכשיו

(לעומת זאת, ביום ראשון ירדתי לג׳ים דרך הקניון וכמו בכל יום ראשון הקניון מפוצץ ערבים, אבל מהסוג שביום ראשון פנוי לשופינג. לא כמו במוסך. וזה לא בא מגזענות אלא מתיאור מצב)
לא נעים - עמכו ישראל הזעלבע דרעק, ולא מגזענות.
אפשר להבין מדוע ההוא לא פתח את מלונותיו ל"פיליטים ישראליים" מהדרום! וזה לא מגזענות.

למעלה