יש לך שתי פרות! משהו שמצאתי ממש במקרה

Maladict

New member
יש לך שתי פרות! משהו שמצאתי ממש במקרה

ספר של דאגלאס אדאמס - יש לך שתי פרות, והן אחראיות באופן לא מודע לבערך חמישים אירועים בסדר גודל קוסמי. ספר של טרי פראצ'ט - יש לך שתי פרות ורבע, כאשר רק הרבע פרה מסכימה שיחלבו אותה, אבל אין לה בכלל בלוטות חלב (כי יש רק רבע פרה). השלושת רבעי פרה האחרים הם סטייק נוירוטי שסוגד לקלמרים. The Matrix - אין פרה. (או לחילופין: מאטריקסיזם: יש לך שתי פרות, אבל מי שזז זה בעצם אתה). אייזיק אסימוב - יש לך שתי פרות רובוטיות. רומח הדרקון - יש לך שתי פרות, אבל טבען האמיתי יתגלה רק בספר ההמשך, שאותו, כמובן, תצטרכו לקנות, בדיוק כמו את הספרים שמספרים על הביוגרפיה של כל אחת מהפרות, ואת ההיסטוריה של האחים שלהן, ולא לשכוח את מלחמת הפרות הגדולה.

Galadriel 3000

New member
לא קראתי את רומח הדרקון

אבל לפי הפרות הוא נשמע נוראי

Maladict

New member
תשארי עם פראצ'ט:)

וברוכה הבאה לפורום. אנחנו תמיד שמחים לבשר טרי. האא סליחה... חברים חדשים.

אוקטרין

New member
למה?

אני חושב שרומח הדרקון הוא משהו שכל אחד צריך לעבור בשלב מסוים (עדיף שהשלב הזה יהיה גיל 12). והם באמת לא כ'כ גרועים. רומח הדרקון זו המקבילה הספרותית לסרטים של מייקל ביי. הם העבירו לי הרבה שעות בילדות, בלי הרבה מחשבה.

Galadriel 3000

New member
BTW

מה הקטע פה עם בנים עם שמות של בנות ובנות עם שמות של בנים? זה מבלבל נורא...

ויימס

New member
הכל כדי לבלבל את האויב, מו הא הא.

זה רק אני ו Grany. ספוילר למונסטרוס רג'ימנט.... ומלדיקט.

Galadriel 3000

New member
זה לא פייר...

יכולתי בקלות לקרוא לעצמי אראגורן או משהו כזה... אבל בחרתי בכוונה בשם של בחורה (למרות שהרבה אנשים מפורומים שלא קשורים לפנטזיה עדיין חושבים שאני גבר
)

אוקטרין

New member
כינויי יוניסקס זה הכי שווה

חוץ מזה, אפשר להסתכל בפרופיל. או שנעשה שרשור תמונות וככה ידעו. או יותר פשוט שכולם יתייחסו לעצמם בלשון זכר, כי זה הרי ידוע שאין בנות באינטרנט.

ויימס

New member
האמת שלא ממש חשבתי על זה,

פשוט קראתי לעצמי ויימס כי אני אוהבת את ויימס.

Maladict

New member
טוב לי יש שתרוץ למה בחרתי את הניק:)

היתי רק בתחילת הספר.

אוי, תנוחו

מדי פעם קם מישהו ומתלונן על בחירות רנדומליות שאנשים עשו בלי להשקיע בהן יותר מדי מחשבה. ולראייה, העובדה שעד היום השם שלי מאויית עם n אחת בלבד, כשהיו אמורות להיות שם שתיים. האינטרנט הוא מקום רחב וליברלי. יש אנשים שנולדו זכרים ורוצים לקבל התייחסות מגדרית כנקבות, ויש גם להיפך. יש כאלה שעוד לא החליטו ויקבלו כל התייחסות מגדרית. אפשר להסתכל בכרטיס האישי לפני כתיבת ההודעה, ואם לא כתוב שם כלום אז לבחור את מה שהכי קרוב. אני גברבר חסון, אגב.

ויימס

New member
אני חושבת שה- n האחת זה בגלל

שכבר היו בפורום איזה 5 Granny Weatherwax. אתה גברבר חסון?

Loki Liesmith

New member
אהא! יש לי את הרשימה המלאה!

