יש לי שאלה.

astrix

New member
יש לי שאלה.

האם ביטלו את פיוצרמה? אני שואל את זה כי אני מעריץ ממש גדול של הסדרה וכבר כמה חודשים לא יצא פרק חדש, ובכלל היו רק שמונה פרקים בעונה הנוכחית. אז אם אתם יוכלים לכתוב לי מה אתם יודעים על עתיד הסדרה, האם יהיו עוד פרקים/ עונות, אני נורא אודה לכם. תודה מראש. עופר.

sideshow

New member
כן, לצערנו הורידו את הסדרה

העונה החמישית, המשודרת עתה בארה"ב, היא גם האחרונה..

walking

New member
אוקיי....

פוקס שידרו 8 פרקים של העונה החמישית. (פרקים שהיו אמורים להיות בשידור בעונות הקודמות 4Acv) פוקס ישדרו ב1 ביוני את THE STING ואז תוך חודשיים (בערך החופש הגדול) הם יגמרו את פיוטורמה. פוקס לא הזמינו את 5ACV (עונת יצור 5) אבל בגלל שפיוטורמה זכתה ברייטינג ענק בקרטון נטוורק יש האומרים שקרטון נטוורק יזמין פרקים חדשים. מקווה שעניתי

astrix

New member
תודה על התשובות

אבל לא הבנתי משהו. אמרת שבראשון ליוני הם ישדרו את the sting ואז אחרי חודשיים הם ישדרו את הפרק האחרון (ז"א יש רק עוד שני פרקים), או שמיוני הם יתחילו לשדר את כל הפרקים שיש להם וזה יקח להם חודשים (ז"א יש בין 7-8 פרקים נוספים)? תודה על העזרה. עופר

walking

New member
בחופש הם ישדרו את כל מה שנשאר

שזה בערך 7-8 פרקים. (3 מהם על בנדר :)

amihaic

New member
ביטול פיוצ'רמה

לצערי הרב, פוקס לא ייקנו עונה נוספת (עונת שידור שישית, עונת הפקה חמישית). למיטב הבנתי לפוקס יש בעיה עם זכויות היוצרים של הסדרה, יותר נכון - הם לא בעלי זכויות היוצרים, אלא חברת ההפקה היא הבעלים (בניגוד לסדרות האחרות של פוקס), מה שכנראה מרגיז את הטמבלים בפוקס. בקשר לעונה הנוכחית, לאחר The Sting שודרו עוד 2 פרקים: אחד שנקרא The Farnsworth Paradox על המצאה של הפרופסור שהיא בעצם ייקום מקבילי, ואחד שנקרא Three Houndred Big Boys, שבו כל תושבי כדוה"א מקבלים זיכוי מס בסך 300 דולר ומראים מה כל אחד מאנשי החבורה שלנו עושים איתם. אנשים, תתכוננו: אלא אם כן רשת אחרת תקנה את הזכויות על הסדרה, יש רק עוד 5 פרקים לפיוצ'רמה!!!

למעלה