יש לי 2 שאלותת

יש לי 2 שאלותת

1. מה אתם חושבים על הג'ינס של לי קופר עם ה2 צדדים??(מקווה שהבנתם) 2. בשנה שעברה נקרע לי הבגד ים וקניתי חדש ויצא לי ללכת איתו רק איזה פעמיים והוא מאוניל והוא עלה לי איזה 350 שקל..אתם חושבים שכדאי לי לקנות חדש??משהו של העונה הזאת???

את בהחלט לא מחוייבת לקנות בגד ים...

אם את רואה משהו יפה והוא מתאים לכיסך, לכי על זה. אבל בגד ים מקולקצייה שעברה אין בו שום דבר רע... לי באופן אישי, יש איזה 5 זוגות בגדי ים בטווח של 2-3 קולקציות אחורה. וכרגע? טוב לי עם הנוכחיים ואני לא מרגישה צורך לקנות חדש. כיוון שאני לא הולכת הרבה לים, בריכה וכו'... הם נשמרו מצוין. מישהו יגיד משהו? שיגיד. בהזדמנות, תגידי גם משהו עליו :)

תשובה ל-2 כבר קיבלת..

אז קבלי את דעתי בנושא הגי'נס המתהפך של לי קופר. יש אותו לידידה שלי.. ואם תשאלי אותי הוא מגניב לאללה... חוצמזה שהרעיון חוסך כסף.. הוא יכול לחסוך עוד הרבה דברים ולפי זכרוני הגי'נס גם מאוד יפה

AmiTutiT14

New member
אני גם חושבת כמו חסה וטל בקשר ל-2

ובקשר ל-1, אני לא ראיתי את הג'ינס המתהפך הזה. אני פשוט לא נכנסת ללי קופר... בלי להעליב אפ'חד
יאקקקקקקקקק

ר י י ן

New member
הגינס מהמם

אני מכירה מישהי שקנתה אותו ולא הבינה למה הצד הפנימי שלו כל כך יפה ולה הוא לא נראה כמו בפנים של גינ'ס ואז מישהי אחרת קנתה אותו ואז היא אמרה יה יש לי את אותו גינס רק בצבע אחר ואז השנייה אמרה יה טיפשה זה דו צדדי הבנתם? כי אני לא?? חחחח יש עכשיו בh&o מכנס כזה רשת עם גומי דו צדדי הוא ממש נחמד

תודה על הדעות שלכם

ואיזה קורעת החברה שלך..חח שהיא קונה דברים אז לא ניגש אליה מישהו שמראה לך בגדים או משהו שהיא לא ידעה??

ועוד משהו קטן שלא קשור לבגדים

לפני כמה ימים שמי כאן קישור לאתר בשביל להצביע. אז אתם יכולים להצביע עוד פעם זה לאותו אתר אבל זה למשהו אחר וזה ממש חשוב שתצביעו וזה מאוד חשוב שכמה שיותר יצביעו אז פליז תכנסו ותצביעוווו

למעלה