יש לי שאלה דחופה!

יש לי שאלה דחופה!

אני רוצה להתקין מערכת הפעלה,ורציתי לשמוע ממכם איזה מערכת הכי מומלצת,ואיזה גירסה של מערכת

ocean666

New member
לא עקרוני במיוחד

במיוחד לא למשתמשים ביתיים. אגב- זה לא שXP היא מערכת הפעלה הכי טובה שיש (למען האמת, היא בין הגרועות שהיו עד היום) פשוט מאוד כל התוכנות היום מותאמות אליה וכל הטכנולוגיות החדישות

Cmona

New member
../images/Emo39.gif XP היא היציבה יחסית מכל

מערכות הפעלה הקודמות של Windows. אני לא יודעת לאיזה גירסה יותר יציבה מ-XP את משווה? ל-98?! ל-98SE?! ל-ME ????????!!!!!!!! ל-2000? אני לא מזכירה כבר את הקודמות
אז איך את מסבירה שכתבת: XP היא בין הגרועות שהיו עד היום?

ocean666

New member
ממש לא ../images/Emo13.gif

כל מערכות ההפעלה הקודמות, למעט אולי 98SE, היו יציבות פי מיליון מהXP ועם הרבה פחות באגים. 2000 היא אחת המערכות הפעלה היותר יציבות שפתחו מייקרוסופט 95 גם הייתה מצויינת 98 בהחלט לא בראש הרשימה, אבל יחסית לXP היא עדיין יציבה יותר בשום מערכת הפעלה שנוצרה עד היום לא היו כ"כ הרבה בעיות כמו עם XP ואפילו מייקרוסופט הודו בזה לא מעט פעמים והבטיחו שמערכת ההפעלה הבאה תהיה הרבה יותר יציבה ונוחה

Cmona

New member
../images/Emo39.gif טוב, לי אין זכרונות יציבים

לא מ-98, לא מ-98SE. ועל ME אני לא רוצה אפילו לחשוב לפני השינה שלא תבוא לי בחלון.
גם עם 2000 החזקתי מעמד עד יצא XP. XP נראת לי בסדר גמור לאור התנסותי עם הקודמות.

ocean666

New member
כמו שאמרתי

98 בהחלט לא בראש הרשימה
SE וME היו דיי גרועות אבל שוב- בהשוואה לXP נחשבו יציבות יותר 2000 הייתה מצויינת מכל הבחינות ו95 הייתה לדעתי חלומית
בדקו את העניין הזה לא מעט פעמים.. ואפשר לראות שכמעט בכל מקום כתוב שXP היא מערכת ההפעלה הכי לא יציבה שנוצרה עד היום לרוב האנשים זו מערכת הפעלה שבהחלט עשתה לא מעט בעיות וגם אני יכולה להגיד שלפני הXP לא נתקלתי בכ"כ הרבה אנשים עם בעיות במחשב (בעיות של מערכת הפעלה) מאז הXP, הפורומים מוצפים
אבל בכל מקרה, כולנו משתמשים בה גם אם מרוצים וגם אם לא זה מה יש

Cmona

New member
../images/Emo39.gif לי נראה שכל הבעיות נובעות

מחוקות של הגירסה. XP יותר "רגישה" למערכת הפעלה פרוצה ובגלל העדכונים ובדיקת online האם גירסה היא חוקית. גם העניין של חומרה שרצה קדימה יותר מהר ממערכת הפעלה (המבין יבין).

Cmona

New member
../images/Emo39.gif רק להבהיר ../images/Emo26.gif

אין לי שום קשר אישי למפתחי XP. לא קיבלתי שום טובות הנאה מ-Microsoft. אני לא עובדת חברת Microsoft.

ocean666

New member
ותודה לאל על זה ../images/Emo3.gif

אני בכל זאת נותנת לך יותר קרדיט מאשר למפתחים של XP

ocean666

New member
יש עם זה בעיות

אבל אלה לא הבעיות העיקריות. הבעיות העיקריות עם המערכת הפעלה זה שיש יותר באגים וחורי אבטחה מאשר תיקונים לבאגים האלה
אפשר להגיד שהמפתחים לא עומדים בקצב של חורי האבטחה שמתגלים במערכת בגלל זה היא גם פרוצה ורגישה יותר למזיקים מבחוץ שבטוח משפיעים מאוד על היציבות של המערכת. יש גם בעיה שהמערכת עצמה מותקנת הרבה פעמים על חומרה שלא מתאימה לה זאת אומרת- על מחשבים חלשים מידיי, פנטיום 3 לדוגמא או מחשבים עם מתחת ל256MB זיכרון ולXP יש דרישות דיי גבוהות מהבחינה הזו ובלי שום קשר לכל זה, אפשר בהחלט להגיד שמייקרוסופט עשו עם המערכת הזו כמה טעויות דיי רציניות
הכוונה הייתה בהחלט להוציא מערכת מושקעת יותר מבחינה גרפית אבל זה הרבה פעמים בא על חשבון הביצועים של המערכת גם נסיונות האבטחה של המערכת התגלו כדיי כושלים יחסית למה שהיה מתוכנן טוב, נקווה שבפעם הבאה ילמדו לקח

renegader

New member
הם לא ילמדו לקח

אני חושב שויסטא מבוססת על הNT... וזה הופך אותה לפריצה. מערכת הפעלה מטומטמת בגלל שהמפתחים שלה מטומטמים. אנחנו אף פעם לא לומדים מההיסטוריה שלנו, אנחנו רק חוזרים עליה.

ocean666

New member
נו אל תהיה כזה פסימי!

חוצמזה, אם לא כל התקלות של מייקרוסופט, איך הינו מעבירים את הזמן?

למעלה