יש לי 2 שאלות

מצב
הנושא נעול.

danezeq

Member
יש לי 2 שאלות

יש לי 2 שאלות
א. ממתי יש תחבורה ציבורית בשבת? אתמול ראיתי כמה קוים נוסעי כרגיל (לא זוכר את הקווים, נראה לי שהיה בינהם 24 ו64) מה לעזאזל?? ממתי? ב. מישהו שמע על תכנית לשפץ את תחנת ת"א מרכז? ואם כן אז מתי? תודה!

danezeq

Member
אף אחד לא יודע ממתי יש תח"צ בשבת??

יש לי 2 שאלות
א. ממתי יש תחבורה ציבורית בשבת? אתמול ראיתי כמה קוים נוסעי כרגיל (לא זוכר את הקווים, נראה לי שהיה בינהם 24 ו64) מה לעזאזל?? ממתי? ב. מישהו שמע על תכנית לשפץ את תחנת ת"א מרכז? ואם כן אז מתי? תודה!
הקפצה 77777777777

shooky33

New member
יש קוים ספציפים שאתה רוצהלדעת עליהם

הקפצה 77777777777
בעקרון בצפון הקוים מתחילים בסביבות 15:00- 16:00 ובאזור המרכז בסביבות 17:00- 18:00 למידע יותר ספציפי אתה יכול לבדוק באחד מהאתרים של חברות התחבורה בארץ או באתר אוטובוסים שמאחד את כולם.... תוכל למצוא את הכתובות ברשימת הקישורים של הפורום.

danezeq

Member
אז יש תחבורה ציבורית בשבת?

בעקרון בצפון הקוים מתחילים בסביבות 15:00- 16:00 ובאזור המרכז בסביבות 17:00- 18:00 למידע יותר ספציפי אתה יכול לבדוק באחד מהאתרים של חברות התחבורה בארץ או באתר אוטובוסים שמאחד את כולם.... תוכל למצוא את הכתובות ברשימת הקישורים של הפורום.
אם יש כמה קווים, למה לא כולם פעילים? הרי העיקרון הדפוק של שמירת שבת מופר גם כך וגם כך

איליה.

New member
כן, התחבורה מתחילה לפני שקיעת החמה.

אם יש כמה קווים, למה לא כולם פעילים? הרי העיקרון הדפוק של שמירת שבת מופר גם כך וגם כך
כן, התחבורה מתחילה לפני שקיעת החמה.
לעומת חיפה, שבה יש תחבורה מהבוקר.

יצחקA

New member
האם 7204 מצולם לפירסומת של בנייני

יש לי 2 שאלות
האם 7204 מצולם לפירסומת של בנייני
עזריאלי? ( יש פרוספקטים באוטובוסים)

מצב
הנושא נעול.
למעלה