יש לכם ד"ש מערן

שלמונזה

New member
יש לכם ד"ש מערן ../images/Emo13.gif ../images/Emo168.gif

אני אתחיל את הסיפור של אתמול מהסוף אחרי ההופעה, ניגשתי אל ערן לדבר איתו. אחרי שאמרתי לו את המובן מאליו שהיתה הופעה מעולה, שאלתי אותו אם הוא יודע שנפתח לו פורום בתפוז. הוא אמר שכמובן שהוא יודע ושאל מה הקשר שלי לפורום ואם אני המנהלת שלו? אני כמובן התוודתי שכן, ואז הוא הפתיע אותי שהוא אפילו ידע את הכינוי שלי בתפוז
. כמובן שהוא הגה את השם לא נכון, ואני ישר תיקנתי אותו ואמרתי לו שזה שיר של משינה
. בכל מקרה: ערן אמר שהוא מאוד מעריך את העובדה שפתחנו לו את הפורום הזה כאן בתפוז, הוא כנראה עוקב אחרי הפורום
והכי חשוב: הוא יבוא להתארח בעתיד בפורום [כבר יש לי תכנונים על זה]!!!! את ההופעה עצמה אני אסכם מאוחר יותר כי צריך להתארגן ללכת לעבודה [בכוונה אני מאחרת לעבודה היום היפ היפ הריי לי]

שלמונזה

New member
שכחתי לציין ש... ../images/Emo168.gif

דיברתי עם ערן על הופעות קרובות, והתאכזבתי לגלות שאין כאלה בזמן הקרוב בת"א
הוא אמר שכנראה רק ביולי, זה הרבה זמן להעביר בלי הופעה

EladLR

New member
איזה כיף היה

מתנצלת מראש-אני עם הכינוי של אח שלי. היה מעולה. השילוב של שלומי וערן מבחינתי מדהים. אסף בסדר אבל שלומי וערן יחד זה נפלא. חבל רק שהם לא עשו יחד את ערש דווי-קיוויתי לשמוע את זה בגירסה המרושעת יותר של ערן. ערן פשוט טוב. רק הרגשתי שם הכי צעירה (17). ואתם חייבים להעריך גם את שלומי, הוא גם טוב. מי ששמע את השיר שלו עם האינטיליגנטית-זה פשוט קרע אותי D-: שיהיה לכם יום טוב

1Reebok

New member
תארי לעצמך אותי, בן 15 ../images/Emo3.gif

אני מרגיש כמו ילד קטן (חושב שאת אמא שלי).

EladLR

New member
סחתיין על האיכות

וגם על הציטוט של מבצע סבתא P:

