יש לי שאלה?

יש לי שאלה?../images/Emo12.gif

בנות אם הבעל שלכם היה שולח לכם את זה מה היתם מבינות מזה? אני שואלת בגלל שהכתבה הזו גרמה לנו ל
באלגן גדול אני ממש קיבלתי עצבים מזה שכאילו הוא לא מסופק
. אז אולי אני ראיתי את זה בצורה לא נכונה מה אתן חושבות. וגם אתם הגברים פה יכולים להגיד אני מצטערת שפניתי רק לבנות אבל ככה זה יצא. אז תהנו ותלמדו

siv30

New member
הייי, לא להתרגז ../images/Emo24.gif

ראשית זה נראה לי הלצה ושהוא חשב שזה ישעשע אותך. אולי הוא מנסה באמת לשדר לך מסר, הצעתי אל תתעלמי לגברים יש דרכים משלהם (אומנם לפעמים מוגבלות אבל עדין קבילות) להגיד לנו מה לא בסדר. אל תקחי ל
האינטרפטציה שלך מרחיקת לכת באמת, קחי את זה ותהפכי את זה למתנה שהוא נתן לך. מקווה שהצלחתי להבהיר לך ולא עוד יותר לעצבן אותך.

אתיש

New member
הכלתלוי במערכת היחסיםביניכם

אני יודעת שאם בןזוגי היקר היה שולח לי את זה -הייתי צוחקתמאוד ובטחשלא מתעצבנת אבל זה הכלתלוי במערכת יחסים שלכם.

עמית@

New member
אני לא מכירה את הדינמיקה בינכם.

ואת הרקע שעליו נשלחה הכתבה, לכן קשה לי לענות (מה שנכון אצלי לא בהכרח נכון אצלך, מה שמצחיק/עצוב אצלי, לא בהכרח אצלך- וכו'..) מה שכן, הבנתי שנעלבת.

אני, אישית, לא הייתי נעלבת, אלא

שואלת אותו (באמת, כדי לדעת) האם הוא לא מספיק מסופק או שמא הוא מראה לי עד כמה מה שאנחנו עושים תורם לבריאותו. (או, כמובן, שהייתי מבינה שזו בדיחה... אבל זה באמת תלוי במערכת שבינכם ורק אתם יכולים לדעת למה הכוונה. בכל מקרה חבל שנפגעת ואני מקווה שבסופו של דבר יצא מזה משהו חיובי ובונה).

יכול להיות שבאמת הגזמתי../images/Emo4.gif

כי הקשר שלנו בסדר גמור אבל תמיד אני מרגישה שהוא לא מסופק תמיד זה עוד עוד עוד אתם מכירות את זה? אז בלי שום קשר היה לי יום קשה עם עמיתי והיום אני עם דגל אדום (מי שמבינה) אז כשהוא בא וסיפר לי את זה ממש התנפלתי עליו. ונראה לי שהגזמתי
ועכשיו הוא לא כל כך רוצה לדבר איתי ואני לא יודעת איך לגמור עם הברוגז הזה. האמת שאחרי שהוא סיפר לי הלכתי לקרוא את מה שהוא שלח לי אז באמת זה הצחיק אותי שכעסתי עליו אבל מאוחר ואני מקווה שנסתדר

אתיש

New member
מהשיחות שלי עם חברות - הן תמיד

מרגישות שהגברים לא מסופקים - אז את בהחלט לא לבד. לכי ותדברי איתו קצת - תסבירי לו שההורמונים קצת משתוללים בתקופה הזו
ואני מקווה שזה יסתדר

ציפי ג

New member
האדם היחיד שאני משוחחת איתו

הוא בעלי. מה העסק של החברות שלי מה קורה ביני לבין בעלי? לא רוצה לדעת מה קורה אצלן, ולא שהן תדענה מה קורה אצלי.

אתיש

New member
החברות שלי הן מגיל 12 הרבה לפני

שהכרתי את בעלי - ובשביל זה הן קיימות כדי לשוחח על כל דבר!! ואותי כן מעניין מה קורה איתן כמו שמעניין אותן מה קורה איתי - בכל דבר. אבל כל אחד ודרך החיים שלו.

עדי 4

New member
לי יש שתי חברות כאלה

מדברות על הכל, בעלי יודע שאני מדברת איתן בחופשיות ותמיד הוא המום כמה לנו קל לדבר על הכל.

jif

New member
כן. לפעמים אנחנו שולים אחד לשני

גם ששנינו בבית... מוסיף עניין לחיים

עדי 4

New member
אם בעלי היה שולח לי את זה הייתי

צוחקת,מסתלבטת עליו וקובעת פגישה אינטימית לערב. אותי הכתבה הצחיקה,אבל זה תלוי באמת בקשר שלכם .

למעלה