יש לי פוט פטיש לרגלים של אישה - חלק 1

יש לי פוט פטיש לרגלים של אישה - חלק 1

אני נימשך לבחורה כמו כל גבר, אבל תמיד נהניתי לראות כפות רגליים מטופחות של בחורות. הרבה זמן לא העזתי אפילו לחשוב, להניח יד באופן ממשי על כף רגל של בחורה. הרגשתי מחשבות מרתיעות שעלו בראשי מכל הכיוונים: היא בטח תיקח במהירות את הרגל שלה, היא תסתכל עלי במבטי תיעוב ותברח מהמקום, היא תהיה בטוחה שאני סוטה, ועוד. לא חסרות מחשבות בעניין. ערב אחד הייתי בהרצאה שנערכה בביתה של המרצה. ישבנו במעגל על מזרונים שנפרשו על הרצפה. לאחר ההרצאה, אנשים שאלו שאלות, הביעו דעות, ואז להפתעתי ראיתי מולי גבר לוקח בידיו את כפות רגליה של הבחורה שישבה לצידו, ושגם הגיעה איתו להרצאה, ומתחיל לעסות אותן. הבחורה נראתה נהנית מהעיסוי. זה העביר בראשי זרם של מחשבות סותרות. רצון עז וחששות. ישבה לשמאלי בחורה עם הגב אלי, מכיוון שדנה בשאלה עם זו שלשמאלה. כף רגל אחת שלה הייתה חשופה מחוץ לשמלה שלבשה, ונעולה בסנדל. אזרתי את כל כוחותיי והתחלתי ללטף את כף רגלה. להפתעתי, היא נפנתה אלי בחיוך, וחזרה לשוחח עם זו שישבה לשמאלה. זאת הייתה הפעם הראשונה שלקחתי כף רגל של בחורה באופן ממשי, והפעם לא רק ראיתי את כפות הרגליים שלה, אלא גם הרגשתי את התחושה הנעימה. במיטה בלילה, ניתחתי זמן רב את מה שקרה מכל הכיוונים. המחשבות המרתיעות התפרצו כרגיל לראשי, אבל לא יכולתי להתווכח עם העובדה בקשר למה שקרה באותו ערב. לבסוף הגעתי למסקנה שיש להעיז ולקחת רגליים של בחורה, בלי לתת למחשבות מרתיעות להשפיע עלי. במפגש אחר ישבתי על הכיסא ליד בחורה. לפתע היא שילבה רגל על רגל. לא חשבתי פעמיים, ולפני שיגיעו המחשבות המרתיעות, הרמתי את רגלה, הנחתי אותה על ירכיי והתחלתי לעסות בעדינות את כף רגלה. הבחורה נאנחה ואמרה, כן, תעשה שם מסג', שם יש לי כאבים. הרגשתי הרגשת ניצחון. יש לי גם אנרגיות בכפות הידיים, שיחד עם המסג' העלימו את הכאבים מכפות רגליה. הרגשתי בעננים. כשאני מתחיל להעיז, ההצלחות מגיעות. התחלתי גם להשוות את התחושות בין כפות רגליהן של שתי הבחורות. הייתי בהלם. הגעתי לשלב שאני כבר משווה את התחושות, ולא רק את המראה, בין כפות רגליהן של בחורות? הבחורות עצמן נהנות מליטופים ומסג' בכפות רגליהן? המשך יבוא.

JILSER

Member
אז במיוחד בשבילך

במיוחד בשבילך

yaron522

New member
נשמע כמו פאטיש מריח...

אבל נשמע מרענן ומדליק במידה ראויה

yaron522

New member
בהחלט ...

לא שופט חלילה...לכולנו יש כזה מן הסתם..(למרות שמין זה לא סתם)

אוח, אני אוהבת כשהוא

מלטף לי את כפות הרגליים, מנשק, לפעמים מוצץ את הבהונות ביחד ולחוד. זה קצת מדגדג
אבל מאוד נחמד, הכי נחמד זה להסתכל עליו ולראות עד כמה הוא נהנה.......
,
מבחינתנו, זה חלק מהסקס.

JILSER

Member
כל חלק מהגוף

לכל חלק בגוף יש משמעות ארוטית ויפה.... והכל בעיני המתבונן ובעיקר בראש שלו...

yaron522

New member
הכל בעיני המתענג/ת

הראש מוביל את העינוג לכל מקום שמרגיש לנו כיף ונעים..

למעלה