יש לי קיר מוטיבציה. יש עליו תמונות של מכונת קפה ב-60,000 שקל, שעון רולקס מצופה זהב ומשובץ יהלומים ב-233,800 שקל, יאכטה ב-750,000 שקל,

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מסוק במיליון וחצי שקל, מטוס פרטי בכמה מיליוני שקלים, האמר H2 ב-250,000 שקל ולמבורגיני אוונטאדור ב-4,500,000 שקל.

כשאני אהיה עשיר מאוד כתוצאה טבעית של חוכמתי האדירה שלעולם אינה נגמרת, ושעולה על חוכמתם של אלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס, מה לדעתכם אני צריך לקנות ראשון? :unsure:

את מכונת הקפה? את השעון? את היאכטה? את המסוק? את המטוס? את ההאמר? או את הלמבורגיני? :unsure:

או כמו שאמרה ג'יין ב"דמדומים 3: ליקוי חמה": "החלטות, החלטות" 😁:cool:|כתר|👑

גם לכם יש/היה לכם קיר מוטיבציה או לוח חזון או משהו בסגנון? מה יש/היה בהם? :)

20231111_011725.jpg

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מסוק במיליון וחצי שקל, מטוס פרטי בכמה מיליוני שקלים, האמר H2 ב-250,000 שקל ולמבורגיני אוונטאדור ב-4,500,000 שקל.

כשאני אהיה עשיר מאוד כתוצאה טבעית של חוכמתי האדירה שלעולם אינה נגמרת, ושעולה על חוכמתם של אלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס, מה לדעתכם אני צריך לקנות ראשון? :unsure:

את מכונת הקפה? את השעון? את היאכטה? את המסוק? את המטוס? את ההאמר? או את הלמבורגיני? :unsure:

או כמו שאמרה ג'יין ב"דמדומים 3: ליקוי חמה": "החלטות, החלטות" 😁:cool:|כתר|👑

גם לכם יש/היה לכם קיר מוטיבציה או לוח חזון או משהו בסגנון? מה יש/היה בהם? :)

צפה בקובץ המצורף 94317
יש לי מכונת קפה שרכשתי ב280 ₪ והיא עושה לי את הקפה הכי טעים בעולם.
והכל בעזרת קפסולה שעולה רק 1.20 ₪
האמר שמאמר, במילא אין מקומות חנייה בתל אביב ובפקקים הנוראים בקושי אפשר לזוז.
שמע לי, קח לך קורקינט, זה הכיטוב.
לגבי השעון..
יש לי שעון שקיבלתי מהעובדים החברים שלי כמתנת פרישה.
הוא מדוייק להפליא.
אני חושב שאפשר לחיות נפלא ובצניעות עם קופה לא גדולה במיוחד בבנק אבל ברוך ה' זה מספיק.
אף אחד כאן אצלי לא רעב ללחם ולא חסר בגד ללבוש, הדירה בבעלותי ואין לי חובות לאף אחד.
תאמין לי שהחיים שלי יותר נפלאים ומאושרים מכל העשירים יחד שאתה מכיר. |חיוךרחב|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
יש לי מכונת קפה שרכשתי ב280 ₪ והיא עושה לי את הקפה הכי טעים בעולם.
מכונת הקפה שבתמונה יכולה להכין כמה עשרות סוגי קפה כמו גם תה ואם אני לא טועה גם שוקו. מכניסים לתוכה גם כל מיני הוראות ספציפיות של בדיוק איך רוצים את הקפה כמו כמה לערבב, כמה להקציף וכדומה'. לוחצים על "בצע" והמכונה יכולה להכין קפה הכי מתוחכם שיש כאילו הכינה אותו יד אדם ותוך כדי מעקב אחר שורה ארוכה של הוראות ובקשות ספציפיות :D

והכל בעזרת קפסולה שעולה רק 1.20 ₪
כשאני אהיה עשיר אני אשתה רק קפה בלאק אייבורי. הקפה היקר ביותר בעולם.

590 שקל ל-40 גרם קפה (כמות המספיקה ל-6 כוסות כך שכוס קפה בודדת של בלאק אייבורי שווה מאה שקל [וזה רק הקפה. עוד בלי עלות החלב, בלי עלות הסוכר ובלי עלות המים החמים]), 5,896 שקל לפאונד אחד (454 גרם. מספיקה ל-65 כוסות קפה) ו-11,791 שקל לקילו (מספיק ל-143 כוסות קפה).

The Black Ivory Coffee 2023 Collection
האמר שמאמר, במילא אין מקומות חנייה בתל אביב ובפקקים הנוראים בקושי אפשר לזוז.
אני לא אנהג. הנהג שלי ינהג. הוא יביא אותי למחוז חפצי, אני ארד מההאמר עם שאר המשרתים ואלך לעשות את העיניינים שלי בזמן שהנהג הוא זה שמתעכב עם העיניין של החניה. למרות שבעצם ובמחשבה שנייה, בעתיד לא יהיו לא פקקים ולא בעיות חנייה 🤷‍♂️
שמע לי, קח לך קורקינט, זה הכיטוב.
מלכים צריכים להתנייד ברכבים גדולים ויקרים. לא קורקינטים.
לגבי השעון..
יש לי שעון שקיבלתי מהעובדים החברים שלי כמתנת פרישה.
הוא מדוייק להפליא.
אני חושב שאפשר לחיות נפלא ובצניעות עם קופה לא גדולה במיוחד בבנק אבל ברוך ה' זה מספיק.
אף אחד כאן אצלי לא רעב ללחם ולא חסר בגד ללבוש, הדירה בבעלותי ואין לי חובות לאף אחד.
תאמין לי שהחיים שלי יותר נפלאים ומאושרים מכל העשירים יחד שאתה מכיר. |חיוךרחב|
בסופו של דבר זה כל אחד ומה שמעניין אותו. אם אתה מאושר אז זהו, שום דבר אחר לא חשוב. אני עצמי יש לי חלומות גדולים על להתעשר ולחיות את החיים הטובים :cool:

למעלה