יש למישהו רעיון

יש למישהו רעיון

לעוגת יוגורט מתוקה שלמעלה יש נגיד פודינג וניל , וציפוי הווה של שוקולד ?

ממממק../images/Emo78.gif

אין לאף אחד???

switch

New member
מה זת'ומרת עוגת יוגורט? יש לי

כמה מתכונים לעוגת יוגורט יבשה (בחושה) ומתכון אחד של עוגת יוגורט ופטל. הנה מתכון אחד לעוגה בחושה והמתכון לעוגה עם הפטל, מקווה שאחד מהמתכונים מתאים למה שאת מחפשת: עוגת יוגורט מהירה / נתי (Y-net) רכיבים: 1 גביע (150 מ"ל) יוגורט או שמנת חמוצה (הגביע ישמש כלי מדידה לחומרים הבאים) 1 גביע שמן (לא שמן זית) 2 גביעי סוכר 3 גביעי קמח תופח 4 ביצים 1 כף תמצית וניל הכנה: 1. מכניסים את כל החומרים לקערת המיקסר ומעבדים לבלילה אחידה. 2. משמנים תבנית אפייה, יוצקים פנימה את התערובת ואופים בתנור שחום מראש ל-180 מעלות צלזיוס במשך כ-40 דקות - עד שפני העוגה מתכהים, וקיסם הננעץ במרכז יוצא יבש. אפשר להוסיף לעוגה קליפת לימון מגוררת, או מעט קינמון. אפשר גם לפזר בתחתית פירות מקופסת שימורים של ליפתן.תוספות פקאנים מסוכרים, קרם שוקולד או אולי לפרוס אותה לשניים ולמלא בקצפת ותותים, אבל אני הכי-הכי אוהב אותה כמו שהיא: רכה, צהובה ונימוחה בקלות עם כוס קפה בבוקר, לפני שנכנסים לאוטו בדרך לעבודה. והשניה: עוגת יוגורט עם פטל / טומילי רכיבים: 3 כוסות יוגורט 120 גר´ סוכר 1 ג´לטין 2 שמנת מתוקה ופירות כמובן הכנה: אז ככה זה הולך כמובן במקום פטל אפשרי תותים או כל פרי לפי הדימיון את היוגורט הסוכר והז´לטין לערבב ולחמם על אש קטנה לא להרתיח רק לחמם כ 10 דקות את שמנת המתוקה להקציף בסיום לערבב הכל ביחד לשים את החומר על בסקויטים או טורט בתבנית ולקרר במשך כשעתיים נשמע טוב האמת...אני לא ניסיתי.

אודטית

New member
עוגה מומלצת עם יוגורט,ברשימה למטה.

עוגת בננה וגזר עם יוגורט הדפסה מאת: limim סוג מאכל: עוגות כשרות: חלבי החומרים: 2 בננות בשלות 100 גרם חמאה רכה, בטמפ' החדר 1 כוס קמח מלא 1/2 כוס קמח תופח (אני שמתי כפית אבקת אפיה ולא קמח תופח. העוגה יצאה נמוכה, אז אולי עדיף באמת להשתמש בקמח תופח) 1/2 כוס סוכר (רצוי חום) 2 ביצים 1 גביע יוגורט (או חצי יוגורט וחצי שמנת חמוצה) 1 תפוח עץ קטן מגורר קליפת לימון או תפוז מגוררת גזר מגורר 1 שקית סוכר וניל (לא חובה. אני לא השתמשתי. לטעמי העוגה מספיק מתוקה) אופן ההכנה: 1. מערבבים חמאה וסוכר 2. מועכים את הבננות, מוסיפים ומערבבים 3. מוסיפים גזר מגורר, קליפת לימון/תפוז, קמחים, יוגורט, תפוח עץ מגורר וביצים ומערבבים לתערובת אחידה 4. משמנים תבנית אפיה ויוצקים אליה את התערובת 5. מפזרים על העוגה סוכר וניל 6. מחממים תנור לטמפרטורה בינונית ואופים כ-40 דקות

למעלה