יש לי דמעות בעיניים

יש לי דמעות בעיניים../images/Emo7.gif

כי לפני רגע קראתי דבר מזעזע! אני מודיעה מראש, אני לא מכלילה את כל אוהדי הפועל ת"א, אלא מתכוונת למי שעשה את זה. אוהדי הפועל ת"א בכדורסל, איך אתם יכולים להיות כל כך בלי רגשות?! איך?! איך אתם יכולים לקרוא קריאות מזעזעות כמו שקראתם במהלך משחק הנוער בין מכבי ת"א להפועל ת"א?! בתור יהודיה אני מתביישת בכם! אני עדיין לא מאמינה שאתם מתנהגים בצורה כזאת! לא משנה כמה שונאים את הקבוצה, זאת שנאה ספורטיבית בלבד! ולא צריך לגלוש להעלבות מסוג זה!!! רואים שאין לכם מושג מה היה בשואה! רק טיפשים קוראים קריאות כאלו!!! תקראו את הכתבה, היא פשוט מזעזעת!

ULTRAS BOY

New member
כרגיל.. אבל לא כולם מזועזעים פתאום.

מזה משנה אם אומרים את זה לפני חודש או יום לפני?!? ומיטלי להרבה אנשים בארץ זה כבר הרבבבבבבבבה מעבר לשנאה ספורטיבית

גועללללללללל נפשששששששששש

בושההה לכל האנשים האלא ככה נראה הספורט בישראל ואפ'חד לא יכול לשנות את זה לצערנו גועל נפש שאנשים מוכנים להגיד את זה אחרי שכל כך הרבה אנשים מתו בשואה ועוד שהיום ערב יום השואה מילא לא להיות עצובים כל היום אבל קצת טיפה טיפטיפונת של כבוד לאותם אנשים שאיבדו את חייהם בשואה סליחה לא איבדו את חייהם נרצחו בשואה!

מגעיל מגעיל אבל לא מפתיע

כאילו למה ציפתם אוהדי הפועל ת''א הם הכי חסרי טקט ורגש ואני כן מכליל את כולם!

LikeMe

New member
אוי ואבוי../images/Emo70.gif ../images/Emo10.gif ../images/Emo60.gif

בושה.. בושה, פשוט בושה..

redron

New member
אני מתבייש,גועל נפש../images/Emo46.gif

לא שהקהל שלכם יותר טוב, אבל בכל מה שקשור באלימות ונבזות מילולית, הקהל שאני חלק ממנו פשוט מבייש את הסמל..

niso23

New member
בוא תגיד לי בבקשה...

איפה הקהל של מכבי חיפה פחות טוב מזה של הפועל ת"א ??? אין יותר גרוע מהקהל של הפועל

למעלה