יש לי שאלה!

יש לי שאלה!

שלום לכם..יש לי שאלה שבטח מעניינת לא מעט אנשים.. מה בסוף עם המלחמה? כאילו..כל פעם משנים את התאריך...פעם זה היה 15 בינואר..אח"כ 28 בפבואר...פתאום 15 בפבואר.. מה נסגר עם כל התאריכים האלה?! נוח להם לשגע את הציבור או מה?! בכל מקרה, רציתי לשאול את דעתכם..אם תיהיה מלחמה מה-15? לדעתי תהיה מלחמה...הרי מה הפואנטה בלהביא כוח כל כך עצום של צבא...במידה ולא תיהיה..אך ישנם לא מעט אנשים שחושבים שלא תהיה...והם מעוררים בי צל של ספק.. בתודה...עדיאלוששש..

תגובה

אני כמוך מבולבל, בוא ניקח נשימה עמוקה ונחכה עוד שבועיים נצלול לבועה כאילו אין ולא תהיה מלחמה, אחרת אתה ידידי בוחר להיות במתח זהו מתח שטוב לך, תן לו להמשך עוד למה אתה רוצה שזה ייגמר?

seeyou

New member
למה אתה רוצה שזה ייגמר?../images/Emo150.gif

ברגע שיגמור שם - יתפנה לאזורנו!

תגובה

לא אל תגזים, הוא יצא לחופשה ואחר כך אוליי הוא יתפנה אלינו הוא לא יכול להיות שריף של עם ישראל לעולם אם הוא ייטפל אליינו הוא לא ייבחר בשנית ואת זה הוא לא רוצה כמובן, יש את צפון קוריאה , אירן וסוריה בינתיים

Gisele

New member
ברור שתהיה מלחמה מ2 סיבות:

1. אתם יודעים כמה כסף עולה לארה"ב להחזיק שם את כל הכוחות שלהם??? 2. אמריקה שהיא כאמור המעצמה החזקה בעולם לא יכולה להתקפל בטח ובטח לא בפניי עירק. זה ייחשב ניצחון על העולם המערבי ככה שגם אם יש סיבה וגם אם אין לתקוף- אמריקה תתקוף. ה"בושים" הרי מתים על סדאם...

twigy

New member
זה בדיוק העניין !

הבילבול של הציבור - אי הוודאות כי רק בעזרת גורם ההפתעה ניתן יהיה להשיג תוצאות מקסימליות בזמן מינימלי

העם אדיש

העם הוא עדר , איפה כל האינטלקטואלים, ההוגים הסופרים המהוללים,אנשי האקדמיה המלומדים , מה למדתם? והאם זה ישים לחיים האמיתיים? כולם שותקים כמו דגים אני חושב שאנחנו בתרדמת "קומה לאומית" כל כך לא ברור מה קורה הארש שלי לא מצליח לעשות סדר ואפילו סדר בראשי פרקים, על מה המצב, כמו מצב של כאוס, או שקוב מאוד לכאוס תוהו ובוהו במערכות השלטון, המערכות הסוציאליות, בתוך החברה, בי ובך, כנראה שיש עדיין צבא שאני רוצה להאמין שהוא מוכן למקרה של איום קיומי כדיי לאפשר לנו להתאושש, ולייצב חברה ,לשקם מערכות שדומה שקורסות לנגד עיננו,עראפת המסריח כמו שטרוריסט יכול להיות , אכן דרדר אותנו הארס הזה יכל לישראל עם אבנים ואנשים מתאבדים, אני צוחק בעצב שרון נבנה עליו, והעם ,אני ואתה , מטומטמים, שמחכים להוראות ממטה ההסברה,

למעלה