יש לי רעיון...

Purple Joti

New member
יש לי רעיון...

למה שלא נקים לב"ש אתר בסגנון "ת"א במבט חדש..."?!... יש לנו כבר מ-ל-א תמונות... הבעיה היחידה היא למצוא מישהו שיודע לבנות אתרים...

fireman

New member
מלא?

תראה אני מוכן לקחת על עצמי את הפרוייקט של הקמת אתר תדמית לבאר שבע בעברי הלא רחוק ניסיון דיי טוב של בניית אתרי אינטרנט (אתר כיבוי אש באר שבע שאני בניתי לדוגמא) לגבי תמונות, 20 התמונות שאני העליתי לפורום אינן מספיקות, דרושות עוד תמונות רבות שיוכלו להציג את העיר עצמה על כל מוסדותיה החשובים כמו בית החולים סורוקה, האוניברסיטה האנדרטה ועוד ועוד. כמו שביקשתי קודם לכן, מי שיש לו תמונות ויש לו יכולת לסרוק אותן ולהעלות לפורום הדבר מצויין עוד יותר טוב אם למישהו כאן בפורום יש מצלמה דיגיטלית, היות ולי אין מצלמה דיגיטלית אם למישהו כאן בפורום יש מצלמה אני מוכן לקחת אותו ברכבי הפרטי באחד הימים בכדי לצלם את העיר ואתרים חשובים בה ואז נעלה אותם לפורום כמו כן הצעות נוספות יתקבלו בבברכה

Purple Joti

New member
התמנות הן לא החלק הבעייתי...

החלק הבעייתי הוא לקבוע איך האתר ייראה ולבנות אותו...

fireman

New member
אז אם כך

אתה מוזמן להעלות את התמונות כמה שיותר אתה יודע...שרוצים ללמוד לשחות בהתחלה שמים מצופים ושוחים במים הרדודים, לא קופצים למים העמוקים סתם כך כי בסוף טובעים אז בוא נעשה ככה תארגן את התמונות וכשיהיה לנו כל החומר הויזואלי נעבור לתכנון האתר ואיך שהוא ייראה

למעלה