יש לי שאלה ...

dptnl

New member
יש לי שאלה ...

בצער רב אני מחליף את הטיאס...בגלל כמה סיבות: אני לא ממש נוסע בשטח גם ככה, נמאס לי לפרק אותו כל היום, וכל היום להיות מסריח מדלק ומלוכלך, נמאס להוציא כסף על תיקונים כל הזמן, לפחד שכל הזמן יגנבו אותו,שוטרים וערסים נתפלים אלי כל הזמן,אני לא מחפש פוזה, והרעש...לא ממש מתאים לי (וגם לשכנים שלי...
) בשביל שאוכל לחסוך כסף לכלי גדול יותר (ולביטוח) ,חשבתי על החלפה לפיור (ומצאתי) אצל מוסכניק אמין מאוד שאני מכיר אותו זמן רב תמורת הטיאס, ככלי רכב עירוני וזול (וזמני...) שלא יגרום לי לעשות שטויות... הייתי מעוניין בחוות דעת על הסאן יאנג פיור שנת 97`...(אני לפני החלפה) האם הוא אמין? מהי צריכת הדלק (והקיבולת), מהירות סגירה ממוצעת... סחירות... תודה מצטער שלא רשמתי את זה בפורום קטנועים, פשוט די חלש שם... ושאלה נוספת הפיור ידוע כ"סוס עבודה" מאחר ופיצריות מחזיקות כלים כאלה, שנוסע כל היום. אני מתגייס עוד כ5 חודשים. האם אוכל לנסוע איתו יום יום רחובות-תל השומר (כ50 ק"מ בדרך מהירה שלא אוכל להיכנס אליה,נסיעה דרך ראשון-חולון וכו אין לי מושג כמה ק"מ)? מה הייתם עושים במקומי? (אין לי ממש כסף בשלב זה לעלות מעל 50 סמ"ק בעיקר בגלל הביטוחים ה*^@#%$%#$#$)

Ofirdt

New member
בקשר לפיור

אחי פיור סוגר 60-65..... לא ממש לדרכים בין עירוניות ואתה תתבאס ממנו על היום הראשון כי אי אפשר להשוות אותו ואת כח המנוע לטי אס....

dptnl

New member
60-65 ../images/Emo10.gif ?

ואיך הפיאג'ו פרי ...? גם זה אופציה

נועם ג

New member
קנה ג'ילרה ראנר או ימהה אירואקס

חיות עבודה קטנועים מדהימים

C O L T

New member
זה הפורום של כולם

גם של קטנועים, גם של 50 סמ"ק, וגם של כל האחרים על 2 גלגלים, ואפילו יתקבלו כאלה עם 3, ואפילו במקרים קיצוניים כאלה על 4 או נטולי גלגלים לחלוטין.

למעלה