יש לנו תולעת
!

ילדונט

New member
יש לנו תולעת ../images/Emo63.gif!

קיבלנו במתנה את איה פלוטו, ושחר בת החודשיים וחצי מרותקת אלינו כשאנחנו מקריאים לה. הגיע הזמן לעשות מנוי לספריה?

ornaok

New member
לירי גם מאוד אוהבת את איה פלוטו

אנחנו מקריאים לה ספר-שניים כל יום, מאז גיל חודש. תענוג!

מאז

New member
אתן עושות לי רגשי אשם...

איתי כבר בן 5 חודשים, וחוץ מיום אחד (גם אחרי קריאה בפורום) שהתחלתי לקרוא לו את גן גורים, לא קראתי לו כלום...

גם אני מרגישה ככה וטל כבר בן שנה.

הוא פשוט לא נותן לי לקרוא לו כלום ואחרי 2 שניות וחצי מתחיל לחפש לו עיסוקים אחרים (או איך לחרב את הספר).

lulyK

New member
אף פעם לא מאוחר

אני מקריאה ליותם מגיל קטנטן, ותמיד היה לי נדמה שאין לו מושג... היום הוא כבר ממש מזהה, ואם מדקלמים לו את "איה פלוטו" הוא מיד מסתכל על הספריה

rona25

New member
גם לי יש תולעת ספרים קטנה

הוא מת על ספרים (בעיקר פינוקי), עיתונים ומגזינים בעיקר "לאישה"..... לפעמים אני נותנת לו סתם דפים שיקרע (אומרים שזה מפתח את המוטוריקה העדינה) אגב - רק לפני איזה חודש וחצי חודשיים התחלתי להקריא לו (הפושטק בן 9.5 חודשים) ומאז הוא מהופנט טלוויזיה הוא שונא למעט חבורת 5 האהבלים בערוץ בייבי (BOOHBAH) שמקפצים ועפים בכל מיני צבעים

תגידי רונה, הפסיכים האלה שעפים בכל

מני צבעים לא נראים לך חבורה של פשיסטים עגלגלים? כל הזמן אותה התנועה... הם מפחידים אותי...

rona25

New member
הם ממש ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif פסיכיים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אבל תומר כ"כ אוהב אותם מה אני אעשה
יש לו התניה קלאסית - איך שהוא שומע את ה "בימממממבאאאאאאאאאאאאאםםםם" הוא מסובב את הראש לכיוון הטלוויזיה זה הדבר היחיד מלבד החדשות שהוא מוכן לצפות בו בטלוויזיה....

osnatyD

New member
גם לנו יש תולעת קטנה

היא מאוד אוהבת סיפורים, ולאחרונה היא גם מאוד אוהבת לספר סיפורים. היא לוקחת את הספרים עם הדפים העבים ( אלה שאי אפשר להרוס ) ופשוט מספרת בשפה שלה סיפור משל עצמה. מה שאני הייתי נותנת כדאי להבין את הסיפור הזה
. אסנת

כל הכבוד לקוראים הקטנים ושאלה להורי

איזה ספרים קראתם בהתחלה ? תינוקי בן חודשיים ואני מדקלמת לו המון {את יהודה אטלס האהוב עליי מילדות} והוא פשוט מהופנט . אני רוצה להתחיל לקרוא לו ספרים ולא ממש מכירה את האיזור של התינוקות בסטימצקי ... מה שווה ומעניין את הגוזלים שלכם ?

למעלה