יש לי הצעה

יש לי הצעה

לדיון ואולי חיונית מאוד לפורום זה אם בנושא המיסטיקה עסקינן אז אולי נספר את החוויה המיסטית הראשונית של כל אחד מה בדיוק ציפיתם כשניגשיתם ליעוץ מיסטיקה? אתחיל אני אני זוכרת את עצמי לפני כשנתים מטיילתי בדיזינגוף סנטר,למעלה במתחם המיסטיקה ישב הקורא בקלפים הייתי בטוחה מראש שיש בזה משהו קוסמי (מכירים את זה?) ניגשתי וישבתי מולו וחשבתי שהינה אני יושבת מול קוסם ותכף ישלוף לי איזה שפן תשובה או פטנט לחיים נהדרים ובזה יפתרו כל הדילמות של חיי
לכשקמתי הייתי מבולבלת במקצת החשיבה שלי קצת התפזרה למקומות אחרים שלא חשבתי,היעוץ היה מורכב ממה שחשבתי הרגשתי כאילו יצאתי משעור כששעורי בית לפני

החוויות המיסטיות הראשונות שלי

היו בגילאי 4, 5. הם היו כמו חזיונות או הזיות, וזה היה פחד אלוהים.

היו הרבה חוויות 2 מהן

ראויות לאזכרה כי נחרטו בי חזק. 1. יציאה מהגוף בשינה וראית עצמי כגוף. 2. ביון במקום שנקרא החוף של אפרודיטה שבו נהגה לרחוץ עם מאהבה חוויתי חוויה מדהימה בטיול בספינה ,ירדנו לשחות בים המדהים והתרחקתי מהקבוצה כי הרגשתי שענן עוטף אותי וצלילים קוראים לי המשכתי לשחות כדי להגיע לאי הייתי עטופה הרגשתי כמו בגן עדן עד ששמעתי שצועקים לי מרחוק ומנופפים לי לחזור הייתי שקועה בקסם המדהים שלא אשכח כל ימי. וזה גרם לי לחשוב על כל הנושא הרוחני להיות יותר קשובה לארועים שמתרחשים וכמובן להפתח לאנרגיות ולכל נושא הרוח. עזר כנגדו

עזר וואוווווווו זה מדהים מה שאת

מספרת ממש מדהיםםם נראה לי שלחוויה הראשונית שסיפרת "יציאה מהגוף בשינה וראית עצמי כגוף" יש לזה פרוש חלומי... לא? האם ביררת זאת?

לא ביררתי אבל הרגשתי צורך

להפתח לנושא האנרגטי ורוחני בעקבות היציאה...זה היה לדעתי איתות לכך להתחבר לגוף הרוחני שבי בכל מקרה היה מדהים כי ראיתי את עצמי כגוף גם למטה בשינה וגם ראיתי את עצמי למעלה היה מדהים ובלתי נשכח. עזר כנגדו

../images/Emo24.gif גמני התחלתי עם הקלפים../images/Emo13.gif

ואני מצרפת
קישור
שעונה על הצעתך המבורכת
יומטוב לנו

לעוף בחלום...

כבר כמה שנים אני חולמת על עצמי עפה. באחד החלומות הראשונים שלי, פנה אליי מישהו בחלום ואמר לי , את פה כדי לשנות דברים. כששאלתי אותו לפשר הדבר הוא אמר לי להביט לאחור, ואז ראיתי זוג כנפיים. אני לא זוכרת יותר מזה, אבל מה שכן , זה היה לפני כמה שנים, ועד היום אני חולמת על עצמי עפה, מביטה על הכל מלמעלה... מישהו יכול להסביר לי ?

את פה כדי לשנות דברים

איזה מסר נפלא. העובדה שחלמת את החלום הזה לפני כמה שנים ולא שכחת אותו, כפי שקורה בדרך כלל לחלומות שלנו, זה אומר שהוא חרט משהו בנפשך. אם כך, תבדקי את עצמך במה את הכי רוצה לעסוק. לשנות דברים אפשר למשל, ע"י עזרה רפואית לשפר מצבם הגופני של אנשים חולים. או ע"י עזרה נפשית לגרום לשינוי ולשפר את מצבם הנפשי. או ע"י התערבות חברתית לגרום לשינוי ולעזור במצוקות שונות. או בטכנולוגיה להשתתף ביצירת מוצרים חדשים. או בהוראה לתרום ליידע של התלמידים ומה שהרבה יותר קשה: לחנך... (חינוך = שינוי ערכי ומוסרי). וכמובן, אם יש לך חזון חברתי או/ו מנהיגות את יכולה להיכנס לפעילות פוליטית. או במחקר מדעי להשתתף בשינוי ובהגברת הידע וכד' וכד' אבל לא צריך ללכת כל כך רחוק בשביל לחולל שינויים. מספיק גישה מקשיבה ומעודדת כלפי בני משפחתך, שכנים וחברים על מנת לחולל מידי פעם שינויים עדינים אצלהם (ואצלך....) מכל פנים, עדיף שתכשירי את עצמך בלימוד מקצוע מתאים. וקבלי את חוק העניין שאומר: שככל שתתענייני יותר במשהו (מה שזה לא יהיה...) כך ההתעניינות שלך תעניין אותך יותר ויותר. כשבמשך הזמן תוכלי להשתמש לטובה ולעשות טוב במה שמעניין אותך. וכי יש שינוי טוב יותר מאשר לעשות את הטוב ? חג שמח, פ.מ.

IBP1

New member
לעוף בחלום ...אמממממ

מבטא את כישרון הרוח ,חוץ ממיסטיקה כל מקצועות האומנות השירה והסיפןרת יתאימו לך. תני לדמיון שלך להתעלות וזה יקרה.

מעניין שאתה מציין את זה

באמת, עד לפני כמה שנים(4-5), הייתי חולם בקביעות, על זה שאני עף או מגיע ממקום למקום רק מיכולת המחשבה. אני מתעסק במוזיקה כבר 15 שנה, אבל רק בשנים האחרונות, היא הפכה ממש לאורח החיים המלא שלי ודווקא מאז, נפסקו החלומות בסגנון. בשנים האחרונות אני לא זוכר כמעט חלומות ומה שאני כן זוכר, זה לפעמים סיוטים. במיוחד אחד מהלילה האחרון, אבל זה טבעי, אני בלחץ לקראת החלטה גורלית. חג סוכות שמח!!

אני כל החיים עוסקת באומנות

אני צלמת עורכת מפיקה וכן הלאה... מלבד דבר אחד, אין לי מושג ולו אחד כיצד לצייר. מלבד פעם אחת שהייתי במדיטציה והתחלתי לצייר, עד היום אני מסתכלת על זה ולא מאמינה שאני ציירתי ....

למעלה