יש לי כמה שאלות: (לא ספויילר!)

Aquara

New member
יש לי כמה שאלות: (לא ספויילר!)

1. לאבא של סשומארו הייתה בשם חרב סונגה, זה נכון? למה היא לא שייכת לסשי-סמה או לאינויאשה? 2. איך מתה אימא של אינויאשה? אני יודעת שאבא שלו הציל אותה מהשרפה... 3.מישהו יכול לתת לי תמונה של אבא של סשומארו?

מית צאן

New member
../images/Emo29.gif../images/Emo29.gif../images/Emo29.gif../images/Emo29.gif../images/Emo29.gif../images/Emo29.gif../images/Emo29.gif

יש לי 2 תמונות עם אבא של סשומארו ואינויאשה... אינוטאישו+אינויאשה+סשומארו+שלושת החרבות

love Jay

New member
ויש גם תמונות...

אפשר לראות את כולו מרחוק...אני לא אשים את כולם אני אשים רק את הפנים שלו ואת זה...
וסאשי או אינו לא קיבלו את סונה בגלל שסונגה היא חרב מסוכנת ומשו אותה בבית מקדש(זה ספוילר לסרט השלישי)

Aquara

New member
אריגטו! ^^

איפה מצאת אותן? אני ניסיתי להדביק כל מיני חלקים של הגוף שלו.. יצא לי מוזר נורא o_O

ממ יש לי שאלה../images/Emo58.gif

ראית את הפרק האחרון של אינויאשה אגב הוא פרק נחמד אבל ציפיתי ליותר יפה.. עכשיו לא ראיתי את כל הסדרה, ישר ראיתי את הפרק האחרון ומי זה הקודשי או משהו כזה זה לא הבן של נאראקו?אני יודעת שזה שקאנה מחזיקה עם הכדור זה הוא אבל גם השני הבן שלו לא? אה ועוד משהו יש לי אתר עם הסירטונים של הפתיחה והסיום וראיתי שיש גם מי וויל מיוחד כזה כאילו סירטון אחר וראיתי אותו גם בפרק האחרון אז זה באמת יהיה נכון?

Prince Of Hell

New member
../images/Emo58.gif

האקודושי הבישי הקטן שנאראקו כל הזמן מתחיל איתו *_* הוא דמות שהוא יוסיף למשפחתו פורת הילדים להאקודושי יהיה גם תינוק שדומה לו, שנאראקו יצר, שמחזיק את הלב של נאראקו, וככה רק אפשר להשמיד את נאראקו, התפקיד של התינוק הוא גם למצוא את הדבר האפל בכל אחד כנראה, תקנו אותי אם אני טועה P:

Fay Wood

New member
נצל"ש- יש לי פלאפון חדשששש ../images/Emo168.gif

עם מצלמה!!!!! *___* ואין לי מושגג איך הוא נראה >_>; פשוט אמרו לי עכשיו בטלפון D= נה, יש לי פלאפון חדשדש! ^__^ יאי! *מקפצצת* תגידו לי להתחדש
אוקי די. חם לי X_X

מזל"ט

כיף לך וזה D: אבל זה לא בריא, מסרטן. *מתחילה לנאום בנוגע עד כמה זה לא בריא* *כולם מפהקים*

Fay Wood

New member
איזה פלאפון חמוד *_* ../images/Emo168.gif

הוא שחור אפור כזה *.* עכשיו אני אשתוק =X ב-TRL יש פקאצה מפחידה שמדברת
נה, הלכה...

Fay Wood

New member
|גטרה| = ../images/Emo168.gif ../images/Emo122.gif ../images/Emo168.gif

סימפל פלאן *_* =X

למעלה