יש לי שאלה בקשר לפורטים

יש לי שאלה בקשר לפורטים

הורדתי סבבה די סי גירסה חדשה 1.02 השאלה שלי היא האם התוכנה פותחת אוטומטית פורטים? או שאני צריכה לפתוח?

הקפצה ההההההה

ללחדכילדחגיל כדגילחיגדל דגכוםדןגטכככככטטטטטטטדגיחחחחחחחחחחחכדגןוט דכןוםגוגםן

Cmona

New member
../images/Emo43.gif פורום תוכנה לא ממש פעיל ???!!! ../images/Emo123.gif

גם אם שאלת שם בטח ההודעה שלך ירדה כבר לאכיון. ניסיתי לחפש את ההודעה שלך והתפוז לא החזיר תוצאות. אבקש ממך לשייך לכאן קישור להודעה שלך בפורום תוכנה "הלא פעיל". אני רוצה לראות את ההודעה שלך בפורום תוכנה ושלא ענו לך או לא התייחסו אחרי שהקפצת את ההודעה שלך. ד"א אין צורך לכלכך על פורום אחר כי יש הרבה אותם העוזרים שמסתובבים בין הפורומים השונים של התמיכה ועוזרים. לא נעים לאף אחד. ואין צורך להתנצל, כי זאת לא הפעם הראשונה שאת שואלת בפורומים.

אזרח111

New member
שום תוכנה לא פותחת פורטים ...

השאלה היא האם הפורטים כבר פתוחים מעצמם או לא .. אם לא אז את צריכה לעשות הפניית פורטים ידנית

היי.

יש פיירוולים שתומכים בUPNP, מה שאומר שהם נותנים לתוכנה לפתוח לעצמה את הפורטים. נשמע טיפשי לתת כזה דבר, הא? אבל ההתממשקות עם layer8 גורמת לחברות האבטחה ליצור את זה בשביל רווחים

יש דרך לדעת אם הפיירוול שלי הוא כזה?

ובכלל, יש דרך לדעת איזה פיירוול יש לי?, כי לפי מה ששמעתי יש סוגים של פיירוואלים

KeeperOfLogic

New member
הדבר הראשון שצריך לברר, זה האם

הפורטים בכלל סגורים? ברירת המחדל של הפורטים זה להיות פתוחים, אלא אם כן משהו חוסם אותם. והמשהו הזה יכול להיות: א.חומרה: נתב ( router )- האם יש לך כזה? ב. תוכנה: firewall (חומת אש) - האם התקנת תוכנה כזאת? ל- SP2 יש חומת אש שמופעלת אוטומטית ולכן צריך לשאול - האם יש לך SP2? תעני על השאלות ונמשיך..

למעלה