יש לי שאלה.

Den3

New member
יש לי שאלה.

יש לי חברה כבר יומיים... אנחנו מאד אוהבים וקשורים אחד לשני. לאחרונה (בעצם אתמול) שמנו לב שיחסי המין שלנו בדעיכה... אנחנו מחפשים לגוון את חיי המין, אודה לכל רעיון או עיצה. אני

Den3

New member
את בטוחה שהוא יכול לעזור?

אני רוצה לראות המלצות קודם...

../images/Emo12.gif

מה ברור , מה ?! חסר לכם יד לברידג' - ברור ! חסר לכם "גבר" למניין - ברור ! חסר לכם 2000 ש"ח מקופת הפורום - ברור שברור לקח ! חסר לכם אידיוט ?! ...

Den3

New member
לא רוצה לסכסך יותר...

אבל פעם שמעתי אותה אומרת שאתה המכוער... ושברור... שאתה לא גבר... (נשבע בשכנה המיתולוגית שלי!)

תבין ..

אני לא צריך להגיב לדברים אפילו במילה אחת ... אני רק צריך להכין פופקורן ולנסות לראות מה קורה מבעד לניצוצות שתיכף יעופו !

עזוב, רחמים על הילד!!

אחרי הכרות קצרה (ולאור המפגש האחרון גם מיותרת) עם אחת החברות שלו --> רחמים עליו!

תשובה

אחרי מחקרים רבים הגעתי למסקנה שהדרך היחידה שלכם לרענן חיי המין גוועים היא ( תתרכז, זה מסובך ) : תן לה להיתלות מנברשת זכוכית עם הרגליים,
ראש כלפי מטה ולהתנדנד ( עם חוטיני בלבד ) מול חלון פתוח תוך כדי שהיא מתארת לך איך היא אוהבת שיורדים לה
. אתה באותו זמן, מתפשט ומורח על עצמך בכל המקומות האסטרטגים (
מרפק, תנוך אוזן - תהייה יצירתי ) במשהו שכיף ללקק בפור פליי ( למשל חילבה
) נשכב על הרצפה מתחתיה על חולצת טריקו ישנה ונעימה
. באותו רגע היא משחררת את הרגליים ונוחתת עלייך
. שנייכם צריכים להאנח ביחד (
אם השכנים לא שומעים זה לא נחשב!! ) אחרי שתגרדו את עצמיכם מהרצפה היא צריכה להתחיל ללקק בהתלהבות ואתה צריך למצוא תנוחה שבה רק פיקת הברך, הסנטר וקמיצת יד שמאל נוגעות ברצפה והאגן גבוה למעלה
, ברגע שאתה מתמקם, היא משתפדת עלייך. בו ברגע מובטחת אורגזמה משולשת לשניכם.
אם זה לא הצליח, זרוק אותה. זה שאתם מאוד אוהבים וקשורים לא שווה כלום אם היא לא מספקת אותך.

Den3

New member
../images/Emo6.gif וואלה!

תשובה כלבבי! מבטיח לנסות... ולדווח... הבעיה... איך אני אצליח לצלם אותנו בתנוחה הנ"ל... אני גם מפחד שהחילבה תכנס לי למצלמה...

היתי בכייף עוזרת לך אבל.....

יש לי את אותה הבעיה, הכרנו לפני שעתיים קשר מדהים חבל על הזמן, הוא שורט אני שורטת הוא מילל ואני מיללת אבל ממש לפני דקותיים הבנו שה
שלנו הוא תמיד על ארבע אוףףףףף רוצה גיוון ...........

למעלה