יש לי בקשה..

יש לי בקשה.. ../images/Emo66.gif

היום באופן רשמי התחילו הפינות בפורום..
אחד הדברים שהכי חשובים לי זה שיתוף פעולה מצידכם [אמנם כיף לי עם דיקטטורה ובכל זאת...
] בכל אופן, יש הצעות לכמה פינות בסקר שאני רוצה שיהיו.. אני כבר לקחתי על עצמי את פינת "השיר של מאיר" שתהיה בימי שישי [אם מישהו רוצה אותה במקומי גם על זה אפשר לדבר
] ואלעד [חלון] כבר לקח על עצמו את "להכיר את השיר" [שם זמני..
]. אני אשמח אם מישהו מכם רוצה לבקש לקחת על עצמו פינה כלשהי [גם כזו שלא רשומה ועלתה בראשכם..]. שרשרו אלי לכאן בקשות לפינות שאתם מעוניינים לקחת על עצמכם ונעשה ימים מסודרים בשבוע לכל פינה..
אני מקווה שזה יצליח... וכמובן שאני מצפה מכולם לענות כשכבר יש פינות..
[כותב הפינה לא מקבל ממנה פטור כמובן...
] ועוד קצת סדר לפורום אם כבר
:
אני לא מאמינה שתהיה כאן בעיה עם זה אבל יש לי נטייה לא לחבב במיוחד הודעות
, ברור לי שהן נחוצות למשפחתיות שלנו ולכן לא אמנע אותן לחלוטין אבל אני מבקשת מכם שבמידה ומישהו רוצה לשלוח שרשור
שישלח לי קודם מסר אישי לקבלת אישור.. אני מתנצלת אם זה נשמע לכם לא נחמד אבל כבר ראיתי פורומים שהפכו לאוף טופיק אחד גדול ואני לא רוצה שזה מה שיהיה בפורום שלי.. זהו, שרשרו בקשות.. ותשתדלו להמציא גם עוד רעיונות מקוריים
ואם למישהו יש תגובות אוהדות/ זועמות גם על הדבר השני שביקשתי גם אלו יתקבלו בברכה וילקחו לתשומת ליבי [רק, שפה נאותה אם אפשר.. את הקללות תשמרו למסרים..
] שבת שלום ומבורך לכולכם ותודה

darling2

New member
אני רוצה../images/Emo9.gif

את הפינה של "תביא משפט." ושלא תגידו שלא אמרתי

תודה

תודה עדי על ההתענינות... אני מנסה לשלוח. מקווה שיצליח. קשה לי לעקוב אחרי כל ההודעות שלכם אבל תמשיכו להנות ולאהוב את מאיר.

0mroosh

New member
../images/Emo45.gif

הרבה פורומים נוהגים להמעיט בהודעות אוף, או לפחות שיהיו מבוקרות ומסודרות, יש פורומים [כדוגמת רונה קינן
, שחציו מבוסס על דיונים 'חברתיים', היות ואין מספיק חומר לדיון, אך מה שאני מנסה לומר, שהכל בהחלטת המנהל (במקרה שלנו, המנהלת הסקסית), שתפו פעולה,זה חשוב
]. גו עדי!

חבר'ה..

יש ארבע פינות תפוסות בינתיים.. עוד מתנדבים יתקבלו בברכה..
הפינות שנתפסו: -"תביא משפט"- דר -"להכיר את השיר"- אלעד -"מי אני"- עומר -"השיר של מאיר"- אני בינתיים *אגב- אםלמישהו יש הצעה לשמות מקוריים ונחמדים יותר ממה ששלפתי מהשרוול בשניה גם הצעות לזה יתקבלו..
אתם עובדים אצלי קשה..

למעלה