יש לי תיאוריה :)

Ran Bimba

New member
עובדה שלכמה פה איכפת...

ואני רוצה שאנשים בבית ישבו ויראו טלויזיה לא יראו כל פעם את שירי מימון כשאנחנו רוצים להשיג הישג טוב...
מצטער- We have another attractions

M a g n u s

New member
אכן כן- אבל לי לא אכפת ששירי תייצג

אותנו שוב אם יש לה שיר טוב ביד.... ולגבי האטרקציות- מירי מסיקה לא משהו לטעמי, את איה כורם לא שמעתי בלייב... מבחינתי כרגע האטרקציות הן הראל סקעת, מאיה בוסקילה, עידן רייכל וכמובן המלכה- האם, נינט

BreakingThrougH

New member
נינט ../images/Emo5.gif

איכס
כאילו אם אתה אוהב אותה זכותך, אבל היא מעצבנת ברמות, בדיוק כמו הראל סקעת והפוני שלו
האטרקציות לפי דעתי ויש המון: הראל מויאל איה כורם שירי מימון מאיה בוסקילה מירי מסיקה הדר עוזרי עמיר בניון מיקה קרני מיכל אמדורסקי יהודה סעדו שיר ביטון עידן רייכל דין דין אביב אתי קסטרו אשמח לשמוע תגובות על הרשימה שלי...

M a g n u s

New member
תגובות../images/Emo27.gif

איכס לא ידוע מעולה מעולה לא לא איכס לא סבבה איכסה פיכסה לא מעולה לא מי זאת

BreakingThrougH

New member
../images/Emo6.gif

לפחות אתה אוהב את לורדי
ואתי קסטרו הייתה ב'חמסה' והיה לה שיר ממש נחמד בשם 'כוכב מפלסטיק', זה אמנם השיר היחיד שלה אבל הוא ממש נחמד!

Ran Bimba

New member
פרט למיקה קרני, אין לי בעיה שאף

אחד מהם ייצג אותנו, אפילו אשמח... אהבתי שלא הכנסת את סקעאת
רק הייתי מוסיף לרשימה שלך את טיפקס, מאיה אברהם, רינת בר (אם שיר מהסגנון שלה, לא הסטייל של השיר שלה מהקדם), שגיב כהן, אלון דה לוקו ומושיק עאפיה.

Ran Bimba

New member
ולגבי נינט - ../images/Emo5.gif

מתעב אותה
ותיקון להודעה הקודמת - עם שיר *

BreakingThrougH

New member
באמת שחכתי את מאיה אברהם../images/Emo70.gif

אני תמיד מתבלבלת בין שתי הרינת שהיו בקדם... רינת בר זאת זאת ששרה 'מלאכים' או זאת שיש לה קלטות ילדים והטראש הזה?

Ran Bimba

New member
וריוויו ../images/Emo27.gif

|מוציא אגרסיות לפני ההתכוננות לבגרות מחר| הראל מויאל -
איה כורם -
שירי מימון -
לא בקרוב... מאיה בוסקילה -
מירי מסיקה -
הדר עוזרי -
עמיר בניון -
מיקה קרני -
מיכל אמדורסקי -
יהודה סעדו -
שיר ביטון -
עידן רייכל -
דין דין אביב - זה ההוא שעבד עם אבי מסיקה
אתי קסטרו -

BreakingThrougH

New member
טוב, אז הסברים:

דין דין אביב היא זמרת די חדשה שיש לה שיר שנחרש ב 24 בשם 'סודותיי', היא גם עבדה עם עידן רייכל אם אני לא טועה. אתי קסטרו קצת פחות מוכרת, יש לה שיר בשם 'כוכב מפלסטיק' והיא הייתה בחמסה. ובנוגע למיקה קרני - גם אני לא אהבתי את מיקה קרני של 'מגדלור' אבל לפני יומיים בערך (בערוץ 24 כמובן) שמעתי קטע ממש קצבי ממנה, וזה היה פשוט אדיר
... אני לא זוכרת איך קוראים לו אגב, הגיימבויז לא יגרעו ברשימה הזאת, למרות שאני לא מה זה מסמפטת אותם...

דין דין אביב שרה את

"אם תלך" ו-"יש בי עוד כוח" כסולנית בפרוייקט של עידן רייכל.

ואי, הרגת אותי, שיר ביטון?,יהודה

סעדו??!?,תביאו לי דחוף משאף למה אני נחנק פה...

סעדו?!?,עדיף את הזמרת ששרה

"חורשת האקליפטוס"... הורסססססססססתתתתתתתתתתתתתת היא!!!!!!

HareLisraeL

New member
עובדה שליוון זה השתלם בסוף

שהם שלחו את הלנה
ואל תאשימו את יוון שהיא היחידה שעשתה זאת עוד מלא שלחו פעמיים את אותם זמרים - מלטה - שוודיה וכו'

למעלה