יש לי יום חג

נאן

New member
יש לי יום חג

היום זה לא חום לניקיונות. ולא לשאר הדברים שעושים באופן קבוע. ולמרות שאמרתי שזה יעבור לידי בלי להניד את עפעפי ושאני ממש לא מתרגשת משום דבר שהולך ונרקם כאן אצלנו. אתמול בלילה זה קרה לאט לאט. הסתננן וחדר אל גופי. עם התרגשות וסחרור ודפיקות לב מואצות. חודשים שלמים נעלמו לי הבנות. ניקו סידרו. ידעו יש חזרות ואתמול בלילה הלכתי לחזרה גנרלית. ומאז אני מסובבת. אתם יודעים . מה זה 100 שנה? 100 שנהההההההה! אני גאה להיות חלק מזה! חלק מהתעשיה העצומה של כל אלה שעבדו לקראת האירוע הגדול. הבנות שלי כבר שבוע לא ישנות בלילה אני רק מאתמול לא עצמתי עין. להיות חלק מהכפר הזה. חלק מהאנשים כאן. להיות שותפה בהתפתחות המושבה. היום זה יום חג לי ואל תתפסו אותי המילה כי אני מה זה לא מתרגשת! אז אל תגלו לאף אחד בבקשה. שאני בכלל לא מתרגשתתתתתתתתת! זה רק 100 שנהההההההההההה. נאן

חן.

New member
ברכות נאן לחגיגות המאה, ../images/Emo24.gif

אני מרגישה את ההתרגשות העצומה אצלך, ונהנית לקרוא כל כך הרבה שמחה ואושר בדברייך, חגיגות המאה - זה בוודאי נותן תחושה עמוקה של ביטחון של המשכיות מבורכת של יצירה שנמשכת... אני מאחלת לך הרבה הנאה ובהצלחה...

אפרת.א

New member
לזו שממש ממש לא מתרגשת... ../images/Emo24.gif

נאן יקירה: אותך - לתפוס במילה?? אפשר לתפוס : רוח תזזית ? נשר בשמים? מפל,ממנו פורצים המים? ועוד כהנה וכהנה דבר אחד או שניים...כמו - סמים בנפאל? האמיני - לתפוס אותם הרבה הרבה יותר קל:)) ממממממממממתוקה - שומעים את זעקות השמחה לאורך הארץ ולכל רוחבה
ושה -
תאיר פניה אלייך תמיד! חג אהבה שמח - איריס.

למעלה