יש לי ראיון עבודה שבוע הבא ואני משקשקת מפחד

habubnik

New member
יש לי ראיון עבודה שבוע הבא ואני משקשקת מפחד

אני לא מפחדת מהראיון עצמו, פשוט עבר הרבה מאוד זמן מאז שעבדתי ממש, בשנתיים האחרונות עשיתי חלטורות והנמכתי פרופיל בגלל המחלה ועכשיו חזרתי בחודשים האחרונים לחפש עבודה מהבית. האמת שאיבדתי את הביטחון העצמי שלי, אני פתאום מרגישה שאני לא מסוגלת לבצע שום עבודה, שאין לי יכולות, שאני אכשל ואביך את עצמי. אף פעם בחיים שלי לא עשיתי הפסקה מעבודה. התחלתי לעבוד בגיל 17 ועבדתי רצוף, כולל בתקופת הצבא, עד להדרדרות הגדולה לפני שנתיים. זה מהדברים האלה ש"קופצים בחזרה על הסוס" וזה עובר?

העצלנית

New member
קודם כל אני בטוחה שתהייה

מעולה שם. דבר שני את תראי כשתגיעי שהכל חוזר אלייך. אבל אני ממש מבינה אותך אני פוסלת כל כך הרבה עבודות כרגע כי אני בטוחה שאני לא מספיק טובה. למרות שאני יודעת שאני מעולה עם אנשים ויש לי יכולות הדרכה והסברה טובות (ונסיון). אבל אני מחפשת עבודות של מאחורי הקלעים. ותכלס זה מתסכל. מה שאומר שהכל הכל בראש ולכן גיברת נא להשתחרר,לנשום עמוק להזכיר לעצמך מה את שווה. ויהיה בסדר

maybesure

New member
כמו אופנים

וכמו סקס - עשית פעם אחת - לא שוכחים! את תחזרי לסדר יום, לשגרת עבודה (מבורכת - אני מקווה), וגם אם לוקח קצת זמן הסתגלות אין ספק שזה נשמע עדיף ממה שקורה איתך כעת. ו..סליחה על השאלה אבל מה זה "להכשל" בעבודה? לטעות? לא לעמוד בהתחייבויות כמו לו"ז? להתעצל? יש דברים שתלויים בהחלטות שלנו ויש כאלו שקורים, ולפחות במה תלוי בך את יכולה לא להכשל, בשאר המעסיק יבחר אם לקבל טעויות שקורות בתום לב. יכולה להרגיע אותך שאצלי בעבודה אף אחד לא כועס על אף אחד בגלל טעויות, ובינינו? הבוס שלי טועה הרבה יותר ממני
אז תרגעי, תני לדברים להפתיע אותך לטובה ולכי לזה כאילו את האדם המוכשר ביותר עלי אדמות עבור התפקיד. לא נותר אלא לאחל לך בהצלחה ובהנאה!

habubnik

New member
מייבי, לשאלתך - אני מפחדת לעשות טעויות

או לגלות שאני לא מצליחה בתפקיד. יש לי בעיה קשה מאוד שאני לא מסוגלת להיות פחות מהכי טובה בשום דבר שאני עושה. אם רק נדמה לי שאני לא מצטיינת אני נכנסת לדיכאון ומעבידה את עצמי עד התמוטטות (בתקופה שלמדתי פרסום רשמו לי תרופות הרגעה בזמנים של פרוייקטים חשובים). אני חושבת שמאז שהמחלה התחילה להגביל אותי, בלית ברירה למדתי שאני לא יכולה להיות סופר וומן, אבל הדחף הזה עדיין בראש שלי. אני פתאום שואלת את עצמי על כל תפקיד שמזמנים אותי לראיון "אולי אני לא יכולה לעשות את זה?" "אולי אני עושה טעות?" "מה אם אני אתקבל לעבודה וכולם יגלו שאני לא מספיק מוכשרת לתפקיד?" - בעיני שמשהו כזה יקרה זה כישלון נוראי.

לאט לאט ../images/Emo13.gif

פשוט זה עובר, מתרגלים ולדעתי זה יעשה לך גם טוב
שיהיה בהצלחה, מותק

Potato chips1

New member
כפרה עלייך, תסבירי לי

איך בחורה חכמה כמוך מגיעה לחשוב מחשבות כאלו? בטח כבר אמרו לך המון פעמים בחיים שאת חכמה ורגישה ומתבטאת בצורה יוצאת דופן, לא? אני בטוחה. אז קחי לתשומת ליבך גברת!
דבר שני, אני חושבת שאת תסתגלי מהר לעבודה החדשה, כשתתחילי פתאום הכל יחזור אלייך, כמו שאמרת. לדעתי זה מהדברים שמרחוק נראים הרבה יותר נוראיים ממה שהם באמת בסוף. הדבר היחיד שיכול להקשות על ההסתגלות שלך, זה חוסר הביטחון...וזה בידיים שלך- תגידי לעצמך כל פעם שצריך כמה את מוכשרת ומסוגלת, ואיזה מזל יש להם שהם לקחו דווקא אותך
וחוצמזה, בהצלחה בראיון!

habubnik

New member
../images/Emo9.gifוואי אני עגבניה פה. אני מובכת לגמרי. תודה.

ק א סי

New member
בהצלחה ../images/Emo140.gif

את תקפצי על הסוס ותרגישי הרבה יותר טוב שחזרת לעניינים...

Netta79

New member
...

ואם תעשי טעות ? מה יכול כבר לקרות ? יש לך ראש טוב , רואים שאת רצינית ואיכותית - אני משוכנעת שתעברי ראיון בעבודה שמתאימה לכישורייך אני מאלה שחושבים שאם לא עושים טעויות אף פעם - כנראה שלא עושים כלום ואם לא מתקבלים למקום מסויים - כנראה עדיף לא להיות בו כך שלהפסיד את לא יכולה והעיקר- לא לפחד כלל ! בהצלחה מותק

למעלה