יש לי חלום ובו חזון מחפשת שותפים לחלום- לא תר

inventor

New member
יש לי חלום ובו חזון מחפשת שותפים לחלום- לא תר

יש לי חלום ובו חזון מחפשת שותפים לחלום- לא תרומה כספית אני אדם פרטי שיש לו חלום וחזון אשמח אם מעניין אותך להיות חלק ממהפכה חברתית אמיתית ברצוני להקים אתר שבו אפשר יהיה לקנות הכל (כמעט), מכשירי חשמל, ספרים, רהיטים, אוכל לחיות ועוד... כמו בכל קניון אינטרנט גדול אך הכסף שנכנס (הרווח) יופנה לעמותות ולתרומות לפי בחירת הקונה לדוגמא מישהו קונה טלויזיה ב3000 ש"ח כאשר לחנות הטלוויזיה עולה 2000 ש"ח 1000 ש"ח הרווח יופנה לתרומה לפי בחירת הקונה . לילדים רעבים , או לחקר סרטן או לטיפול בחיות ועוד... העיקר שכמות הכסף שגם כך הקונה מוציא על קנייה יופנה למטרה חיובית. עם יחסי ציבור טובים נוכל להרים מנגנון שיכניס מיליונים רבים בחודש למטרות טובות . אם היוזמה מעניינת אותך , אין צורך בהשקעה כספית אלא רצון לעזור ולהיות חלק מהיוזמה גם שעה בשבוע זהו זמן מצויין שיכול לעזור הרבה. (כל הפעילות נעשית בהתנדבות בלבד!) אשמח אם תוכל/י להפיץ מכתב זה למקורביכם ו להדביק את דף זה כמודעה במקום עבודתכם אם ברצונך לעזור יותר יש לך מעט זמן או יכולות לתרום אשמח אם תיצור/י עימי קשר גם שאלות יתקבלו בברכה תודה רבה מיכל בן-שבתאי [email protected]

lerontal

New member
אני מציע לך

לפנות גם למט"י - http://www.startup.org.il/hp_main.asp בהצלחה

למעלה