יש לי וידוי

• פותח הנושא sof20
  • פורסם בתאריך

sof20

New member
יש לי וידוי

אני בחור צעיר בן 21 לאחרונה אני נפגש עם גבר בסביבות גיל ה 40, מפגש על בסיס של פעם בשבוע, לסקס, על כל מפגש כזה אני מקבל 2,000 שקל (חודש 4 מפגשים, 8,000 שקל) אני ממש צריך את הכסף, אבל מצד שני המצפון שלי הורג אותי מה לעשות...

tairon

New member
שלום לסופ...

לא רוצה להשתמש בביטוים קשים... אבל אתה יכול לעבוד כמו כל אדם נורמלי אולי לא תרוויח כאלו סכומים אבל לפחות תרוויח אותם בכבוד אם אתה מתייסר מהקטע הזה זה אומר לי שאתה לא עושה את זה מתוך מניע טהור ונקי אלא לשם הכסף בלבד ובכדי להתחיל להרגיש טוב עם עצמך רק אתה יכול להחליט להפסיק באורח החיים האלו אתה בחור צעיר וחבל שאתה צריך להרגיש ככה... אתה אמור להנות ולא לסבול מתאר לעצמי שהכסף מפתה אבל לא במידה שאתה צריך למכור את עצמך בהצלחה לך טאי

עופרי-

New member
מה לעשות?

אני חושבת שמה שהכי חשוב זה שתהיה שלם עם מה שאתה עושה. אם אתה לא שלם- זה ימשיך להרוג אותך, אפילו אם זה בשביל כסף. אם אין לך בעיה אם זה- אז בעיניי זה משהו שמגיע ממקום של בחירה ורצון. אולי הסיבה שזה הורג אותך, היא כי זה לא באמת מבחירה. תחשוב על זה. תנסה ``לדלג`` שבוע אחד על מפגש ולראות איך אתה מרגיש עם זה.

tairon

New member
סופ סתכל טוב ההודעה שלך לא מחוקה

לפני שיוצאים בהאשמות בודקים.... מה שקרה שמאחר וכותבים פה ומסתבר שאתה לא היחיד ההודעה שלך דילגה לעמוד הבא טאי

tairon

New member
ההודעה של בלו לאב לסופ

חפש עבודה sof... blue love מכירת הגוף היא לא עילה לבעיה כספית.......נ...ק...ו...ד...ה.....!!!!!!! blue

מתעב ותוהה !!

את מעשיו של `סוף` אני מתעב ולא מצאתי ביטוי קל יותר...וגם דבריי בהמשך לא יהיה בהם משום ריכוך עמדתי אלא שחייב הייתי לתהות עם עצמי לעיניכם. האם הוא היחידי שמוכר את גופו?למה בתופעות אחרות של מכירת גוף קולנו איננו נשמע ורוחנו איננה מזדעזעת? -כל צורות הזנות -שחקני פורנו בסרטים. -דוגמניות ודוגמנים. -מלכות יופי. -מודליסטים ומודליסטיות לציירים ופסלים. שכחתי מישהו? לפי חוק ההיצע והביקוש במקום שיש קונה פוטנציאלי יגיע גם המוכר !

עופרי-

New member
למה קולנו אינו נשמע?

כי אולי, ובוודאי לא חשבת על האופציה הזו, אנשים עושים בחייהם מה ש-ה-ם רואים לנכון. לא מה שאתה חושב שהוא מוסרי, נכון וראוי.

ozdova

New member
בהצלחה

סופ, למה אתה מרגיש אשמה? אם לא נוח לך לשכב עם אדם בעד כסף אל תעשה זאת אני מניחה שאתה מפחד שתתחיל להתאים להגדרה של ``זונה`` אבל כל עוד זה תחת שליטה אני לא רואה שום דבר רע בזה אתה ``מוכר`` את גופך בדיוק כמו שאנשים אחרים ``מוכרים`` את מוחותיהם. אני לא חושבת שאתה צריך להרגיש אשמה, אם אתה ממש צריך את הכסף ואתה לא רואה שום אפשרות לעבוד במשהו אחר (ואני אומרת את זה רק בגלל שזה לא נוח לך) אז לדעתי זה בסדר גמור אבל החשוב הוא לשמור על עצמך בהצלחה

בטעות נכנסתי מהשיעמום

ואז מצאתי את הודעתך .. עשה מה שאתה צריך לרצות את עצמך . לא בגלל שאנשים פלצנים יגידו לך שזה זנות .. חלקם הגיבו להודעתך ..ומשחקים אותה מתחסדים ..רק תגובה אחת הייתה ראויה ..כל השאר במיוחד מישהו עם השנאה שלו שקיימת בגלל שאנשים לא חושבים כמוהו . כולם משחקים את המשחק ... וכולם מוכרים וקונים את כולם ואתה למזלך מרוויח מזה 2000 שקל לפעם ..שזה לעזאזל מכובד . ידידי כבר הזכרתי למעלה אם זה עושה לך רע דפוק קופה וצא מזה .. כי כבר המעשה נעשה . רק שומר על עצמך ... טולי בגיחה .. חד פעמית

אנושית~~

New member
סוף ויפה שעה קודם!

תפסיק עם זה ! מחפש לעשות כסף קל? מה שבא קל הולך בקלות שזה בא .לכסף הזה אין ברכה ..מילא אולי הייתי מבינה לו היית נהנה ממה שאתה עושה אבל אתה לא.תעשה מאמץ תמצא עבודה ויש רק אם רוצים .תעשה לזה סוף לפני שיהיה מאוחר ותאבד את המצפון לגמרי..אל תתן לכסף לעוור את עיניך ..

מחורפנת

New member
אנינ אומרת דבר כזה ...

אם אתה הומו ובחרת לעשות את זה ...אז סבבה ...שים *** על נורמות ואנשים ... אם זה עושה לך רע , כנראה שאתה צריך לסיים את פרקך - כי לא צריך להיות לך רע... אם אתה לא הומו - אז חבל שמישהו יכריח אותך לעשות משהו שאתה אפילו לא אוהב -תמורת תשלום . אבל בתכל`ס - אנחנו חווים כל מיני דברים בחיים שלנו לא סתם ...שום דבר לא סתם , ואם זה מה שבחרת כרגע לו יהי .. ואני מקווה שהמצפון שלך לא שייך לחברך אלא לעצמך בלבד ... מאחלת לך שתבחר את הבחירה הנכונה בשבילך - ואם זה להמשיך בזה ..אז סבבה ...תחשוב רק על מה שעושה לך טוב .... יעל

למעלה