יש לי עבודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yael Floyd

New member
יש לי עבודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פווו... איזה שחרור זה. ואני גם טופחת לעצמי על השכם. טוב, אז לפני שבוע היה לי ראיון עבודה ראשון בבזק-אונליין, שאגד פועלים דרכם, ובקיצור לענות לטלפונים ולהגיד לאנשים מתי יוצא אוטובוס מאיפה לאיפה. בראיון הקודם הגעתי עם סטודנטים ובני 30 ומעלה, והרגשתי קצת לא נעים כי כולם שאלו אם אני אחרי גיוס, כי לא היה שם אף אחד לפני גיוס. וכשאמרתי שאני בדיוק מסיימת י' [אם אפשר להגיד מסיימת..] היו נותנים לי מבט כזה של "ולמה נראה לך לעזאזל שיקבלו אותך?" אבל את הראיון הראשון עברתי. קצת גיאוגרפיה, קצת אנגלית, שיחה עם הביג-בוס. החלטתי שאני אמיתית איתו ולא משקרת, וכשהוא שאל על תכונות טובות ותכונות רעות אמרתי לו באמת תכונות רעות =] ונכנסתי ראשונה לשיחות וכל מיני דברים שהתבררו כטעות בגלל שאין לי ניסיון ולא ידעתי מה הולך לקרות, ויצאתי משם בהרגשה די רעה, אבל אופטימית [לא יודעת מאיפה באה לי החשיבה החיובית הזו פתאום] הבוס אפילו אמר "טוב.. אנחנו נתקשר אלייך..." בטון לא נחמד.. למרות שהוא חמודי! בקיצור התקשרו כבר באותו יום להגיד שעברתי שלב ראשון ושיודיעו לי על השלב הבא. אתמול ישבתי עד הבוקר עם הילדים שאני הכי אוהבת בעולם וניסיתי נורא לישון אבל בסוף נרדמתי לשעה וקמתי בלחץ עצבני עם הבגדים מהלילה הקודם, שותה קפה, בולעת חבילת טיק-טק וחברה שלי מגרדת שקלים לאוטובוס, בקיצור- הגענו 40 אנשים, ואחרי כל שלב היו עוד מיונים ועוד מיונים, ובסוף [ממש לא יודעת איך] הגעתי ל8. כל פעם שהשם שלי היה בראש הרשימה אמרתי "זה הרשימה שהולכים הביתה?" וכל [טוב, נו, רוב] הסטודנטים שם היו נורא חמודים, והיה לי נורא עצוב על איזו אחת שהייתה איתי במיונים הראשונים ובאמת הייתה צריכה ת'עבודה הזאת, היא כבר מבוגרת ומחזיקה בית וילדים והמקום עבודה הקודם שלה נסגר. אז ישבנו וצחקנו שאני הכי קטנה והיא הכי גדולה ואנחנו לא קשורות לכל הסטודנטים המתוחכמים האלה שהיו מדריכות חי"ר וטייסים וקצינים ויש להם ניסיון והכל, ואנחנו סתם.. מחפשות את עצמנו עדיין
טוב, אני ממש חופרת, בקיצור עליתי ל8. בשבוע הקרוב יהיה קורס של 10 ימים בתשלום [אני מקבלת כסף על לשבת בכיתה ממוזגת וללמוד יחסי אנוש, כולל קפה חינם, הסעות חינם וטלוויזיה מסך ענק בקפיטריה. אני לא יודעת איזה מזל יש לי, אבל אלוהים בטח החליט לאהוב אותי היום.] וזהו. כיפ לי. אז החלטתי לכתוב בפורום הודעה שמחה לשם שינוי
ואני בספק אם הצלחתם לקרוא עד כאן, אבל אם כן, תראו- קורים ניסים

(אייקון של גאווה ענקית)

עשית לי חיוך והמממ ממתי סטודנטים הם מתוחכמים? או מוצלחים? אני הייתי סטודנט וככל שזכור לי לא הייתי לא מתוחכם ולא מוצלח בהצלחה המונים

Yael Floyd

New member
אז הם זייני שכל יותר טובים ממני ../images/Emo8.gif

סתם, זה קצת מלחיץ שכולם יכולים להיות אבא שלך. או לפחות האח הגדול והמגניב שלך.

