יש לי סקר דיוות

NIRהראשון

New member
יש לי סקר דיוות../images/Emo151.gif

מי יותר דיווה? 1)כריסטינה אגילרה\בריטני ספירס 2)ברנדי\אשנטי 3)קלי רולנד \בינסה 4)שאנייה טווין\פייט היל 5)שרול קרו\אלניס מוריסנט 6)מאריה קארי\סלין דיון 7)אבריל לאבין\מישל בראנץ 8)שאקירה\גנפר לופז 9)שר\טינה טארנר 10)מלני סי\גרי האלוייל

אני ראשון!!! אולי...

1. כריסטינה אגילרה 2. ברנדי 3. קלי רולנד 4. שאנייה טווין 5. אלאניס מוריסט 6. מאריה קארי בתקופה הטובה שלה!!! 7. מישל בראנץ', אני אומר את זה רק בשביל ידידה שלי... 8. שאקירה 9. טינה טרנר 10. מלני סי

NIRהראשון

New member
אני אני

1)כריסטינה 2)ברנדי 3)ביונסה 4)שאנייה 5)אלניס 6)אם קשה אני אוהב את שניהם 50\50 7)אבריל 8)שאקירה 9)שר 10)מלני סי

DIRRTY

New member
קודם כל - יתברך שמך

1. כריסטינה אגילרה השולטת
2.אשנטי 3.ביונסה 4.שאנייה טווין 5.שרול קרואו 6.סלין דיון 7.מישל ברנץ 8.ג'ניפר לופז 9.שר 10.מלני C

FreakOfNature

New member
אוהו... הנה התשובות שלי:

1. כריסטינה אגילרה 2. אשאנטי 3. ביונסיי 4. שתיהן לא מי-יודע-מה דיוות, אבל הן בסדר 5. דיוות
ממש לא
6. אין יותר, הן הכי דיוות, רק חבל שמאריה זבל. 7. המושג "דיווה" רחוק משתיהן שנות אור... 8. ג'ני מהבלוק (רק דיווה אמיתית יכולה להוציא שיר פלצני כ"כ כמו ג'ני מהבלוק...) 9. שר 10. שתי פוסטמות שבחיים לא יהיו דיוות...

NIRהראשון

New member
המשך הסקר

מה יותר טוב 1)קיילי מינוג-שנות ה2000\שנות ה80 2)כריסטינה אגילרה-מראה חסוף\להוסיף בד 3)אלישיה קיז-להיט נצחי \שיגעון זמני 4)אנסטסיה\כריסטינה(לשגע את המנהלת) 5)שרית חדד-סתם אחת \תגלית הזמרות 6)גנפר לאב יואיט-שחקנית\זמרת 7)פינק- זמרת טובה\ זמרת גרועה 8)שאנייה טווין-that dont impress me much\ ka-ching 9)אנסטסיה-דואט אם סלין דיון\דואט אם סנדי לאפר 10)מי יותר?ליאן ריימס\ הדיקסי ציקס

DIRRTY

New member
זה מנהל לא מנהלת../images/Emo70.gif

1. קיילי 2000 2.כריסטוש של היום 3. - 4. שתיהן מלכות
5.שרית איכסחדד 6.ג'ניפר לאב יואיט זמרת ווווושחקנית 7. פינק זמרת חמודה 8. - 9.סנדי לאפר 10. - הערות זה מנהל
לא מנהלת
באמת
על הסקרים אבל במקרה ואתה עושה עוד סקר תפתח הודעה חדשה כדי למלות את הפורום השומן

NIRהראשון

New member
../images/Emo29.gifאני

1)קיילי 80 2)כריסטינה לנצח ולתמיד 3)אלישיה להיט סביר 4)אנסטסיה 5)שרית-סבירה 6)גנפר לאב יואיט-זמרת 7)פינק-חביבה 8)שאנייה-ka ching 9)אנסטסיה+סלין דיון =יפה מאד 10)ליאן ריימס ודרך אגב אני מקווה שהסקרים שלי עוזרים לפתח את השממה

FreakOfNature

New member
תשובות:

1. 2000 2. מראה חשוף 3. לא יודע... 4. א-נ-ס-ט-ס-י-ה 5. בעעעעעעעעעעע... 6. שחקנית 7. גרועה 8.
Ka-Ching כאילו דה
9. סלין דיון 10. לאין ריימס, כמובן...

תשובתיי II ../images/Emo9.gif ../images/Emo26.gif

1. קיילי אלפיים, מותק!
2. להוסיף טיפה בד, שתבלוט בזכות הכישרון ולא ה3י3י. 3. נחמדה מינוס. די זמנית.... 4. אנסטסיה, בכולזות היא פחות פרובוקטיבית ואני אוהב יותר את הסגנון שלה בה-כל. 5. סתם אחת....... ועודאך! 6. מעדיף כזמרת... לוכולככאיכפטלי. 7. זמרת עם קול מעניין... טובה בסה"כ. 8. ? 9. רגע-רגע... סינדי לאופר היא זמרת? בכולופן עם סלין, יותר מגרוווב
10. ? I beg your pardon וואי איזה גרוע אני לא מכיר חצי ממי שאתם כותבים..

טוב, עכשיו אני...

1. אני מתאב קיילי מינוג!!! 2. להוסיף בד... 3. שיגעון זמני, שמזמן כבר חלף!!! 4. אנסטסיה!!! 5. תגלית הזמרות, אבל אני מזמן כבר אוהב אותה... 6. ג'ניפר לאב יואיט הכל!!!! היא טובה בהכל, אפילו בלרקוד!!! 7. זמרת טובה, בגלל הקול, לא בגלל השירים.... 8. that don't impress me much 9. דואט עם סלין דיון!!! 10. דיקסי צ'יקס שולטות!!!

תשובותיי ../images/Emo9.gif ../images/Emo26.gif

1. כירטינה הכישרונית, אין מה להשוות כאילו....
2. לונעימילי להגיד, לא מכיר אף אחת...
3. ביונסה יותר יפה ומוכשרת ואפשר לנשק אותה בלי להיחנק...
4. גם לא מכיר, לוזות ולוזות. אולי שאנייה בעייסם. 5. לא משתגע על אף אחת, נטייה לשריל. 6. סלין, טפו על מאריה הלחשננית הביצ'ית והלא מוכשרת להחריד. 7. אף אחת לא דיווה.... שיהיה מישל החות מתלהבת. 8. ג'ניפר לופז- סמל הדיוויות (יש מילה כזאת?
בכולופן היא מספר 2 אחרי סלין...) 9. שר. 10. אפחת לא דיווה, אני מעדיף את מלאני.

DIRRTY

New member
יגאל אתה רואה מה שאני רואה../images/Emo35.gif

עוד אנטי מריה סקארי פששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש מעניין למה ---שומר על זכות השתיקה--- C כל הזכויות שמורות לסבתא שלי

למעלה