יש לי רעיון איך לעצור את ההתנתקות

near3

New member
שמעת על תא כתום?

זהו ארגון סטודנטים ארצי נגד ההתנתקות אנו עושים הרבה פעילויות כגון לשים סרטים כתומים עם פליירים על מכוניות בלילה, מפגש עם ראשי ערים וכו' תן לי כתובת מייל ואני אצרף אותך איפה אתה גר ? כי לכל איזור יש יו"ר

ofer16

New member
פשוט מאוד

כרגע לחמאס נורא קל לירות פצמ"רים על התנחלויות, הממוקמות קרוב מאוד לריגוזי אוכלוסין פלסטינים. הרחקת הישוב היהודי מריכוזים אלה תרחיק גם את הסיכון. נכון שהחמאס יתקרב לאשקלון, אבל אנחנו (ככלל) נתרחק מהחמאס.

near3

New member
אבל ירי על אשקלון יותר חמור!!!!!!!!

ואם נפקיר את ציר פילדלפי כחלק מההתנתקות אז החמאס יוכל להבריח טילים נגד טנקים וטילים משופרים למרחק גדול יותר שיכלו להגיע אף לאשדוד ואין ספק שטילים על אשדוד ואשקלון יהוו פגיעה ביטחונית וכלכלית הרבה יותר חמורה מאשר פצמרים על גוש קטיף

ofer16

New member
ירי על אשקלון יותר חמור?

אתה מבדיל בין דם לדם?

near3

New member
עם כל הצער שבדבר אז כן

כי פצמ"רים על גוש קטיף לא מבריחים תיירים ומשקיעים אולם תאר לך איך זה יישמע בתקשורת העולמית שעיר ומושבים בישראל סופגים טילים הרי כל הזרים והמשקיעים יברחו מי ירצה להשקיע במדינה שנופלים עליה טילים? אבל הדבר הכי גרוע בנסיגה הוא שהחמאס יעתיק את המודל של ירי פצמרים לכפ"ס ונתניה ?

ofer16

New member
מה אכפת לך מה העולם יחשוב?

ורגע, אתה אומר לי שהחמאס לא מודע לאפשרות של ירי פצמ"רים מהגדה? אז אולי כדאי שלא נדבר על זה בפורום, כדי לא לתת לו רעיונות... נו, באמת...

near3

New member
לא מה העולם יחשוב אלא איך משקיעים..

ואנשי עסקים יתנהגו בפועל !!!! מה כ"כ קשה להבין שטרור בתוך הקו הירוק חמור לעין ערוך מטרור ביש"ע מבחינת יזמים , אנשי עסקים ותיירים לא שווה להשקיע במדינת מוכת טרור , ובפועל טרור ביש"ע כמעט ולא מדווח בתקשורת העולמית ואפילו בתקשורת שלנו! לגבי המודעות של החמאס הרי זה פשוט מאד, אם החמאס יראה שישראל מגיבה ביד מאד קשה כנגד ירי פצמרים הרי שהוא לא ינסה זאת אבל אם החמאס רואה שירי פצמרים על יישובים שובר את הרוח להלחם בחזרה ומביא לנסיגה אפ' ללא הסכם , הרי שהוא כן יעתיק את המודל לכפ"ס וכו' ולכן בעיני , ההתנתקות זה לא פחות מתחילת הסוף של מד"י

ofer16

New member
פתרון מדיני באופק

מאז ומתמיד העלה את קרנה של ישראל בעיני העולם, ובמיוחד בעיני המשקיעים. אני לא חושב שהחמאס "מפחד" כרגע לירות מהגדה פצמ"רים על ישובים בתוך תחומי הקו הירוק. הם לא מחכים לאישור כלשהו מצידנו...

near3

New member
אני רואה שלא אכפת לך שיפלו טילים!

אני תוהה למה לא אכפת לך האם זה מפני ששטפו לך את המוח שאם רק נצא מכל השטחים יהיה שלום או שאתה בכלל מהצד שלהם

noamgk

New member
זה מפני שהוא שמאלני.

ולשמאלני אכפת רק משני דברים: הוא עצמו והעם הפלשתיני. זרק את ההיגיון, זרק את ההתחשבות, לאחרונה זרק גם את יפות הנפש - העיקר שיהיה לערבים טוב. עזוב אותו מיהודים, יהודים זה פאסה, מה אנחנו, בגולה?

ai27

Well-known member
את ההתנתקות כבר אי אפשר לעצור
את אלף האזרחים שנרצחו - אי אפשר להשיב לחיים

על טילים מעזה שמגיעים רק לאשקלון - אפשר היום רק לחלום

אבל ההסתה נגד יהודים שמעיזים לחיות על אדמתם - רק מחמירה

למעלה