יש לי רעיון

play boy5

New member
יש לי רעיון

הנשאים הבתקים יכולים לעזור הרבה עם הנסיון שלהם לנשאים חדשים דרך הפורום כאן . יש? :) ה_ע

play boy5

New member
אתה לא כל ככ ותיק. אני 12 שנה כבר:)

לא אני שצריך עזה ... את הרעיון הוא נשא ותיק כמה שנים טובות יכול לעזור לנשאים חדשים עם הנסיון שלו .. זות אומרת נשא ותיק יכתוב על הנסיון שלו כאן ונשא חדש יכול להעזר בנסיון זה ואם יהיה שאלות עונים אחד לשני ....

אז תן לנו תובנה...

היי אתה מספר לנו שאתה כבר 12 שנה נשא... בטח כבר יש לך כמה תובנות שאספת בדרך... נשמח אם תשתף אותנו. נשא הדגל

play boy5

New member
אשמח לנהל דיון בנושה זה

חשוב לציין קשה לי להגדיר את עצמי בכתיבה !! לא מעונין לחזור להסטורייה של 12 שנים אבל הייתי מעוניין לספר את הנסיון האישי שלי ב-4 שנים אחרונים 2004 התחלה של טרגידייה הכי קשה בחיי אשתי עברה 2 ניתוחים קשים בראש גידולים הצלחתי לעמוד לידה 55 יום למרות מצבי הבריאותי הקשה עם מערכת חיסונית אפס ועומס נגיפי מליון וחצי למרות כל זה לא עזבתי אותה לא עזבתי אותה במשך ה- 55 יום אפילו לדקה . חברים יקרים נשאים חדשים בתקופה זו עברתי תקופה של 7 חודשים אשפוזי יום הייתי חייב להגיע לבית חולים כל שבוע כל זה תוצאה מזה שזלזלתי בתרופות ובקוקטיל שנתן לי ע"י הרופא באיכילוב . שוב אני כותב חלק מהנסיון האישי לך אתה הנשא החדש שתיע למרות המצב הבריאותי הקשה שלי ושל אשתי החלטתי לחיות . חברים נשאים חדשים אחרי כל הסבל של לנסוע כל שבוע מהצפון לבית חולים איכילוב הצלחתי לשרוד ולהתגבר על המחלה והצלחתי שוב לעמוד על הרגליים . שוב אני טוען כך שברצון חזק אפשר להתגבר על הכל . במשך התקופה הזאת חזרתי ואושפזתי 4 אשפוזים ממושכים באיכילוב ובתל-השומר וברמב"ם תקף אותי הקנדידה בלוע ושת ומערכת העיכול ולא הצלחתי לאכול את האוכל כמו כל אדם אחר בתקופה זו הפכתי להיות חצי בן אדם . שוב הצלחתי ברצון חזק ובהחלטה רוצה לחיות התגברתי על המחלה ושוחררתי מבתי החולים היום אני עם קוקטיל חדש במחקר שהצליח אתי מאוד טוב כי הפעם לא זלזלתי בתרופות היום אני חזרתי לעצמי בכוחי ובזה שאני מעונין להמשיך ולשפר את איכות חיי ליותר טוב ולחזור לעולם ולאנשים שאהבתי . חברים נשאים חדשים זה חלק מהנסיון האישי שלי אני מקווה מכל אחד מכם לא לזלזל בבריאות שלכם ולשמוע בהנחיות הרופא המטפל . אשמח לענות על כל שאלה ואשמח לנהל דיון דרך הפורום המכובד הזה . תודה

למעלה