יש לי רעיון להעביר את הזמן עד הגיוס

lightofgod

New member
יש לי רעיון להעביר את הזמן עד הגיוס

לראות פרקים של טירונות!! ממ... רק שאין לי אף פרק יש למישהו פרקים מוקלטים של טירונות????

זה תלוי ב"רשת"

שלחתי להם אימייל ושאלתי אם יש מצב שהם ישדרו בשידור חוזר את הפרקים והם אמרו שהם יחשבו בחיוב על זה...אבל בטוח לא בחודש-חודשיים הקרובים ככה שזה לא ממש עוזר

Choomba

New member
אפשר גם לצפות

בירוקות, שעדיין משודר נראה לי בערוץ 3, חרשו על זה חבל על הזמן, אבל זה כל כך מוריד את המוטיבציה.... עצוב...

ירוקות זה נחמד

אבל אין כמו טירונות...עם פרקש(התותח!!!אפשר לראות אותו היום בבנות בראון) ועם גוליבר ואקי אבני המג"ד..פשוט סידרה מצויינת

Choomba

New member
ירוקות מבאס ת´תחת....

ירדה לי המוטיבציה בטירוף אחרי שראיתי מה הולך שם... אבל טירונות- אין אין... אין כמו טירונות!!!

נובמבר 2

New member
אקי אבני היה המ"פ

המג"ד היה איתן לונדר שהיה בזמנו הפנוי גם המורה שלי לתיאטרון.

../images/Emo104.gif ../images/Emo6.gif

מוריד מוטיבציה? לי דווקא העלה כשראיתי שהצבא זקוק נואשות לכמה בנות שיאזנו את המצב...

Choomba

New member
צודקת...

לא חשבתי על זה! אבל מה זה היה צריך להיות?? ריכוז גבוה מאוד של אחוז הלא שפויים בצבא! בחרו להתמקד דווקא בבנות האלה?? איזה פחד!

ReiKo

New member
כן אהה...אצלי העבודה היא די מתאימה

לפני גיוס... לקום כל בוקר, בוקר עלק, ב 4:50 רבוטה רבוטה רבוטה.....עד 4 וחצי אחרי הצהריים , ככה כמעט יום שלם הולך כי גם צריך לישון מוקדם... אבל שיהיה....אין תלונות :-o ויאללה ססססססאמא של ערוץ 2 האלה :) הם דווקא היו יכולים לעזור יותר לצה"ל כדי שאנשים יבואו עם מוטיבציה לפני גיוס וכבר מהיום להתחיל לשדר ´טירונות´ . בלי לפגוע כן ? אבל ירוקות הזכיר לי את הגדנ"ע .....משחק ילדים .....ילדות EVEN... אני לא שוביניסט ולא פאשיסט ולא גרמני ...אני סך הכל ......אני...... (חרוז....אני אשלח את זה לעוזי חיטמן עוד מחר !)

ReiKo

New member
אני מציע :

לפרסם כאן את האימייל של רשת או קשת או אומק ולהציף אותם במליוני מכתבים שישדרו את הסידרה עכשיייייייייייייייף !!!!!! כמה שיותר מהר אם לא ....................אני מבקש מיס לבטל את השידורים של ערוץ 2... :,( חצופים שכאלה.... כאילו - מה הבעיה שלהם ? הם יודעים שזה מחזור גיוס של קרביים , אז מה הקטע לא לשדר את זה........? זה ממש יעזור שזה יהיה משודר בזמן שאנחנו אוכלים הרררררבה הררררררררררבה .............חססוווווווווווס................

למעלה