יש חומרים שהם כמו ג'לטין ועשויים מחומרים צמחיים. לא קוראים להם ג'לטין, יש להם שמות אחרים. כשכתוב ג'לטין מקורו תמיד מן החי. מידע מפורט יותר יש בשאלות נפוצות תחת "האם זה טבעוני".
מה זה ג'לטין??? ראיתי כמה ילדים שכבר רשמו על זה ואני כל הזמן שוכחת לשאול אמא שלי ואם אני אשאל אותה היא לא תגיד לי את האמת (היא מתנגדת להיותי צמחונית!) נ.ב. אני גם לא מבינה ממש באוכל...