../images/Emo47.gif ייאי!

המון המונים של מזל טוב לך =] שיהיה לך הכי טוב בעולם איזה אושר!

one smile

New member
איזה יופי ../images/Emo24.gif

היה לי כיף לקרוא את ההודעה הזו ..ושהיה לך בהצלחה!
[אגב, סטודנטים הם ממש לא בהכרח מתוחכמים..
]

High and Dry

New member
גאוןןןןןןןןןן שילייייי ../images/Emo9.gif

אוח כפרה עלייך !!! אני גאה, מתרגשת, שמחה בשבילך נורא נורא... היית צריכה את הזריקת מוטיבציה הזאת כנראה, בשביל להבין שאת שווה המון, וחכמה המון (ובטח פי מאה יותר מחבורת סטודנטים מתוחכמים או לא..)! ואני נורא מאושרת בשבילך ממש ממש
אני מקווה שזה קצה של חוט של התחלה חיובית, ומפה הדברים ילכו לכיון שתרצי. ותעשי מליאן כסף ותוכלי לבוא למשכני הצנוע =) אוהבת אותך המון, ואת נס בעצמך כפרה

Yael Floyd

New member
חברה שלי צורחת בטלפון "את פרוייקט!"

כי צחקתי שזה כמו בפרוייקט Y כל המיונים והלחץ וזה, ואז כשעברתי את האחרון אמרתי "אההה!!! עברתי~!!!! עברתי? עברתי!!!" אז היא אמרה "את פרוייקט~!!! "יעל שטולבך- לנצל את הפוטנציאל החבוי!" ואז אפילו יצאתי החוצה ותפסתי מונית והתקשרתי לאבי הנהגמוניתפסיכולוג שלי והוא היה כזה חמוד ואמר שהכל בזכות הקמע שלו
האגרי אני שמחה!!!!! אני מרגישה שאני שווה משהו, פחי =]

High and Dry

New member
מווווווווווווווואה ../images/Emo25.gif

את שווה הרבה יותר ממשהו!!!! את שווה עוגייה =) *הגר-רעבה*

אוחחח..איזה כיף!

יו, ילדה יפה, איך שאני שמחה בישבילך וגאה! ואחותי..שיחקת אותה בגדול.. משלמים לך כדי לשבת בחדר ממוזג ולשתות קפה בחינם! את קולטת איזה שיחוק? הלוואי וזה רק הסיפתח של כל הטוב שמגיע לך

מיכל..~

New member
ווייי ../images/Emo9.gif

היה לי כייף נורא נורא לקרוא את זה
ואני מקנאה! ויאא.. איזה יופי לך!! שיהיה בהצלחות!

רעוּת

New member
מזל טוב!!

קורס בתשלום?! נשמע מצויןןןןן ושיהיה לך המון בהצלחה (מדריכות חי"ר וטייסים? סתם תופסים מעצמם, קטן עלייך!)

behappy

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo9.gif../images/Emo24.gifיווו,כל הכבוד!

והמוןהמון מזלטוף ותיהני ומגיע לך,ואת מדהימה,וכייף לי לקרוא את זה,והמון בהצלחה,ובוקרטוף,וזיהו! }{

../images/Emo9.gif

אתמול כשקראתי את זה היה לי חיוך ענקענק על הפנים. אבל לא הגבתי, כי לא ידעתי מה. ואני עדיין לא יודעת. רק שאני נוראנוראנורא שמחה בשבילך. וזה הצעד הראשון בדרך חדשה. ויהיה טוב בסוף (כמה נדוש) אוהבת
<מרחוק> יעל. <נזכרת בלפני חמש שנים. מי היה חושב שהדברים יתגלגלו ככה. חמש שנים... >

Yael Floyd

New member
מי היה חושב? ../images/Emo9.gif

האמת שזה לא כלכך רחוק. נדמה לי שכבר אז צפינו שהדברים יהיו כמו שהם כרגע. וזה בסדר. אני חושבת. תודה.

למעלה