פאודליזם - אתה מקבל את הפרות, חולב אותן, נותן את החלב לאדון, הוא מוכר אותך ולוקח את בנותיך שהיו שפחות שלו. אלכוהוליזם - מישהו יודע מה עשיתי אתמול בערב עם הפרות שלי? פמיניזם - להלביש לכל הפרות חזיות, להוריד להן את החזיות ולשרוף אותם, לסרס את כל הפרים ולגרום לפרות לשכב אחת עם השניה. סוריאליזם - יש לך שני ג`ירפות ואתה מנגן בחליל. (או לחילופין: סוריאליזם: אתה נושף בתחת של הפרה וצופה בה הופכת לחליל, בעוד הפרה השניה מודדת שמלת בלט. ) ספר של דאגלאס אדאמס - יש לך שתי פרות, והן אחראיות באופן לא מודע לבערך חמישים אירועים בסדר גודל קוסמי. ספר של טרי פראצ`ט - יש לך שתי פרות ורבע, כאשר רק הרבע פרה מסכימה שיחלבו אותה, אבל אין לה בכלל בלוטות חלב (כי יש רק רבע פרה). השלושת רבעי פרה האחרים הם סטייק נוירוטי שסוגד לקלמרים. The Matrix - אין פרה. (או לחילופין: מאטריקסיזם: יש לך שתי פרות, אבל מי שזז זה בעצם אתה. ) אייזיק אסימוב - יש לך שתי פרות רובוטיות. רומח הדרקון - יש לך שתי פרות, אבל טבען האמיתי יתגלה רק בספר ההמשך, שאותו, כמובן, תצטרכו לקנות, בדיוק כמו את הספרים שמספרים על הביוגרפיה של כל אחת מהפרות, ואת ההיסטוריה של האחים שלהן, ולא לשכוח את מלחמת הפרות הגדולה. פוקימוניזם - יש לך שתי פרות שיודעות להיכנס לתוך כדורים אדומים לבנים ממש ממש ממש קטנים. (או לחילופין: פוקימוניזם - יש לך שתי פרות, אחת מתפתחת לסופר-קאו, השניה עושה את מתקפת ההגנה הסולרית, אז היא מנצחת את הטורניר ומקבלת את תג החלב. ) דראגונבוליזם - יש לך זוג פרות שלכל אחת יש רמת כוח שגבוהה יותר מאלוהים והיא יכולה לעשות אפקטים מגניבים כאלה בסגנון אנימה. כת השטן-יזם - יש לך שתי פרות, הורג אחת, שולף לה את המעיים והעיניים, מקריב. הורג את השנייה, מוציא את הרחם. טלאטאביזם - יש לך שתי פרות, אתה מלביש אותם בחליפות רכות עם צבעים עזים לזכר אתה שם דמות איבר על הראש ולנקבה דמות עיגול על הראש וגורם להזרעה תוך כדיי שמלא ילדים צועקים "עוד פעם עוד פעם עוד פעם" טורקיזם - יש לך שני פרים. איסלמיזם - יש לך שתי פרות, אחת עושה ילדים והשנייה מנקה אותם. ממסדיזם - יש לך שתי פרות הממשלה שוברת את רוחן ואתה מקבל אותן חזרה בתוך מעטפת נפץ הודיזם - יש לך שתי פרות? אתה עושה המבורגר במחתרת. מיזנטרופיה - יש לך פרה, היא שונאת את כל הפרות באופן שווה רק משום שהן פרות, מה שממש לא מפריע לה לשתות איתן בירה ולשלוח להן כרטיסי ברכה כל חג מולד. ישוב קהילתי - יש לך שתי פרות שרועות עם שאר הפרות בישוב בשדות מוקשים. אתה יודע מה? יש לך רק אחת עכשיו... ישוב של הסוכנות היהודית - יש לך שתי פרות שקיבלת מהסוכנות תמורת פיקדון גדול ואחת מהן חולה. אתה מבלה את כל חייך בפחון בשליחת מכתבים בנושא החלפת הפרה החולה. דאדאיזם - כמה צינורות שיוצא מהם משהו חום וקוראים לזה, "פרה חולבת" פוקריזם - יש לך זוג פרות? יש לי פול האוס חזירים? ניצחתי? פולניזם - יש לך שתי פרות, מהאחת עושים מעיל בשביל השנייה, שלא תתקרר, המסכנה. רומניזם - יש לך שני כיסים, כל אחד נפוח בצורת פרה. טלנובליזם - יש לך שתי פרות, מגלה שהם אחיות, סבא שלך בא ואומר שהפרות שלו, דודתך המרושעת לוקחת לך את האסם, אתה פוגש איזה כוסית ברחוב, שוכב איתה, לוקח לה את הכסף, קונה את האסם, את הפרות, ואת הכוסית. חמאסיניזם - יש לך שתי פרות, האחת זקנה בקושי מדברת ויושבת בכיסא גלגלים, ששולחת את השניה לעשות פיגוע התאבדות בדיר השכן. בית ספר ממלכתי - יש לך שתי פרות, אבל לצערך אחת מהן היא המורה שלך לאנגלית, והשניה למתמטיקה. מזל שהבגרות רק מחר. בית ספר חקלאי - יש לך יותר משתי פרות, אבל אתה מבלה שעתיים בשבוע בלנקות ת`חרא שלהם, אבל פעם בשנה יוצא לך לדחוף לתוכו תלמידים צעירים. בית ספר עירוני - מה זה שתי פרות? יש להן קורקינט? תנובה-יזם - קוטג`. רוק מתקדם - יש לך שתי פרות. כל געייה שלהן לוקחת 18 דקות. פופ של שנות ה- 50 - יש לך שתי פרות. אחת לבנה ואחת שחורה. הלבנה עושה קולות של שחורה. סינת`-פופ של שנות ה- 80 - יש לך שתי פרות. הן עושות קולות של כבשים. רוק פסיכדלי - יש לך שתי זברות. לא מצחיק-יזם - יש לך שתי פרות, והן ממציאות בדיחות על שתי פרות...

למעלה