יש לי משהו לומר

avital24

New member
יש לי משהו לומר ../images/Emo23.gif

היום ידיד שלי התקשר אליי ורצה ...איכשהוא חשבנו שאולי ניפגש...ואח"כ פתאום הוא ביטל...וזה עשה לי הרגשה לא טובה כאילו הוא לא אוהב אותי... זה עושה הרגשה גרועה שמסרבים לך...לא הבנתי למה הוא שינה את דעתו כ"כ מהר ואם זה קשור אליי או אליו... אשמח לקבל דעה
ו-
תינתן מראש אביטל

אננדה

New member
זה אף פעם לא קשור אלינו...

כל מה שאחרים עושים תמיד יהיה קשור אך ורק אליהם. מה שאנחנו עושים קשור אלינו וזה תופס לכולם.אף אחד לא יכול ´לעשות´ לך משהו, מה שכן - טמטום זאת מחלה מדבקת. אני חלילה לא מדברת על הידיד שלך אלא סתם על מצבים היפוטתיים שיכולים לקרות בהם אנחנו מוצאים את עצמנו מושפעים מאנשים אחרים ואח"כ מבינים שזה נגרם בגלל חוסר הביטחון שלהם והפחדים שלהם ופחד מדבק... כמו שידיד שלך עשה איתך עכשיו. משהו הוביל אותו לפחד - מה שזה לא יהיה גם אם לא בא לו עלייך. זה אומר שהוא מסרב למשהו כיף, למשהו טוב, להיות עם מישהי עם מישהו עכשיו, אני משערת שהוא לא נתן לך את הסיבה האמיתית כי אחרת ההרגשה הזאת שלך לא היתה עולה... אז אם הוא מסתיר משהו - שיסתיר.. זה גם אקט של פחד. אל תתני לזה להגיע אליך ברמות האלה - אם הוא חשוב לך תהיי הכי אמיתית איתו - כמו שהיית רוצה שיהיה איתך. תני לרוחות להרגע ודברי איתו. אמרת שהוא ידיד טוב - אני מאמינה לך... לא תהיה לך שום בעיה גם לראות את זה בשטח. חוצמזה איזה בנאדם שפוי יוותר על לילה איתך????????????????

avital24

New member
תודה אננדה../images/Emo23.gif../images/Emo51.gif../images/Emo92.gif../images/Emo49.gif

וגם על המחמאה.

למעלה