שלמונזה

New member
ערן צור מארח - סיכום הופעה ../images/Emo168.gif

אז ככה, הרבה זמן חיכיתי להופעה הזאת כי כבר הייתי בעבר בהופעה כזו של השלושה ופשוט נורא נהניתי! אז הגעתי לזאפה נורא מוקדם ב- 19:30 בערך וככה יצא לי לשמוע את החזרות שלהם
למרות שבזאפה הבטיחו שפתיחת דלתות ב- 21:00 נכנסנו רק ב- 21:15 בערך כי החברה עוד לא גמרו לעשות חזרות... בסביבות 22:30 אם אני לא טועה, ערן עולה לבמה. פותח "בלילות של ירח מלא", "תכלית בתחתית" משם לשירים יותר מוקדמים של כרמלה גרוס ואגנר, "רטוב וחם" - שנו שם התחלתי ממש להשתולל והחברה סביבי אדישים יותר
, והחלק הראשון מסתיים בתותים
, שאז אני וידיד שלי הסכמנו שמתישהו בהופעה כלשהי מישהי חייבת לבוא להופעה של ערן עם שמלה שחורה מאויירת בתותים וסלסה מלאה תותים כמובן
אגב אני מתנדבת
. אח"כ ערן מזמין לבמה את אסף ושלומי, כל אחד תופס את המקום שלו: אסף על הגיטרה שלומי על הפסנתר ומתחילים לנגן את "בגן שלך". ממשיכים עם "הוא האמין לה" של אסף - אני אוהבת מאוד את השיר הזה, ומשם ל"פרפרי תעתוע" בביצוע של אסף. משום מה ערן נראה מבסוט מידי שאסף ביצע את השיר, למען האמת לא מאשימה אותו אסף עשה ביצוע ממש יפה
. ממשיכים עם שירים של שלומי שבן, הבן אדם פשוט תותח
רץ על הבמה כשהוא שר את דניאלה עם אנרגיות מטורפות!!! ממשיך עם "שרמוטה פוריטנית". עוברים ל"נשים כותבות שירה" ערן ואסף שרים בתורות, אסף קצת מתבלבל בין הפטמה לעור הסמרמר
אבל נו מילא, שלומי מקריא את הקטע של עדות. משם עוד לשירים של אסף, ערן הכל מתערבב
אח"כ מגיעים לקטע הרומנטי של הערב כמו ששלומי כינה אותו: זה מתחיל עם קיץ, ממשיך עם השמיים הכחולים בביצוע של שלומי שבן שמקדיש את השיר לחברה שלו, ומסתיים ביקירתי של אסף
. ערן מספר לקהל שבד"כ השירים בהופעות הם מתוך תקליטים ועכשין הוא ישיר שיר חדש [חדש לאנשים שלא היו בהופעות קודמות...] השיר נקרא גלגל, אני זוכרת אותו בתור השיר עם הסטירה
אני חייבת לציין שיר ענק, אני ממש אוהבת אותו!!! והכי כיף שהייתי היחידה שהכירה אותו
. ממשיכים שוב עם שילוב שירים של כל האומנים על הבמה, ערן נותן ביצוע רוקיסטי כבד למדי לשיר אריק. ממשיכים עם אחד השירים האהובים עלי והשיר שהכי מקפיץ אותי ["רטוב וחם" לא נחשב פה
] "כרמלה גרוס ואגנר" היה ביצוע מעולה לשיר!!! ממשיכים את "תמונה" ואז הם החברה יורדים להפסקה ראשונה. לא זוכרת באיזה שיר לפני ההפסקה הראשונה שמתי לב שהמפרט של ערן נפל על הבמה, בהמשך גם אספתי אותי לחיקי, יאיי. הם חוזרים לבמה כששלומי שר את "אינטואיציה" [היא לא היתה אינטליגנטית בכלל], ערן בהוא והיא, שלומי מדלקם את אליסה, ועוברים לקרבות תרנגולים, אהבה חדשה של אסף ועוד הפסקה. הם חוזרים לסוף לשיר את פרח שחור שאגב לא היה רשום בכלל בפליי ליסט ו- RUSH TIME וזהו נגמר, ולי זה נראה כאילו שנייה בכלל אחרי שהתחיל. ההופעה עצמה היתה פשוט מעולה, השילוב של כל השלושה לדעתי היה ממש טוב וחזק. אני אישית כל ההופעה השתוללתי נהניתי מהגיטרות החזקות שמנגנות לי, המוזיקה נכנסה לי עמוק בפנים ורק רציתי עוד כל הזמן. אין אף שיר שהיה מיותר ברשימה הדי מכובדת של השירים שהיו שם [שאגב ערן אמר ששלומי הרכיב את הפליי ליסט
]. ואם יש פה אנשים מבאר שבע אני ממליצה לכם בחום: לכו להופעה בברקה, זה פשוט כ"כ שווה!!! תודה גדולה לערן אסף ושלומי שבן על ערב נפלא. הפליי ליסט המלא: לילות של ירח מלא תכלית בתחתית המכסה הירוק ערב ב' כסלו רטוב וחם ערב חולה תותים אסף ושלומי עולים לבמה בגן שלך הוא האמין לה פרפרי תעתוע דניאלה שרמוטה פוריטנית נשים כותבות שירה חלום כהה עלבון קיץ השמיים הכחולים יקירתי גלגל [השיר החדש] שולחן הכתיבה כולם אומרים 15 דק' אריק כרמלה גרוס ואגנר תמונה אימפרסיוניסטית ירידה ראשונה מהבמה אינטואיציה הוא והיא אליסה + קרבות תרנגולים אהבה חדשה ירידה שנייה מהבמה פרח שחור RUSH TIME

EladLR

New member
ארג

כל תמונה שוקלת יותר ממגה. אם למישהו יש פתרון הוא מוזמן להגיד לי...

Atza

New member
את יכולה להקטין ../images/Emo80.gif

או בפוטושופ או בצייר ולהפוך את זה ל-JPG ... ולגזור מסביב דברים לא חשובים וכך לצמצם ת'שטח של התמונה .... אם לא תסתדרי-את יכולה לשלוח לי ואני אקטין לך !

פשוט הופעה א-ד-י-ר-ה-!

אני עדין בדילמה מה יותר עושה לי את זה, לראות את ערן צור מתחרע על הבאס או את שלומי שבן משתולל על הפסנתר. דילמה קשה. ואם אסף אמדורסקי שאני מחזיק ממנו פרפורמר ענק היה יחסית הצלע הכי פחות דומיננטית (ושכחנו לתת מילה טובה ענקית לרם אוריון, פשוט גיבור גיטרה, אין לזה שם אחר...) בהופעה (למרות שהוא היה מצוין כמובן...) זה רק מוכיח עד כמה היה טוב.

papal

New member
יש חלציין שאני עדיין כאן

חי קיים וקורא הכל רק שאין לי יותר מדי מה לכתוב

ben4ever

New member
וואו מגניב../images/Emo13.gif

עכשיו לי תירוץ להישאר בסביבות הפורום

שלמונזה

New member
לא הבנתי ../images/Emo168.gif

אני לא הייתי תירוץ מספיק טוב קודם? לטובתך עדיף שלא הבנתי נכון...

למעלה