יש מסיבה

CitizenErased

New member
יש מסיבה../images/Emo6.gif

אז עם הרבה הרבה תודות למפיק משה (אם אתם רואים את הודעת הפרסום על ערב המחווה לרוק אצטדיונים, גם את זה הוא אירגן), יש לנו מסיבה
משה עשה את שלו ואירגן לנו ערב ועכשיו אנחנו צריכים לעשות את שלנו ולפרסם את זה בטירוף. אנחנו רוצים לפחות 70 איש שם. זו רק מסיבה, לא הופעה ולכן אני הכי זקוקה לעזרתכם בעולם. קצת פרטים... המסיבה תתקיים ב30 באוגוסט, יום חמישי, במועדון קולנוע זמיר ברחוב אלנבי 34 בתל אביב. מחיר כניסה עולה 50 שקל ומשקה ראשון חינם בפנים (מתחת לגיל 18 כמובן לא יכולים לשתות אלכוהול אז יקבלו שתיה קלה) במהלך הערב, חוץ ממוזיקה טובה יוקרנו על המסך הופעות של מיוז, לא מהDVDים שאתם מכירים אלא הופעות אחרות באיכות DVD
אקסקלוסיבי לנו
הכניסה מוגבלת מגיל 16 ומעלה. אבל אלו שבפורום מתחת לגיל 16, לא נפקיר אתכם. אני אדאג שתכנסו (אל תכנסו ללחץ, אתם 100% נכנסים.. פשוט אנחנו לא רוצים להתחיל להכניס חבורות של ילדים קטנים פנימה) אני מחר אעבוד על פלייר לערב ואנסה לפרסם גם בYNET. אלו מכם שאמרתם שאתם מעוניינים לעזור בפרויקט להביא את מיוז לארץ, הנה ההזדמנות שלכם. בואו נפציץ עם הערב הזה, נביא הרבה אנשים, נעשה הרבה רעש. עם קצת מזל אולי גם נקבל פרסום מכמה כתבים אוהבי מיוז באתרים שונים באינטרנט. נראה לקולטורה שאנחנו יכולים לעשות מסיבה מדהימה וגם נראה למיוז מה הם מפסידים

Oukami Kun

New member
מסיבה של מושל ../images/Emo6.gif

הייתי בשני מרתונים שלו (על הביטלס), ומהראשון ממש נהנתי ובשני סבלתי. נראה איך המסיבות שלו.

Rock Bottom

New member
הההההההההלללללללללווווייההההההה |יורם ארבל|

FINALLY. תבורכי. אני כל כך שם עם אנשים וזה. גו גו DJ MosheL~!

Lyla Bellamy

New member
../images/Emo70.gif

אוף אני כל כך רוצה לבוא !!!!!!!!! זה היום הראשון של הלימודים ואני לא כל כך בטוחה שירשו לי ........ או שיהיה לי עם מי לבוא ... אני עוד לא בת 16 אני בטח יוכל להיכנס ?????????? לא יעשו בעיות ?

Musedol

New member
כמה דברים

א. זה לא היום הראשון ללימודים ב. יש גם 31 לאוגוסט ג. היום הראשון ללימודים הוא ה2.9 ד. כי ה1 בספטמבר יוצא יום שבת ה. לירון אמרה שהיא תכניס מתחת לגיל 16 לילה טוב

inbal145

New member
השמועה מופצת ברגעים אלו ממש

אני שולחת מייל לחבריי היקרים, וסביר להניח שאני אחפור להם על זה גם כשאני אראה אותם... לא בטוח שאני באה, אבל רוב הסיכויים שכן.

PillzE

New member
oh happy days =]

זה נהדר! פשוט מקסים! תודה לירון ותודה משה אהיה שם =]

CitizenErased

New member
../images/Emo26.gifשאלונת...

מי מפה מוכן לפרסם את הפלייר שבקרוב מאוד אני אפרסם כאן בפורומים שונים בו הוא נמצא? לא נעשה הפצצה כמו שעשינו עם העצומה אבל נניח אלו שנמצאים בפורום MCR, נשמח אם תפרסמו שם, אלו שנמצאים בפורום פורקיופיין טרי או אינקובוס או אנערף.. פשוט לפרסם איפה שאתם בכל מקרה כותבים. וחוץ מזה אני גם אשלח מייל על העניין לכל מי שחתם על העצומה והשאיר אימייל (שזה בערך 4000 מהחתימות) ככה שאני מאמינה שנוכל להביא כמות נחמדה מאוד של אנשים

אני מוכנה לפרסם ^^

ואם תתני גם פלאיירים אמיתיים אני אחלק אותם לאנשים הנכונים

למעלה